شیشه ساختمانی

به همین دلیل در فضاهای خارجی (مانند تراس، بالکن، روف گاردن و اطراف استخر) و همچنین در فضاهای داخلی (مانند راه پله) کاربرد فراوانی دارند. شیشه جهت مصارف گوناگونی در فضاهای داخلی و خارجی ساختمان ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. از جمله این مصارف می توان به درب شیشه ای، نرده شیشه ای، پارتیشن شیشه ای، نما و سقف شیشه ای، کف شیشه ای، ویترین فروشگاهی و… اشاره کرد. در شیشه های لمینت می‌توان از طلق های لمینت رزین و PVB با ضخامت های متفاوت استفاده نمود. نوع جدید شیشه ها، شیشه مات شونده برقی یا شیشه هوشمند می باشد. در واقع شیشه های دوجداره قادرند از هدر رفتن گرما جلوگیری کرده و حرکت و انتقال حرارت را از طریق درب ها و پنجره ها متوقف کنند.

استانداردها؛ آزمایش های استاندارد؛ ویژگی ها

شیشه ساختمانی

فرآیند شناور سازی توسط پیلکینگتون در طی دهه 1950 توسعه یافته است و اکنون به عنوان مرحله اصلی فرآیند تولید شیشه های اتومبیل و معماری شناخته می شود. صدها نوع فریت وجود دارد که برای کاربردهای شیشه ی خودرو تولید می شود. رایج ترین فریت های شیشه ای اتومبیل که استفاده می کنیم سیاه ، خاکستری و سفید است، اگرچه رنگ های دیگر نیز موجود است. خمیرهای فریت ساخته شده اند تا در ترکیب با نیازهای پردازش مورد نیاز برای یک قسمت خاص کار کنند. هر خمیر برای زمان خاص کوره و پارامترهای دما استفاده می شود که برای ساخت قطعات در یک مکان تولید استفاده می شود. امروزه شیشه مسطح در اشکال و اندازه‌های مختلف برای انواع کاربرد مورد استفاده قرار می‌گیرند.

شیشه رفلکس – قیمت شیشه رفلکس

شیشه های پیرکس یا ضد آتش در مقابل حرارت، مقاومت زیادی دارند، معمولا از آن ها به عنوان ظروف آزمایشگاه و آشپزخانه و یا در جلوی بخاری های دیواری و اجاق ها استفاده می نماید . شیشه‌های رفلكس ميزان ورود اشعه راديواكتيو و حرارت را كاهش می‌دهد. شیشه سکوریت در صورت شکستن به قطعات ریز مکعبی تقسیم می شود که آسیب رسان نیستند. شیشه قزوین که در زمینه شیشه های فلوت – شیشه های شیت – جام شیشه فعالیت می کند.

اگر به شیشه‌ای احتیاج دارید که دارای ایمنی و امنیت بالا باشد، شیشه لمینت بهترین است. از این گذشته، لمینت شیشه‌ای چند لایه است که شما آن را در شیشه جلوی خودرو خود نیز مشاهده می‌کنید (این شیشه برای اطمینان از برخورد اشیاء به شیشه و جلوگیری از ضربه به سرنشینان استفاده می‌شود). کارخانه شیشه سپنتا گلس تمامی مراحل طراحی، تولید و نصب شیشه های ساختمانی را از جمله شیشه سکوریت.

در شیشه رفلکس یک پوشش بازتاب کننده نور بر روی یک سطح شیشه قرار می گیرد. این شیشه ها نور را انعکاس می دهند و نقش مهمی در کاهش حرارت ایفا می کنند. در طی اجرای این تکنیک ساینده‌های معدنی یا پایه خاک با شتاب بالایی که به دست می‌آورند، بر روی سطح قطعه موردنظر پرتاب می‌شوند. می توانید برای دریافت قیمت های دقیق و کاملا به روز شیشه در ساختمان با کارشناسان فروش رامادُر در تماس باشید تا علاوه بر قیمت ها سوالات شما در زمینه شیشه را پاسخ گو باشند و راهنمایی های لازم را ارائه نمایند. در روش اول با استفاده از اضافه کردن یا کم کردن استفاده از برخی مواد شیمیایی در اولین مراحل ساخت شیشه، شیشه رنگی تولید می کنند. از ویژگی های مهم که در هنگام انتخاب شیشه باید مورد توجه قرار دهید، شفافیت آن می باشد.

این نوع شیشه‌ها با افزایش اکسید کادمیم به شیشه معمولی تهیه می‌شوند و به عنوان حفاظ در مقابل تابش‌های نوترونی، به ویژه در ارتباط با راکتورهای اتمی کاربرد دارند. ضخامت معمولی شیشه‌های کریستال از 5/5 تا 8 میلیمتر است که می‌توانند پخ‌دار یا بدون پخ باشند. شیشه‌های جام آیینه‌ای به ضخامت 12 تا 20 میلیمتر هم تهیه می‌شوند که مورد مصرف آنها روی صفحات میزها است. لب پریدگی شیشه های ایمنی را ، که ممکن است براثر عملیات حرارتی یا در مراحل دیگر تولید پدید آمده باشد ، اگر از ۱۳ میلی متر تجاوز نکند ، می توان نادیده گرفت. شیشه به دلیل زیبایی که ایجاد می کند از قرن های پیش از آن برای طراحی داخلی و خارجی استفاده می شده. هنر معماری هر روز در حال پیشرفت می باشد و از مواد و ابزا جدید برای بوجود آوردن دکوراسیون جدید استفاده می شود.

برای درب ها و پنجره هایی که برای نصب شیشه هایشان از نوار پلاستیکی استفاده می کنند. باید زمان بریدن شیشه به فضای مورد نیاز برای این نوار های لاستیکی دقت داشته باشند. این نوع شیشه که محصولی از شیشه پنجره، رنگی، رفلکس دار، چاپ شده و یا لاکی می‌باشد.

  • برای خرید به صورت حضوری از راه های ارتباطی که در سایت قابل مشاهده است کمک بگیرید.
  • شیشه سکوریت در صورت شکستن به قطعات ریز مکعبی تقسیم می شود که آسیب رسان نیستند.
  • باید توجه داشته باشید که در هنگام انتخاب رنگ ها ، هیچ درست و غلطی وجود ندارد و ممکن است انتخاب شما بر اساس اولویت ، سلیقه و بودجه فردی تغییر کند.
  • شیشه کریستالی جزء شیشه های سیلیکاتی است که از سختی بسیار کمی برخوردار است.
  • درب های ریلی نیز به صورت سیستم اسپایدر، فریم دار یا فریم لس می باشد.
  • درب های شیشه ای با توجه به کاربرد در مکان های مختلف به دو دسته درب های لولایی و درب های ریلی تقسیم می شوند.

همچنین از لحاظ کیفی نسبت به شیشه های فلوت از درجه بالاتری برخوردار است و شیشه دارای رنگ سبز www.zymaco.net کمتری می‌باشد. برای مثال استفاده از انواع مات کننده شیشه در انواع شیشه مات کن ساده و شیشه مات کن رنگی می تواند نه تنها ایده ای کاربردی، بلکه دکوراتیو نیز باشد. در صورتی که این مطلب برای شما کاربردی و مفید بوده است، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. شیشه نشکن از دو الی سه لایه شیشه که تحت فشار و حرارت با استفاده از نایلون شفاف بهم چسبیدند تولید می شوند. این شیشه ها برخلاف شیشه های معمولی که پس از خردشدن به اطراف پراکنده می شوند نمی باشند. بلکه لایه نایلونی که بین لایه های آن قرارگرفته مانع از پخش شدن تکه های شیشه می گردد.