عکس‌ها: جیزر باتلر، نوازنده باس BLACK SABBATH، کپی‌هایی از زندگی‌نامه «Into The Void» را در کتاب‌فروشی لندن امضا کرد.

بلک سابث نوازنده باس گیزر باتلر کپی های امضا شده از زندگی نامه او، “Into The Void: From Birth to Black Sabbath – And Beyond”، روز پنجشنبه 8 خرداد ساعت سنگ های آبیشاخه گل سرسبد در Piccadilly در مرکز لندن، انگلستان. عکس های این مراسم را می توانید در زیر مشاهده کنید.

“Into The Void: From Birth to Black Sabbath – And Beyond” در 6 ژوئن در آمریکای شمالی منتشر شد هارپر کالینز حک کتاب های خیابان دی و 8 ژوئن در بریتانیا.

با توجه به دلایلش برای نوشتن زندگی نامه اش، گیزر اخیرا به پادکست “فراتر از فلز”.: “این واقعاً برای گفتن (داستانم) بود، زیرا همیشه پشیمان بودم که از پدر و مادرم خیلی بیشتر از خودم نپرسیدم. فقط آنها را بدیهی می دانستم. مثل این بود که “مامان و بابا وجود دارد و من نپرسیده ام. واقعاً (هر جزئیاتی در مورد) هر یک از زندگی آنها شنیده است.’ و من فقط می‌خواستم تاریخچه‌ای از زندگی‌ام داشته باشم تا نوه‌ها بتوانند با من و بچه‌هایشان و چیزهای دیگر کمی بهتر بشناسند.»

از او پرسیده شد که چرا زندگی نامه خود را با کمک یک نویسنده یا یک نویسنده ارواح ننوشت، خدمتکار گفت: “من بسیاری دیگر (اتوبوگرافیک) خوانده ام، و آنها شبیه افرادی نیستند که قرار است آنها را بنویسند. و من فقط کتابی می خواستم که در نوشتن شبیه من باشد.”

گیزر در ادامه گفت که او در تحقیق و بررسی حقایق مطالبی که در نهایت در کتابش گنجانده شد، کمک گرفت.

او گفت: “من کسی را داشتم که در دهه های 70 و 80 همه آرشیوها را مرور کرد.” “نمی‌توانستم نیمی از چیزها را به یاد بیاورم، کجا بودم یا چه کنسرت‌هایی آنجا بودیم، چه کنسرت‌هایی انجام دادیم و در یک زمان خاص کجا بودیم. بنابراین او در همه این‌ها به من کمک کرد. او از کنسرت‌هایی که ما انجام دادیم و مدت زمان انجام دادیم، صحبت کرد. تورها بودند و زمانی که آلبوم ها منتشر شد.”

مطابق با گیزربرخی از داستان‌هایی که او در ابتدا قصد داشت در زندگی‌نامه‌اش گنجانده شود، در نهایت در اتاق برش قرار گرفتند.

او توضیح داد: «من همین الان چندین نسخه خطی از مطالبم فرستادم، و آخرین دست‌نویسی که فرستادم حدوداً حدود پانصد صفحه بود، و مانند کتاب تا سیصد صفحه ویرایش شد.

در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است مطالب باقیمانده و داستان‌های دیگری که از زمان تکمیل کتاب به آنها فکر کرده باشد، در نسخه جلد کاغذی ویژه‌ای از زندگی‌نامه او در آینده گنجانده شود؟ گیزر گفت: “مطمئن نیستم که چگونه کار می کند. زیرا من مدام به چیزهایی فکر می کنم که باید در کتاب باشد، و الان خیلی دیر شده است. بنابراین نمی دانم چگونه کار می کند، اگر بتوانم زمانی که نسخه به روز شده ای را انجام دهم. جلد شومیز بیرون می آید. مطمئن نیستم. باید از ناشر بپرسم.”

  ANGRA Signs With ATOMIC FIRE Records، آلبوم Cycles Of Pain را اعلام کرد

در این مورد تحت فشار قرار گرفت که آیا انجام یک کتاب دیگر به او علاقه مند است یا خیر، خدمتکار گفت: “اوهوم… بستگی دارد که از من شکایت شود یا نه.می خندد) چون مجبور شدم چیزهای زیادی را کنار بگذارم. آنها می گفتند، “اوه، شما نمی توانید این را بگویید.” شما نمی توانید این را بگویید. چگونه می توانید آن را ثابت کنید؟ و این همه چیز بنابراین فکر نمی‌کنم برای یکی دیگر کافی باشد.”

“Into The Void: From Birth to Black Sabbath – And Beyond” توسط ناشر به عنوان “خاطرات غلتکی، پرآشوب و صریح توسط نوازنده هوی متال و عضو موسس بلک سابث، سالهای خود را به عنوان نوازنده بیس و ترانه سرای اصلی گروه از طریق پروژه های بعدی حرفه ای خود پوشش می دهد و جزئیات چگونگی شکل گیری و غلبه یکی از تأثیرگذارترین گروه های راک را توضیح می دهد.

با فروش بیش از 70 میلیون رکورد، بلک سابث، دوبله شده توسط رولینگ استونبیتلز از هوی متال، با ریف های سنگین متمایز، گیتارهای کوک شده و اشعار آخرالزمانی به ایجاد خود ژانر کمک کردند. نوازنده بیس و ترانه سرای اصلی گیزر باتلر نقش بزرگی در شهرت گروه ایفا کرد، از پیشنهاد نام گروه گرفته تا استفاده از شیفتگی او به وحشت، مذهب، و غیبت برای سرودن اشعار و ساختن پایه های هوی متال همانطور که می شناسیم.

“که در “به خلاء”، خدمتکار داستان خود را روایت می‌کند، از آغاز گروه به عنوان یک کوارتت بی‌نظیر بلوز در بیرمنگام تا مبارزاتی که منجر به تغییرات بسیار مستند در ترکیب در حین تور در کلوپ‌های شنی لندن شد.اریک کلاپتون، جیمی هندریکس، فرانک زاپا، و سازمان بهداشت جهانی ظاهر قابل توجهی ایجاد می کند!)، و سال های بعدی گروه مهم است. او صادقانه از دوران کودکی‌اش در خانواده‌ای هفت نفره کارگری در بیرمنگام آسیب‌دیده لوفت‌وافه می‌نویسد، تقریباً زندگی‌اش به‌عنوان یک حسابدار، و اینکه چگونه سرخوردگی‌اش از مذهب سازمان‌یافته و نظام‌های طبقاتی، اشعار و مضامین هنری را به وجود می‌آورد که به شدت طنین انداز می‌شوند. با طرفداران در سراسر جهان

  تشدید تنش‌ها میان چین و تایوان؛ اعلام آمادگی تایپه برای جنگ

“به خلاء” جنبه نرم‌تر افسانه هوی متال و شکل‌گیری یکی از هیجان‌انگیزترین گروه‌های راک را آشکار می‌کند، در حالی که چیزی را در خود نگه نمی‌دارد. پسندیدن گیزرخطوط باس، هم بدیع، هم دراماتیک و هم برای همیشه شگفت‌انگیز است.»

در سال 2021، خدمتکار گفت Cleveland.com او شروع به نوشتن خاطرات کرد “زیرا وقتی پدر و مادرم فوت کردند، همیشه آرزو می کردم ای کاش چیزهای بیشتری از آنچه می دانستم از آنها می پرسیدم. من واقعاً چیز زیادی در مورد مادر و پدرم نمی دانم، زیرا آنها همیشه آنجا بودند ،” او توضیح داد. بنابراین، شروع کردم به نوشتن یک خاطره برای نوه‌هایم که بخوانند، و گذشتن از آن چیزها سرگرم کننده بود – دوران قدیم و بزرگ شدن در بیرمنگام و همه چیز.

در پاییز 2020، خدمتکار به استرالیا گفت دیوار صدا کتاب او درباره بزرگ شدن در استون، بیرمنگام و چگونگی آن است شنبه این نوازنده بیس همچنین درباره تمام کارهایی که در این نیم قرن گذشته به دست آورده است، منعکس کرد و گفت: “این یک دستاورد بزرگ است که 50 سال پس از ضبط دو آلبوم اول خود همچنان مرتبط باشید. ما صادقانه فکر می‌کردیم چند سال دوام بیاوریم و بعد فراموش شویم. پنجاه سال پیش هر شکلی از موسیقی عامه پسند به عنوان یک مد گذرا در نظر گرفته می شد – حتی مردم فکر می کردند بیتلز پس از جدایی آنها فراموش می شوند، اما هیچ کس آن موقع (نمی دانست) اثر نوستالژی چقدر قدرتمند خواهد بود.”

یکی از اعضای موسس بلک سابث، خدمتکار همچنین ترانه سرای چنین است شنبه کلاسیک به عنوان “خوک های جنگی”، “مرد آهنی”، “پارانوئید” و دیگران.

خدمتکار، خواننده آزی آزبورن و گیتاریست تونی آیومی در اواخر سال 2011 دوباره متحد شدند و یک آلبوم بازگشتی منتشر کردند. “13”، در ژوئن 2013.

در فوریه 2017، شنبه تمام شده “پایان” تور در بیرمنگام، پایان کار 49 ساله پیشگامانه کوارتت.

  آیا ژوان کروشیر دوباره با رات بازی می کند؟ او پاسخ می دهد

“پایان” بود شنبهآخرین تور است زیرا آیومیاو که در سال 2012 به سرطان مبتلا شد و در حال حاضر در حال بهبودی است، دیگر نمی تواند برای مدت طولانی سفر کند.

با اينكه شنبه دیگر تور نخواهم کرد، خدمتکار، آزبورن و آیومی ضبط با هم را رد نکرده اند.

گیزر سومین عضو اصلی است شنبه ترکیبی برای انتشار یک زندگی نامه اوزیخاطرات، “من اوزی هستم”، اولین بار در شماره 2 در نیویورک تایمزفهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های غیرداستانی جلد گالینگور. این کتاب در 25 ژانویه 2010 در ایالات متحده منتشر شد، تقریباً دو سال پس از اولین انتظار برای ورود. “من اوزی هستم” زندگی آیکون فلزی افسانه‌ای را از آغاز کارش در بیرمنگام انگلستان تا شهرت اولیه‌اش با بلک سابث به حرفه انفرادی عظیم او و هجوم به تلویزیون.

آزبورن برنده جایزه “دستاورد ادبی” برای “من اوزی هستم” در سال 2010 جوایز انتخاب پسران در استودیو سونی پیکچرز در کالور سیتی، کالیفرنیا. اوزی توسط سر بن کینگزلی.

آیومیخاطرات، “مرد آهنی: سفر من در بهشت ​​و جهنم با سابث سیاه”، در نوامبر 2011 با جلد سخت منتشر شد. در موقعیت شماره 35 فرود آمد نیویورک تایمزفهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های غیرداستانی جلد گالینگور. از آغاز گزارش شده است که مبلغ شش رقمی را در حراج برای حقوق این کتاب 352 صفحه ای پرداخت کرده است که به عنوان ““خاکستر آنجلا” ملاقات می کند “زمین زیر پای او” ملاقات می کند “آب ستون فقرات”” توسط ریخته گری ادبی + رسانه بنیانگذاران پیتر مک گویگان، که قرارداد حقوق آمریکای شمالی را برای خاطرات تکمیل کرد.

دیدار با استاد 🤝🔥🤘
#geezebutler Geezer Butler #blacksabath Black Sabbath #intothevoid Waterstones

ارسال شده توسط رابرت میرون بلاشاک بر پنجشنبه 8 ژوئن 2023

تری ²

45 ثانیه با گیزر باتلر در جشن امضای کتاب امروز در لندن.

🖤

#geezebutler #blacksabath #intothevoid

ارسال شده توسط تری پالامارا بر پنجشنبه 8 ژوئن 2023

از دوستان برزیلی ام تشکر می کنم که این عکس های سریع من و یک قهرمان بزرگ را از روز سیاه قبل از اینکه گوشی من توسط دستیارش گرفته شود برای من مخفیانه به نمایش گذاشتند.

ارسال شده توسط آدلین زیبا بر پنجشنبه 8 ژوئن 2023

در صف کتاب ثبت نام Geezer Butler 🤘🏻🖤💜

ارسال شده توسط الساندرو کونیا بر پنجشنبه 8 ژوئن 2023


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/photos-black-sabbath-bassist-geezer-butler-signs-copies-of-into-the-void-autobiography-at-london-bookstore