نوئل لیام را برای طفره رفتن از تماس تلفنی اویسیس «بزدل» می نامد - رامین موزیک

نوئل لیام را برای طفره رفتن از تماس تلفنی اویسیس «بزدل» می نامد

سال 2023 صحبت‌های زیادی برای اتحاد دوباره به همراه داشت، اما در حماسه خواهر و برادرهای Oasis، نوئل و لیام گالاگر، اقدامات کمی انجام شد. در اوایل سال جاری، نوئل گالاگر در مصاحبه ای اظهار داشت که اگر لیام در مورد اتحاد مجدد Oasis جدی است، باید با او تماس بگیرد، در حالی که لیام در یک توییت از نوئل برای آسیب رساندن به گروه و برند Oasis انتقاد کرد. حالا نوئل در مصاحبه ای جدید موضع خود را تکرار کرده و لیام بار دیگر با واکنشی به شبکه های اجتماعی روی آورده است.

نوئل گالاگر با او صحبت کرد وایت و جردن از talkSPORT در مورد امکان ملاقات مجدد، با گیتاریست-خواننده و ترانه سرا گفت: “خب، من (یک تجدید دیدار) را آنجا گذاشتم. منظورم این است که او می تواند با من تماس بگیرد. او برای همیشه در مورد آن ادامه می دهد. شما تا به حال فکر می کردید. او برنامه‌ای دارد و اگر برنامه‌ای دارد، باید با من صحبت کند. او با من صحبت نمی‌کند چون ترسو است.”

گالاگر بزرگ افزود: “اما او باید از برخی از افراد خود، نماینده خود، بخواهد تا با مردم من تماس بگیرد و بگوید، “ببین، این چیزی است که ما به آن فکر می کنیم” و سپس در مورد آن گفتگو خواهیم کرد. او کمی ناصادق است. من آماده تماس تلفنی هستم. به غیر از این، بازی با بچه ها را متوقف کنید، این برای هواداران منصفانه نیست.”

پس از اینکه اخبار جدیدترین مصاحبه نوئل منتشر شد، لیام برای بیان افکارش به توییتر روی آورد. “من برای مردم ایدز آرزو نمی کنم. من برای مردم منچستر که به تازگی حمله تروریستی کرده اند، در حالی که روی شامپاین تلخ خود نشسته اید و جسارت این را پیدا کرده اید که من را ترسو صدا کنید و بنشینید، موسیقی پخش می کنم. لیام گالاگر نوشت (زنگ) پایان.

  برگزاری رزمایش بزرگ چین اطراف تایوان پس از تصویب اقدام دفاعی آمریکا

اشاره منچستر به سال 2017 برمی گردد، زمانی که لیام پس از حمله تروریستی در کنسرت آریانا گرانده، خواستار اتحاد مجدد شد و به لایحه “One Love Manchester” پیوست. وقتی نوئل به این مزایا نپیوست، لیام اجرا کرد و بعداً برادرش را در شبکه های اجتماعی صدا زد.

منچستر، من می خواهم به خاطر غیبت برادرم در شب گذشته عذرخواهی کنم، بسیار ناامید شده است. زیبا بمان، ایمن بمان.» در ابتدا ارائه شد. او سپس ادامه داد: «نوئل از کشور لعنتی خارج شده است. مگر همه ما عاشق نبودیم سوار یک هواپیمای لعنتی شوید و آهنگ هایتان را برای بچه هایتان پخش کنید لعنتی غمگین“سپس افزودن،” لعنت به رفیق اتحاد این درباره Oasis نیست، بلکه درباره کمک مردم به دیگران است و او یک بار دیگر رنگ های لعنتی واقعی خود را نشان داده است.

پس از پست اولیه لیام در مصاحبه اخیر نوئل، خواننده سپس به چند مورد از نظرات پاسخ داد، عمدتاً برای تکرار آنچه که او احساس می کرد مقاصد غیر صادقانه برادرش بود. او خطاب به یکی از دنبال‌کنندگان توییتر گفت: «یونیون» و اضافه کرد: «او از طرفداران واحه متنفر است که پر از چرند است.» او به یکی دیگر از دنبال‌کنندگان توییتر گفت: «او پر از چیزهایی است که از طرفداران واحه متنفر است، از خریدن رکوردهای او بدشان نمی‌آید».

در اواخر آوریل، نوئل گالاگر در طی مصاحبه ای فاش کرد که یک گردهمایی مجدد Oasis در حمایت از سی امین سالگرد آنها برگزار نخواهد شد. قطعا، شاید اولین آلبوم نوئل در آن زمان گفت: “توری برگزار نخواهد شد، ما برنخواهیم گشت تا آنها را با هم بازی کنیم.”

  پیتر روآن ملاقات با جری گارسیا را به یاد می آورد، Forming Old & In The Way + موارد بیشتر در «پادکست JamBase»

لیام، اوایل این ماه، با یکی از دنبال کنندگانش در توییتر به اشتراک گذاشت که او همچنان قصد دارد در کنسرت 30 سالگی آلبوم به آن ادای احترام کند. او گفت: “از آنجایی که 30 سال از انتشار DM می گذرد، من این آلبوم را از ابتدا تا انتها به ترتیب اولیه در چند سالن کتاب مقدس پخش خواهم کرد.” او سپس چند سوال پرسید و پاسخ داد که این کار را بدون نوئل انجام می‌دهد، آهنگ‌ها را همانطور که در ابتدا ضبط شده بودند اجرا می‌کند و b-sides را نیز اجرا می‌کند و “Cloudburst” را به عنوان یکی از آهنگ‌ها انتخاب می‌کند. آهنگ ها.

بیشتر بخوانید: جدول زمانی دهه‌های طولانی بین نوئل Oasis + لیام گالاگر

بنابراین، در حال حاضر، به نظر می رسد که هیچ دیدار مجددی برای خواهر و برادر وجود ندارد. هر دو نوازنده به عنوان هنرمندان انفرادی به اجرای برنامه ادامه می دهند. لیام گالاگر سال گذشته آلبوم C’mon You Know را منتشر کرد، در حالی که نوئل گالاگر High Flying Birds آلبوم خود را منتشر خواهد کرد. آسمان شورا آلبوم 2 ژوئن.

10 گروه بزرگ راک + متال که خواننده آنها ترانه سرای اصلی نیست

اشعار آهنگ های این گروه ها بیشتر توسط اعضای دیگر نوشته شده است.


]
منبع: https://loudwire.com/noel-gallagher-calls-liam-gallagher-coward-dodging-oasis-reunion-phone-call-liam-responds/