میک براون درامر سابق DOKKEN: “دو سال است که به چوب طبل دست نزده ام”

سابق اسکله طبل نواز “وحشی” میک براون در آن زمان درباره تصمیم خود برای بازنشستگی از تور در سال 2019 صحبت کرده است میک گفت که او در حال “مصطفی” از جاده است، اما تلویحاً گفت که در تاریخ بعدی پخش برنامه ها را از سر خواهد گرفت.

رنگ قهوه ایاو که سپتامبر گذشته 66 ساله شد، تصمیم خود برای توقف پخش موسیقی را طی یک حضور جدید در این شبکه منعکس کرد پادکست “Rimshots With Sean”.. او گفت (همانطور که توسط BLABBERMOUTH.NET): «حدود چهار سال و نیم می گذرد (از آخرین باری که با آن بازی کردم اسکله). من 63 سال داشتم (در آن زمان). بدنم از نواختن طبل شروع به درد کرد. و من واقعا خسته می شدم و راه رفتن در فرودگاه ها واقعا سخت بود. من هنوز درد زیادی دارم – شانه درد، کمی درد مفاصل در انگشتان، که اکنون فروکش کرده است، به جز قسمت راه رفتن. و به ذهنم خطور نکرد که توقف کنم. هر چند که من به تازگی در حال صحبت کردن دان (اسکله، اسکله رهبر)، “من باید این کار را متوقف کنم. من دیگر نمی توانم آن را انجام دهم. و بلافاصله گفت: “وای. من متعجبم که حتی با کارهایی که با خودت کردی تا اینجا پیش رفتی.»

مطابق با میکصدماتی که او طی چند دهه نواختن طبل متحمل شده بود، بر بدنش تأثیر گذاشته بود.

او توضیح داد: «اگر درد وجود نداشت، متوقف نمی‌شدم. “اما درد بود، و برای من خیلی زیاد شد. و سفر – گوش کن، بعد از 40 سال سفر به این سرعت (می خندد) آخرین کاری که می خواستم انجام دهم این بود که به فرودگاه دیگری بروم یا در یک ون بنشینم که به هتل یا اتوبوس توریستی می رود. من تمام شده بودم. و من فقط اجازه دادم قدرت بالاتر برود، “بسیار خوب. کار شما تمام شده است. و من آن را دنبال کردم. هرچیزی که دوست داشتم به هر حال ناپدید شده بود. مثل دنیای امروز، دان از من در رکوردها استفاده نمی کرد – دو رکورد آخر. و من می گویم “من درامر گروه هستم.” تو نمیخوای…؟ چون پرواز من هزینه دارد. تبدیل به آن دنیا شد و تبدیل به شغل شد. و من می گفتم، “این هنوز یک کار واقعا خوب است.”

او ادامه داد: «من بخش خلاقانه کار را دوست داشتم. “مثل زمانی جف (شهروند، سابق اسکله نوازنده بیس) و جورج (لینچ، سابق اسکله گیتاریست) آهنگی می نوشت و تحویل می داد دان انجام دادیم و آنچه را که داشتیم به او نشان دادیم، این واقعاً رضایت بخش بود. که رفته بود راهرو من رفته بود من مجبور بودم هر روز یک ست درام متفاوت راه اندازی کنم. از کاری که شما در 14 سالگی انجام دادید به 63 سالگی رسید. من باید این طبل ها را تنظیم کنم؟ لعنت به آن.

  درخواست چین از شورای امنیت درمورد تحریم ها علیه کره شمالی

“بنابراین من فقط (تصمیم گرفتم بازی را متوقف کنم)” رنگ قهوه ای اضافه. “و من به شما می گویم که این بهترین انتخاب بود… من واقعاً زندگی را بعد از همه اینها کشف کردم زیرا برای اثبات چیزی (این کار را انجام ندادم) و این فرصت را پیدا کردم که به خودم در آینه نگاه کنم و بگویم: ” من کی هستم؟’ و اکنون من این گروه از دوستان بزرگ را در یک مکان دارم، بنابراین می توانم از آن لذت ببرم.”

پرداختن به کارهایی که امروزه برای مشغول نگه داشتن خود انجام می دهد، رنگ قهوه ای گفت: “من دیگر جاه‌طلبی ندارم و هرگز در مورد چیزی جز موسیقی جاه‌طلبی نداشته‌ام. من به اندازه کافی پول در می‌آورم که مجبور به انجام هیچ کاری نباشم. و حدس بزنید چه چیزی؟ من هیچ کاری انجام نمی‌دهم. من سوار آن هستم. هلی کوپتر… واقعاً اشتیاق من همین است. من زیاد می خوابم. و کاری ندارم که انجام دهم – جز اینکه امروز از دوستانم لذت ببرم. این یک چیز است. من در اینجا هستم. و من نمی توان بیشتر از این راضی بود.”

رنگ قهوه ای در ادامه گفت که او به شدت احساس رضایت می کند، حتی اگر دیگر برای امرار معاش موسیقی نمی نوازد. او گفت: “من می خواهم همه بدانند – من فقط زمان زندگی ام را می گذرانم.” “اما من همیشه این کار را انجام داده ام. اما این به همان اندازه خوب است.

“دو سال است که به چوب طبل دست نزده ام” میک آشکار کرد. از زمانی که بازنشسته شده ام، دو بازی کرده ام “بزرگراه به جهنم”س، سه “راک اند رول”س و (دوست من) بابی من را وادار می کند با گروهش بازی کنم… ما بازی می کنیم “رودخانه عشق” توسط لینچ اوباش. بنابراین من شش آهنگ را در چهار سال و نیم اجرا کردم. اما من تمام کردم. من همه کارها را انجام دادم… هر کاری را که می خواستم انجام دادم – ده برابر بیشتر از چیزی که فکر می کردم قرار است اتفاق بیفتد. به معنای واقعی کلمه. و خدا، که می توانم بیرون بیایم، و اکنون به گذشته نگاه می کنم، بسیار سپاسگزارم. من به معنای واقعی کلمه گاهی از خوشحالی اشک می ریزم و فقط (فکر می کنم): “وای. من انجامش دادم.'”

  شمار تلفات ریزش بهمن در تبت به ۲۸ نفر رسید

ماه گذشته، تسلا طبل نواز استیو براون، که است میکبرادر کوچکتر، با او صحبت کرد ریف های آشفته درباره تصمیم برادرش برای بازنشستگی از تور. با توجه به چالش های فیزیکی که مجبور شد میک برای کناره گیری از اجرای زنده، استیو او گفت: “این خیلی مهم بازی کردن نیست، بلکه مهم سفر است. او بسیار بزرگتر از من است و برای پروازهای طولانی روی صندلی های خطوط هوایی می نشیند… آنها جمعه ها در ایالت واشنگتن بازی می کنند و جایی در شهر ساحل شرقی در یک شنبه. این دو کار، شما فقط نمی توانید آن را برای همیشه انجام دهید. و او این کار را انجام می دهد – چه؟ او فقط یک روز روی صحنه ایستاد.

‘چه زمانی (میک) با آن بازی می کرد تد نوجنت در همان زمان (به عنوان اسکله) و سعی کرد هر دو را انجام دهد، به نوعی از این کار خسته شد تد کار انجام شد، او آن را کنار گذاشت دان تا آنجا که می توانست. اما بعد از آن به نقطه ای رسید که او از نظر فیزیکی دیگر نمی توانست این کار را انجام دهد. و هر دوی ما یک نوع چیز داریم – من بدتر از آن دارم. آرتریت پسوریاتیک است. بنابراین این یک مشکل نقص ایمنی است. و او به نوعی راه خود را از طریق آن کار کرد. یه جورایی گذشت اما من می‌دانم دردی که دارم، بنابراین او نیز مانند آن نوع درمان نشده ادامه می‌دهد – چون عکس می‌گیرم و این کار را انجام می‌دهم و آن را انجام می‌دهم و سعی می‌کنم کمی جلوتر از آن بمانم… و یکی مسئله این است که وقتی در هواپیما نشسته ای و بعد باید بلند شوی، و مثل “اوه، خدایا.” (می خندد)

“بنابراین من تعجب نکردم که او تصمیم گرفت (بازنشستگی از تور) را انجام دهد؛ فقط فکر نمی کردم که او برای همیشه به آن ادامه دهد.” استیو گفت. و چند سال بعد، به همسرم گفتم، می روم، بیا برویم او را ببینیم، ببینیم آنجا چه خبر است. و او عالی بود – و در بهترین طرز فکر ممکنی بود که من تا به حال او را دیده بودم. و فکر کردم، “خب، شما برو.” و به زودی پس از آن، او تمام قطعات درام را فروخت، همه چیزهایی که داشت. من می گویم “او حتی طبل ندارد. او حتی چوب طبل هم ندارد.” (می خندد)”

  CLOWN را ببینید به SLIPKNOT روی صحنه در جشنواره دانلود بریتانیا

اوایل ماه گذشته، لینچ احتمال تجدید دوباره کلاسیک را رد کرد اسکله صف بندی، توضیح دادن به VintageRock Pod که “میک بازنشسته شده است طبل هایش را فروخت، طبل هایش را خلاص کرد. او دیگر بازی نمی کند. شاید می رود و اینجا و آنجا جم می کند. و برای سلامت روحی و جسمی خودش، فقط به نوعی ارتباطش با تمام دنیا قطع شده است و تماس های ما را پاسخ نمی دهد. اشکالی ندارد. فکر می‌کنم این احتمالاً همان چیزی است که او باید انجام می‌داد و من به آن احترام می‌گذارم. این به نوعی غم انگیز است، زیرا ما چندین دهه با هم دوست بودیم و با هم چیزی ساختیم. با هم اومدیم بالا بود میک و من قبل از هر کس دیگری – قبل از آن جف یا دان. من دوست دارم همچنان با او دوست باشم و رابطه خود را حفظ کنم، اما اشکالی ندارد.”

لینچ در ادامه گفت که او و شهروند “احتمالا” در دیگری شرکت خواهد کرد اسکله اگر فرصتی باشد، تجدید دیدار می‌کنند و اضافه می‌کنند که «این کار را انجام خواهند داد استیو براون، که است میکبرادری که از او استفاده کردیم ماشین پایانی سوابق. (او) دقیقاً شبیه است میک، درست مثل بازی می کند میک – یک نسخه جوان تر از میک. پس این کار می کند.”

در اکتبر 2016، ترکیب کلاسیک از اسکله دوباره متحد شدند تا بازی کنند پارک با صدای بلند جشنواره در ژاپن خوشبختانه برای طرفداران خارج از ژاپن، دوربین ها برای ثبت عملکرد و Frontiers Music Srl صادر شده “بازگشت به شرق زنده 2016” در آوریل 2018. علاوه بر اجرای ژاپنی، مجموعه تصاویری از تنها نمایش کلاسیک در ایالات متحده در سپتامبر 2016 در Badlands در سیوکس فالز، داکوتای جنوبی به نمایش گذاشت. این بسته همچنین شامل یک آهنگ جدید به نام “این فقط یک روز دیگر است”، اولین اسکله آهنگی که دارای ترکیب کلاسیک گروه از سال 1997 است “زندگی سایه”، و دو کار مجدد آکوستیک از آهنگ های کلاسیک.

از زمان تکمیل تاریخ های اتحاد مجدد ژاپن، اسکله با ترکیب فعلی گروه – از جمله نوازنده بیس – به اجرای خود ادامه داده است کریس مک کارویل، گیتاریست جان لوین و درامر بی جی پا (مجلس اعیان).


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/former-dokken-drummer-mick-brown-i-havent-touched-a-drum-stick-in-two-years