شوتارو، سونگچان به خروج خود از NCT می پردازند

شوتارو و سونگ‌چان، بت‌های کی‌پاپ، به خروج اخیرشان از NCT پرداخته‌اند.

دیروز (24 مه)، SM Entertainment اعلام کرد که شوتارو و سونگچان گروه پسر کی پاپ NCT را پس از سه سال حضور در گروه ترک خواهند کرد. آژانس سرگرمی بعداً اعلام کرد که قصد دارد این جفت را در یک گروه پسر جدید در کنار اعضای SMROOKIES Eunseok و Seunghan دوباره به نمایش بگذارد.

شوتارو و سونگچان از آن زمان به بعد خروج خود از NCT را در نامه های دست نویس جدید بیان کرده اند. شوتارو در اینستاگرام از حمایت هواداران در طول مدت حضورش در NCT تشکر کرد و در مورد چگونگی رشد خود در طول مدت حضورش در گروه صحبت کرد.

می خواهم از هوادارانی که تا کنون از من حمایت کرده اند تشکر کنم. آنچه به من بیشترین قدرت را برای تبلیغاتم به عنوان NCT داد فقط وجود طرفداران ما بود. سومپی.

او افزود: «من همچنین می‌خواهم از اعضایم تشکر کنم که از زمانی که به عضویتم درآمدم تا کنون مرا مانند خانواده گرامی داشتند.» “من معتقدم که تمام تجربیات گرانبهایی که از تبلیغاتم با NCT آموختم، نقطه قوت من برای تبدیل شدن به هنرمندی خواهد بود که همه شما در فعالیت های آینده من به آن افتخار می کنید و شرمنده هستید.”

این خواننده همچنین به عنوان بخشی از گروه پسر جدید SM Entertainment، اولین بازی مجدد خود را کنایه زد و گفت: “به زودی با یک تصویر حتی سردتر باز خواهم گشت، پس لطفا کمی صبر کنید.” نامه کامل شوتارو را اینجا بخوانید.

  پادکست JamBase: آرلو مک کینلی

در همین حال، سونگ چان نامه خود را در پلتفرم جامعه هواداران Bubble به اشتراک گذاشت، جایی که او در مورد اینکه چگونه “افتخار فوق العاده ای بود که در این سه سال شاد در کنار شما بودم و من آن را یک خاطره ارزشمند می دانم” به اشتراک گذاشت.

او افزود: “من معتقدم که وقتی چند سال پیش در آن زمان ناآشنا گم شدم، این اعضا و طرفدارانم بودند که به من کمک کردند.” “من توانستم در حین تبلیغ چیزهای زیادی یاد بگیرم و به دست بیاورم”

SM Entertainment اولین بار به برنامه های خود برای اولین گروه پسر جدید در اوایل این ماه اشاره کرده بود، زمانی که پیش نمایشی از برنامه های خود را برای سه ماهه سوم سال 2023 منتشر کرد.


]
منبع: https://www.nme.com/news/music/shotaro-sungchan-address-departures-nct-3447750?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=shotaro-sungchan-address-departures-nct