طراحی داخلی صرافی با گروه معماری مهران طاهری

این موضوع دلیلی شد تا بسیاری از صرافیها به سمت طراحی سایت صرافی آنلاین روی بیاورند. در حال حاضر این کار تنها در صرافیهای داخلی و برخی از صرافیهای خارجی که به سیستم بانکی ایران وصل هستند، امکان پذیر است. بسیاری از صرافیهای غیرمتمرکز فعلا امکانات معاملات فیوچرز و تعیین حد سود و ضرر به صورت یکجا را ندارند. برخی از صرافیها بسته به اطلاعات هویتی که شما در اختیار صرافی قرار دادهاید، محدودیتهای واریز و برداشت برای شما تعیین میکنند. در این دسته از صرافی ها قیمت ارزهای دیجیتال توسط خریداران تعیین می شود نه صرافی. این روش، یکی از راههای کسب در آمد از ارزهای دیجیتال است. برخی از صرافیهای ارز دیجیتال امکانات دیگری مانند «استیکینگ» و «مشارکت در صندوقهای سرمایهگذاری ارز دیجیتال» را نیز برای کاربران خود فراهم میکنند. با افزایش ارزش بازار ارزهای دیجیتال، بسیاری از کشورها به دنبال وضع قوانین برای دریافت مالیات از آنها هستند. برخی از صرافیها تنها از معاملات «اسپات» پشتیبانی میکنند. معاملات در بین دارایی های ارز دیجیتال ( برای مثال تتر با بیت کوین ) یا به صورت پول با ارز دیجیتال ( دلار، یورو، پوند با بیت کوین و بر عکس ) انجام می گیرد. در این بخش میخواهیم، مراحل خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی را برای ایرانیها توضیح دهیم.

صرافیها برای کاهش هزینه تراکنشها، معمولا راهکارهای متفاوتی دارند. در هر حال، در صورتی که برای اولین بار به دنبال خرید رمزارز هستید، باید بتوانید پول فیات خود را به صرافی وارد کنید. برای موفقیت در ترید و سرمایهگذاری، شما باید بتوانید به راحتی ابزارهای مختلف ترید را در بسترهای معاملاتی صرافی پیدا و استفاده کنید. توجه داشته باشید که حجم نقدینگی برای ارزهای مختلف نیز متفاوت است. در صرافیهای داخلی نیز هزینه تراکنشها متفاوت و معمولا در سایت هر صرافی مشخص است. توجه کنید که هزینه تراکنش، برای پلتفرمهای مختلف یک صرافی نیز متفاوت است. برای ذخیره سازی بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتالی، معمولاً صرافی ها از ترکیبی از سیستم های ذخیره سازی گرم و سرد استفاده می کنند. محدودیتهای واریز و برداشت نیز یکی دیگر از مسایل مهم این بخش است. برای تحقق این خواسته پس از تفکیک همه حوزه های عملکردی، به انتخاب متریال مناسب پرداختیم و کف را از متریال سنگ اسلب با ابعاد نسبتا بزرگ در نظر گرفتیم. اگرچه وجود تعداد بیشتری رمزارز در یک صرافی، میتواند معامله آنها را برای معاملهگران ساده کند اما وجود تعداد زیادی ارز نشان میدهد که هیچ قانون محکمی برای تایید ارزها در آن صرافی وجود ندارد. در طراحی سایت صرافی با وجود اینکه بسیار مهم است سایت از نظر ظاهری در نهایت زیبایی و دقت طراحی شده باشد و از گرافیک قوی برخوردار باشد ولی آنچه یک سایت را نسبت به سایت های رقبا متمایز می کند تامین امنیت سایت است، چرا که سایت های صرافی هر روز مبالغ یا ارز یا سکه های زیادی در حساب ها و از طریق درگاه های الکترونیکی جابه جا خواهد شد اگر امنیت سایت در حد بالایی نباشد مطمنا مدیر و صاحب سایت با ضرر و زیان بسیار زیادی همراه خواهد کرد.

  پادکست JamBase: Tank And The Bangas

این درحالی است که برخی دیگر از صرافیها، امکان انجام معاملات «فیوچرز» (آتی) و همچنین معاملات «مارجین» را فراهم میکنند. در این حالت، شما باید دائم به وضعیت بازار توجه کنید تا در قیمت مناسب، بتوانید ارزهای خود را بفروشید یا ارزهای جدید بخرید. یکی از مهمترین نکات در طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال انتخاب یک بانک معتبر و قابل اطمینان است که از طریق آن بتوانید معاملات سایت را پوشش دهید. نور یکی از عناصر مهم در طراحی دکوراسیون داخلی اداری است. به طور مثال در طراحی دکوراسیون صرافی ویژگیهایی مثل انتخاب رنگ، مکان باجه فروش، محل نورپردازی و نحوه چیدن مبلمان باید موردتوجه قرار بگیرند. به عنوان مثال در صورتی که شما از ارز دیجیتال بایننس برای پرداخت هزینه تراکنشهای خود استفاده کنید، صرافی بایننس هزینه درصدی شما را کاهش خواهد داد.

همچنین در صورت نیاز به خودپرداز باید به آن دسترسی داشته باشند. نکته دیگری که در این بخش وجود دارد، بحث دسترسی به پلتفرمهای صرافی در بسترهای مختلف مثل «وب»، «دسکتاپ»، «اندروید»، «مک» و «آیاواس» است. بسیاری از صرافیهای بزرگ هزینه تراکنش بیشتری دارند اما دلیل این امر این است که هم امکانات بیشتری به کاربران میدهند و هم از امنیت بیشتری بهره میبرند. کاربران می توانند قبل از پیوستن به یک صرافی ارزهای دیجیتال، اطمینان حاصل کنند که هزینه های سپرده، معاملات و بازگشت پول به خوبی برای ایشان مشخص شده باشد. میزان نور کم به هیچ وجه برای این نوع اماکن مناسب نیست. شخص یا سازمان خاصی صاحب این صرافیها نیست و هر کسی میتواند با به اشتراکگذاری ارزهای دیجیتال مختلف هزینه تراکنشها را به عنوان سود کسب کنند.

الزام صرافیها به احراز هویت کاربران و ثبت حسابهای بانکی و شماره تماس آنها میتواند راه را برای وضع این قانون هموار کند. در این صرافیها شما برای خرید و فروش داراییهای خود مستقیم از طریق صرافی و با قیمت مشخص شده از طرف آن، اقدام به معامله میکنید که در این حالت، حجم نقدینگی مطرح نیست. آمریکا، از جمله کشورهای پیشرو در این حوزه است که مالیات بر روی سود حاصل از ارزهای دیجیتال و خرید و فروش آنها وضع کرده است. حداقل ۱۰ صرافی ارز دیجیتال در ایران دنبال پیدا کردن مشتریهای جدید هستند تا بلکه بتوانند معاملات ارزهای دیجیتال را سر و سامان ببخشند. طراحی داخلی امروزه تنها یک هنر نیست بلکه تخصصی کار آمد می باشد که بسیاری از مشاغل برای حفظ زیبایی و امنیت خود به آن نیازمند هستند. از آن جایی که دولتها، محدودیتهایی را برای افراد شرکت کننده در معاملات صرافی ارز دیجیتال در نظر دارند، بهتر است راهکاری را برای عضویت کاربران در نظر بگیرید تا تنها یکبار به ایجاد حساب کاربری بپردازند. این کیف پول ها برای انواع مختلفی از ارزهای دیجیتال می توانند انجام گیرند. دقت کنید که اگر گزینه های پرداخت صرافی محدود باشد، ممکن است کاربر برای استفاده از آن با مشکل روبرو شود.

  چین خواستار توقف تحریم‌های غیرقانونی و یکجانبه آمریکا علیه کشورها شد
و از این قسم موارد در این جلسه بررسی میشود. این کار شما این مفهوم را به مشتری الغا میکند که پولش را در جایی مطمئن قرار میدهد. صرافی بایننس، در این زمینه پیشتاز صرافیها است و امکانات زیادی برای فعالیت کاربران خود ارائه میدهد. در طراحی دکوراسیون اداری پلان باز؛ کارمندان نیاز به ارتباط بیشتری با همدیگر دارند و یا فضای کافی برای ایجاد اتاق مجزا برای هر کارمند وجود ندارد. با توجه به اینکه برای تبدیل ارزهای دیجیتال به ریال و برعکس، نیاز به فعالیت در صرافی متمرکز ارز دیجیتال داخلی است، لذا امکان کسب اطلاعات از صرافیها و اخذ مالیات نیز وجود خواهد داشت.

هر صرافی خارجی که برای ترید و معاملهگری انتخب کردید، حتما با استفاده از فیلترشکن آیپی ثابت یا ویپیاس به آن وصل شوید. یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه داشت این است که مکان صرافی در کدام منطقه از شهر واقع شده است. به این پدیده، آربیتراژ نیز می گویند. همچنین رونق بازار ارز دیجیتال نیز باعث استفاده کمتر از ارز های سنتی شده است. هر صرافی ارز دیجیتالی، تنها از تعداد محدودی از این ارزها پشتیبانی میکند. انجام این کار ریسک زیادی دارد و به هیچ عنوان توصیه نمیشود. در این مدل صرافیها نقدینگی بسیار مهم است و در صورت تامین نشدن آن، کاربران ممکن است با ضررهای زیادی چه در خرید و چه در فروش روبهرو شوند. از مشکلات صرافی های غیر متمرکز می توان به عدم دسترسی به پول و لیکوئیدیتی پایین و حجم پایین تر اشاره کرد که از محبوبیت این صرافی ها در حال حاضر کاسته است. البته توصیه اکید به تریدرها، مخصوصا معاملهگران ایرانی این است که تنها از نسخه وب و دسکتاپ صرافیها استفاده کنند. از این رو حفظ امنیت صرافی ها از مهم ترین اصول طراحی و دکوراسیون این مراکزتجاری به حساب می آید.

به عنوان مثال هزینه تراکنش در معاملات اسپات معمولا بیشتر از معاملات فیوچرز است، چرا که صرافیها سودهای بیشتری از لیکویید شدن افراد درمعاملات طراحی دکوراسیون داخلی صرافی فیوچرز کسب میکنند. اخیرا برخی از صرافیهای غیرمتمرکز نیز حجم مبادلات بسیار خوبی را به خود اختصاص دادهاند. ازاینرو، علاوه بر اینکه دکوراسیون داخلی صرافی باید عامه پسند باشد باید یک سبک مدرنیته ترکیبی آمریکایی-اروپایی نیز داشته باشد تا شخص خارجی که در آن حضور پیدا میکند احساس غربت نکند. همین نوع معامله برای بیشتر تریدرهای بلند مدتی و سرمایهگذاران کافی است اما در صورتی که شما تریدر روزانه حرفهای هستید، بهتر است از صرافیهای متمرکز و غیرمتمرکز خارجی که امکان انجام معاملات فیوچرز در آنها وجود دارد استفاده کنید. وجود وب سایت های صرافی و خرید و فروش ارز های دیجیتال فضایی برای درج اطلاعات در خصوص ارز های دیجیتال می باشد. به عنوان مثال شما در صرافیهای ایرانی، میتوانید با استفاده از حساب ریالی خود، ارز دیجیتال خرید و فروش کنید.با توجه به اینکه امکان دسترسی به کارتهای بینالمللی بانکی برای ما وجود ندارد، این روش تنها راه ورود به بازار ارزهای دیجیتال است. در کشور ما نیز در حال حاضر قانونی برای اخذ مالیات از معاملات ارزهای دیجیتال وجود ندارد.

  کره جنوبی موشک بالستیک جدیدی را آزمایش می‌کند
نحوه عملکرد صرافی آنلاین به نوع آن بستگی دارد و به طور کلی صرافیهای ارز دیجیتال به دو شکل کار میکنند که برای طراحی سایت صرافی آنلاین خود باید با آنها آشنایی داشته باشید. علاوه بر این، صرافیها برای مبالغ مختلف نیز طرحهای متفاوتی دارند. در این صرافیها شما میتوانید علاوه بر معامله با اهرمهای مختلف وارد موقعیت فروش شده و از کاهش قیمت ارزهای دیجیتال نیز درآمد کسب کنید. شغل صرافی نیز به منظور جلب اعتماد مشتریان حتما باید دارای یک لوگوی اختصاصی باشد تا از طریق آن بتواند خود را از سایر صرافیها متمایز سازد. این پلتفرم باید اجزای مشخصی داشته باشد تا بتواند به سفارش های مشتریان دسترسی داشته باشد. یکی دیگر از ویژگیهای صرافی خوب این است که ابزارهای معاملاتی بیشتری در اختیار کاربران بگذارد. بهتر است که از سقفهای کوتاهتر استفاده کنید. اما زبان برنامه نویسی لاراول یکی از شناخته شده ترین و قدرتمند ترین زبان های برنامه نویسی دنیا است که در اکثر پروژه های وسیع از این زبان استفاده می شود.از ویژگی های اصلی این زبان برنامه نویسی می توان به امنیت بالا آن اشاره کرد.اکثر وب سایت های صرافی ارز دیجیتال که شناخته شده هستند از زبان برنامه نویسی لاراول استفاده می کنند.

در این صرافی کارمزد معاملات نسبتا پایین است و شما می توانید در آن با استفاده از کارت های اعتباری بانکی ارز دیجیتال بخرید. سایت نوبیتکس هم یکی از سایت های صرافی و ارز دیجیتال است که به عنوان اولین و بزرگ ترین طراحی سایت صرافی در ایران شناخته شده است و همین امر باعث شده تا طراحی سایت مشابه نوبیتکس به عنوان یکی از در خواست های مشتریان سایت های صرافی شناخته شود. به طور کلی ما دو نوع صرافی مخصوص ارزهای دیجیتال داریم. همین امروز با شماره های اعلام شده ما تماس بگیرید و در خصوص دکور مغازه های کوچک و یا موارد دیگر مشاوره رایگان دریافت کنید. خرید و فروش ارز دیجیتال در کشور ما از آن جهت متفاوت است که دسترسی ما به کارتهای بانکی و اعتباری بینالمللی میسر نیست. با ظهور ارزهای دیجیتال و اینترنتی شدن کسب و کارها، جهت استفاده از ارزهای دیجیتال و افزایش استفاده از آن با اهداف مختلف، باید یک بستری مناسب و معتبر برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال در نظر گرفته شود؛ و این دلیلی بر طراحی سایت صرافی آنلاین ارز دیجیتال می باشد. Clipper یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) است که برای داشتن کمترین هزینه ی هر تراکنش برای معاملات کوچک تا متوسط طراحی شده است.