نظرات – بناهای تاریخی برای غیبت

این آهنگ‌ها که عمدتاً از انحراف‌های پرهیاهویی که نمونه‌ای از آثار جدیدتر بودند، بی‌بهره هستند، به‌جای سوسو زدن‌های صمیمی مجموعه‌های پس از بی‌ام، عظمت و انفجار را در بر می‌گیرند. هر یک از این هشت آهنگ که ریشه در ریفینگ اسکابروز، ملودی وحشیانه و موذیانه و پوشیده از یخبندان دارند، تعادلی بین شدت قدیمی و قدیمی برقرار می کنند. FENترانه سرایی پیچیده گاهی اوقات زیباست. در برخی دیگر، با شتاب خصمانه غرق می شود.

آهنگ هایی مانند بازکن غارتگر “پاک کردن جهل” و رعد و برق گسترده ترانه عنوان، مطالعاتی در مورد تکرار هیپنوتیزمی است، زیرا تمایلات ملودیک سازندگان آن‌ها افراط می‌کنند، در اطراف هسته‌ای از انفجارهای مهیب بافته می‌شوند و به زیبایی در هوا معلق می‌مانند، مانند عواقب یک طوفان سهمگین. در جای دیگر، “خراب شده” گامی جسورانه اما کاملاً مناسب به سمت چیزی در دسترس‌تر برمی‌دارد، با قلاب‌های یخ‌زده که از هسته‌ای تپنده‌ای از عظمت و شکوه بیرون می‌آیند. در حالی که بسته شدن “همه چیز از دست رفت” از خویشتنداری ظریف و درخشش آسمان شب استفاده می‌کند تا شنوندگان را به حالت آرامش کاذب سوق دهد، قبل از اینکه به‌طور یکپارچه به یک فریاد کمک با سرعت آهسته و بادگیر تبدیل شود، از طرف خود طبیعت. تعداد کمی از باندها با چنین مهارتی و در حالی که قدرت خارق العاده عناصر را تداعی می کنند “یادبودهای غیبت” ممکن است گهگاه مانند یک آلبوم سنتی بلک متال با تزیینات تیره و تار پاییزی به نظر برسد FENشخصیت موسیقایی او همه چیز را به سطح بالاتری از ابهت غرق در باران و از نظر عاطفی محروم می کند. جنبش پس از بلک متال از اینجا شروع می شود. احتمالا.

  MESHUGGAH: 25th-Anniversary Remastered Edition Of 'Chaosphere' Due In November


]
منبع: https://blabbermouth.net/reviews/monuments-to-absence

بازگشت نسبی به دشمنی با صفحه عریض که صدای بلک متال بریتانیا را تعریف می کند، از طریق افرادی مانند WINTERFYLLETH و WODENSTHRONE، “یادبودهای غیبت” هدف آن اصلاح تعادل بافتی است. همچنین موفق می‌شود، زیرا این گروه همیشه جریان‌های زیرین شیشه‌ای را که در طول سال‌ها برای بلک متال ضروری بوده، حفظ کرده‌اند. هفتمین و مسلما سمی ترین تمام قد آنها تا به امروز، «یادبودها…»میکند احساس می‌کنید که ارزش‌های اصلی را مجدداً بیان می‌کنید، اما همچنین کار بسیار ظریف‌تر و دقیق‌تر از هر چیز دیگری است. FEN در چند سال اول خود منتشر شد.

تکامل پیوسته بلک متال در زمان‌های اخیر موسیقی بسیار جذابی را تولید کرده است که بیشتر آن در حوزه‌های به اصطلاح پست-BM: یک اندام فلزی مبتکر اما گهگاهی کم قدرت، که تحت سلطه لایه‌بندی جوی و مه‌آلودگی ملودیک است. استوارهای بریتانیا FEN به طور مداوم یکی از جذاب ترین گروه هایی بوده اند که با قلم موی پس از همه چیز تاریک شده اند. از اولین آلبوم سال 2009 “زمینه های بدخواهی” به بعد، این پرسه‌زنان در میان باتلاق‌های انگلیسی خش خش در رویکرد خود منحصر به فرد باقی مانده‌اند و تبلیغی قوی برای تفکر اصیل در یک زیرژانر دیگر محدودکننده هستند. زمانی که آنها به سال 2019 عالی رسیدند “نور مرده”، FEN هنوز به‌طور قابل‌توجهی فلزی بودند، اما با حرکتی آهسته از اصول اولیه سیاه‌شده فاصله داشتند.

01. پاک کردن جهل
02. یادگارهای غیبت
03. ترال
04. به سکوت و پرتگاهی که می رسیم
05. حقیقت بیهوده است
06. هدیه اشاتون
07. شکسته
08. همه چیز از دست رفته است