مارک استوریس معتقد است که KROKUS پنج سال پس از اعلام تور “خداحافظی” به اجرای برنامه های خود ادامه خواهد داد.

اوایل سال گذشته، ذخیره سازی توضیح داد راک شو نقد چرا او و هم گروهانش در طول 20 سال گذشته به ندرت به آمریکا سفر کردند. این نوازنده 71 ساله گفت: “خب، با مجوزهای کار شروع می شود. و آنها هزینه دارند. سپس مالیات. سپس هزینه رزرو، درصدها، اجاره تجهیزات، اتوبوس، هتل و همه چیز. پس اگر شما باید یک تور باشگاهی انجام دهید، حتی نمی توانید هزینه آن را بپردازید. ما مدت زیادی است که آنجا نبوده ایم، بنابراین انتظار نداریم که بیاییم و یک تور تیترال در استادیوم ها انجام دهیم. دور از آن دوباره. زیرا در این میان، آب زیادی زیر پل وجود دارد. و اینطور است. وضعیت پایین می‌آید زیرا دیگر مروجی وجود ندارد که معتقد باشد شما پول آن را پس خواهید گرفت. مثل یک دایره باطل است. شما باید یک روز بیایید و دوباره توپ را در دست بگیرید و سال بعد و سال بعد برگردید تا به وضعیتی که به آن عادت کرده اید برسید. و باید همچنین یک آلبوم جدید به همراه آن منتشر کنید. و آلبوم جدید کافی نیست. آلبوم ها دیگر نمی فروشند. Spotify – همه این انگل‌های اطراف – پخش جریانی که ارزش پول شما را ندارد.»

در مصاحبه جدید با مزاحم کشیش، خواننده مارک استوریس از افسانه های هارد راک سوئیس کروکوس پنج سال پس از آن که او و هم گروهانش اعلام کردند که تور “خداحافظی” خود را آغاز خواهند کرد، درباره وضعیت گروه صحبت کرد. او گفت (همانطور که توسط BLABBERMOUTH.NET): “ما دوباره در حال اجرای کنسرت هستیم. ما این تور جشنواره بزرگ را در سال 2019 انجام دادیم، و سپس COVID، قرنطینه بزرگ آمد. و ما به نوعی اعصابمان را از دست دادیم، و بچه ها گفتند، “بیایید فقط مغازه را ببندیم.” ارزشش را ندارد. و این زمانی بود که من شروع به کار روی کار انفرادی خود کردم انبار چیز. و اکنون، ما فقط چند مکان بزرگ بازی کردیم، و یک مکان دیگر در راه است. با کروکوس داشت بازی می کرد ریورساید آربورگ (اواخر مرداد). واقعا جشنواره خوبیه آخرین باری که ما در آنجا بازی کردیم در سال 2019 بود و ما واقعاً مشتاقانه منتظر آن هستیم. در 25 آگوست است، بنابراین ما باید از اوایل مرداد شروع کنیم، تمرینات منظم. حتی تمرین هم برای من سرگرم کننده است. (می خندد)”

  AVENGED SEVENFOLD Releases Music Video For 'Mattel'

روزنامه نگار انگلیسی راک گنبد مالکوم کاملاً به درستی گفت: “اگر به خروجی بلند مدت این گروه نگاه کنید، کروکوس واضح است که یکی از بهترین گروه های هارد راک در 40 سال گذشته است.”

چه زمانی کروکوس اولین بار تصمیم خود را برای شروع یک تور خداحافظی در سپتامبر 2018 اعلام کرد، گروه در بیانیه ای توضیح داد: “کروکوس نمایش ها همیشه خاص بوده اند و باید همینطور بمانند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم زمانی که هنوز واقعا خوب است متوقف شویم. هواداران باید اینگونه از ما یاد کنند.”

در سال 1975 تشکیل شد، کروکوس بیش از 15 میلیون آلبوم به فروش رسانده است، تورهای جهان را انجام داده و دیسک های طلا و پلاتین را در ایالات متحده آمریکا و کانادا دریافت کرده است. کروکوس همچنین اولین گروه سوئیسی بود که Hallenstadion را فروخت و یک دیسک الماس برای فروش یک میلیون آلبوم تنها در سوئیس دریافت کرد.

سپتامبر گذشته، کروکوس کنسرت ویژه ای را روی پله های کلیسای جامع سنت اورسوس در سولوتورن سوئیس اجرا کرد. علاوه بر این، سولوتورن در سالگرد 2000 این گروه با جایزه “Stone Of Honor” تقدیر کرد. کروکوس همچنین در 6 می به “زمین مقدس سنگ” در سوئیس، هالن استادیون در زوریخ بازگشت.

در طول حرفه خود، کروکوس بیش از 2000 نمایش را در پنج قاره، شهرهای بی شمار، مکان های منحصر به فرد، کنسرت های دیوانه کننده و طرفداران وفادار به نمایش گذاشته است.

با توجه کروکوسبرنامه های تور فراتر از ریورساید آربورگ جشنواره، مارک گفت: “شما هرگز نمی دانید در آینده چه اتفاقی قرار است بیفتد، اما من فکر می کنم که ما ادامه خواهیم داد؛ من احساس می کنم که گروه ادامه خواهد داد. من هنوز در مورد پرواز به خارج از کشور مطمئن نیستم. فرناندو (از محل کار، گیتار) به دلیل سلامتی خود هرگز این کار را نخواهد کرد. چون او یک عمل قلب داشت. او سرطان داشت با این حال، او اکنون خوب است. او این گروه کاور را دارد و چند نفر را می نوازد کروکوس آهنگ ها. و او سرگرم می شود، که عالی است. چون فکر می کنم هر نوازنده ای، درست مثل ورزشکاران، اگر حرفه خود را انجام ندهید، به خصوص خواننده ها شروع به زنگ زدگی می کنید. اگر اجازه دهید صدایتان تنبل شود، دیگر هرگز آن را بالا نخواهید آورد.”

  پادکست JamBase: Valerie June

وقتی مصاحبه کننده اشاره کرد که بسیاری از طرفداران فکر می کنند کروکوس در طول همه گیری مرده بود، مارک گفت: “من هم همین‌طور. من واقعاً فکر می‌کردم که تمام شده است. اما پس از آن، می‌دانید که چگونه است – همه ما این ویروس راک اند رول را در خون خود داریم. خاموش کردن موسیقی آسان نیست. برای ما ، این مانند یک سرگرمی است که تبدیل به کار شده است و ما می توانیم با آن زندگی کنیم، که برای من یک چیز طلایی است. وقتی بچه بودم و هنوز هم دارم این کار را می کنم.”

سه سال پیش، کروکوس به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا که جهان را فراگرفته بود، آنچه که قرار بود آخرین کنسرت گروه در ایالات متحده و کانادا باشد، به تعویق افتاد. این سفر 13 روزه در ابتدا قرار بود در 18 سپتامبر 2020 در کانتون هال دالاس، تگزاس آغاز شود و در 10 اکتبر 2020 در Whiskey A Go Go در غرب هالیوود، کالیفرنیا به پایان برسد.


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/marc-storace-believes-krokus-will-carry-on-playing-shows-five-years-after-announcing-farewell-tour

در مورد امکان موسیقی جدید از کروکوس، مارک گفت: “اگر به من بستگی داشت، در ماه اوت تمرین می‌کردیم، نه فقط برای او ریورساید (نمایش) اما برای گشت و گذار در ادامه. مکان های زیادی وجود دارد که می توانیم در آنها بازی کنیم. و من همیشه باز هستم. من مشتاق خواهم بود آهنگ های جدید بنویسم. میدونی، فقط یه جایی دور هم جمع بشیم که بتونیم تنها باشیم و مثل قدیم ها وارد این روال ترانه سرایی بشیم. منظورم این است که ما فقط یک زندگی داریم، و تقریباً برای ما تمام شده است… بنابراین انجام این کار عالی خواهد بود، حتی اگر اکنون کارهای انفرادی خود را انجام می دهم. اما من فکر می کنم همیشه برای همه چیز وقت وجود دارد.”

  کره شمالی سه موشک بالستیک کوتاه برد شلیک کرد