شوخی اروپا برای «شمارش معکوس نهایی» در نظر گرفته شد: «ما با آن مشکلی نداریم»

پنج سال پیش، طوفان توسط استرالیا پرسیده شد دیوار صدا اگر می دانست “شمارش معکوس نهایی” وقتی داشت آن را می‌نوشت و ضبط می‌کرد، بسیار ناراحت کننده بود. او پاسخ داد: “سوال خوبی است. من دمو را در خانه با این آهنگ انجام دادم و ایده های زیادی برای آن داشتیم. این یک دمو یک دقیقه ای از دوران دبیرستان برای من بود. در آلبوم سوم تصمیم گرفتیم. برای ضبط آهنگ و ما داشتیم در مورد نوشتن پیرامون این ریف کیبورد اصلی صحبت می کردیم. در ابتدا واقعاً یک آهنگ از نوع موسیقی متن بود و نه یک تک آهنگ، و حدس می زنم این برای آن خوب بود. یادم می آید که دمو را برای بچه ها پخش کردم و آنها واقعاً آهنگ را بسیار قوی دیدند و از آنجا ساخته شد. (اما) نه، ما هرگز نمی دانستیم که این موفقیت بزرگی خواهد بود. ما آلبوم و تور را با این آهنگ باز کردیم، اما واقعا فکر می کردیم این نیست تک آهنگ اولیه.»


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/europes-joey-tempest-on-being-considered-one-hit-wonder-for-the-final-countdown-were-okay-with-it

مطابق با طوفان، “شمارش معکوس نهایی” هنوز به عنوان “یکی از قوی‌ترین آلبوم‌های ما و یکی از آلبوم‌هایی بود که برجسته بود؛ درهای زیادی را برای گروه باز کرد. “بالهای فردا” از این نظر کمی ساده لوح تر و قوی تر بود. اما شخصا فکر می کنم آلبوم های بهتری را به خصوص در (چند) سال اخیر ساخته ایم. سه آلبوم آخر قوی‌ترین آلبوم‌های ما هستند، اما بدیهی است که این چیزی است که متعلق به آن دوره است و چیزی بسیار مهم برای حرفه و تاریخ ما.»

  GENE SIMMONS Says He Will No Longer Post On X Social Network

یک سال پیش، اروپاموزیک ویدیو برای “شمارش معکوس نهایی” بیش از یک میلیارد بازدید در یوتیوب. را نیک موریس-کلیپ کارگردانی که در آپلود شد یوتیوب در اکتبر 2009، حاوی تصاویری از دو کنسرت است اروپا در Solnahallen در Solna، سوئد در 26 و 27 مه 1986، و همچنین برخی از فیلم های اضافی فیلم برداری شده در صدا چک برای آن کنسرت ها پخش شد.

“شمارش معکوس نهایی” اولین تک آهنگ منتشر شده از اروپاسومین آلبوم استودیویی، “شمارش معکوس نهایی”، در سال 1986. شناخته شده ترین و محبوب ترین آهنگ گروه، در 25 کشور، از جمله بریتانیا، به رتبه 1 رسید. در ایالات متحده این آهنگ در رتبه 8 در بیلبورد Hot 100 و رتبه 18 در جدول آهنگ های راک اصلی بیلبورد قرار گرفت. این تک آهنگ در سال 1986 در بریتانیا گواهی طلا گرفت.

در جریان حضور در قسمت امروز (جمعه، 30 ژوئن) برنامه بی بی سی برنامه خبری صبحانه تلویزیون “صبحانه بی بی سی”، خواننده جوی طوفان از کهنه سربازان هارد راک سوئدی اروپا از او پرسیده شد که در مورد اینکه گاهی اوقات به عنوان یک شگفتی تک ضربه ای در نظر گرفته می شود، چه احساسی دارد “شمارش معکوس نهایی”، که ثابت کرده است که آهنگی به مراتب ماندگارتر از سایر آهنگ های گروه است. او پاسخ داد (همانطور که توسط BLABBERMOUTH.NET): “ما یک سفر طولانی را با هم پشت سر گذاشتیم. اعضای اصلی گروه از دهه 80، و یازده آلبوم ساخته‌ایم. و احساس می‌کنیم که اکنون در مدار، در پیست راک، بهتر عمل می‌کنیم، و ما “بسیار پذیرفته شده است. بنابراین ما واقعاً به این موضوع فکر نمی کنیم. اما آن آهنگ یک چیز متقاطع داشت؛ آن را به دنیای پاپ وارد کرد، در حالی که (ما) یک گروه راک بودیم. بنابراین، به نوعی … بله … ما.” با آن مشکلی نیست.”

  پازل عضویت دائم ایران در شانگهای چه زمانی تکمیل خواهد شد؟

اروپاآخرین آلبوم، “روی زمین قدم بزن”، در اکتبر 2017 از طریق خود گروه منتشر شد جهنم و بازگشت از طریق برچسب زدن موسیقی نقره ای.