سیمون سیمونز از EPICA: “همه ما برای نوشتن یک رکورد جدید هیجان زده هستیم”

حماسه توسط آهنگساز شکل گرفت مارک یانسن بعد از ترک بعد از همیشه در سال 2002، و گروه به سرعت توجه خارج از کشور خود را به خود جلب کرد و گام‌های بلندی برای تبدیل شدن به ابرقدرت متال سمفونیک که مدت‌ها ثابت کرده بودند، برداشتند. پس از اولین بازی بلندپروازانه آنها “آزار شبح” (2002) و اثر شگفت آور التقاطی سال دوم “فراموشی” (2005)، جاده آنها را از طریق اولین شاهکار مفهومی خود به ارتفاعات جدیدی برد “توطئه الهی” (2007) و پیشرفت جهانی آنها “جهان خود را طراحی کنید” (2009). کار 2012 “مرثیه ای برای بی تفاوت ها”، خیره کننده 2014 “معمای کوانتومی” و “اصل هولوگرافی” (2016)، شهرت خود را نه تنها به عنوان یکی از سخت کوش ترین گروه های متال در تجارت، بلکه به عنوان یکی از بهترین ها تثبیت کرد. با “امگا”، قسمت پایانی سه گانه متافیزیکی که با آن شروع کردند “معمای کوانتومی”آنها بدون یک چشم به هم زدن تاج و تخت را پس گرفتند و در هفته اول انتشار آلبوم بیش از سه میلیون استریم جمع کردند.

حماسه دو نمایش را به عنوان پشتیبانی بازی کرد متالیکا — در 17 می در Stade De France در پاریس، فرانسه و در 28 می در Volksparkstadion در هامبورگ، آلمان. حماسه به اضافه شد متالیکا صورت حساب به عنوان جایگزین برای کف گرگی.

در مورد نحوه کار ترانه سرایی حماسه، سیمونه گفت: “خب، بیشتر به این دلیل است که آنها ابتدا یک موسیقی، چند دمو دارند، و سپس من شروع به ساخت ردیف های آوازی برای آن می کنم. بیشتر اینطور است. بچه ها شروع به نوشتن آهنگ ها می کنند و سپس به من گوش می دهند. بنابراین من می‌توانم ردیف‌های آوازی بیاورم و سپس آنها می‌توانند به نوشتن آهنگ‌ها برای پشتیبانی از ردیف‌های آوازی ادامه دهند. گاهی آهنگ‌ها خیلی سریع نوشته می‌شوند؛ گاهی اوقات طول می‌کشد. و الهام می‌تواند در عجیب‌ترین زمان‌ها تاثیرگذار باشد. بنابراین خوب است که ما همیشه تلفنی داریم که بتوانیم به سرعت ملودی ها را ضبط کنیم، چه برای آواز باشد، چه مانند ریف گیتار یا هر چیز دیگری. همه یک استودیوی خانگی دارند، بنابراین ضبط سریع ایده ها بسیار کاربردی است. و سپس دور هم جمع می شویم. زیرا ما در چهار کشور مختلف زندگی می کنیم. ما در یک روستا زندگی نمی کنیم و بعد در واقع کنار هم می نشینیم و نوشتن ترانه ها را تمام می کنیم.

  GEEZER BUTLER در مورد عملکرد راب هالفورد در سال 2004 با BLACK SABBATH فکر می کند: "خیلی خوب شروع نشد"

تنها یک روز پس از انتشار مجدد سالگرد آن “ما هنوز شما را با خود می بریم” و “زندگی در پارادیزو”، حماسه 20 سال زندگی خود را به صورت زنده در سپتامبر گذشته در ساعت 013 در تیلبورگ، هلند جشن گرفتند، همان جایی که اولین نمایش خود را در آنجا اجرا کردند. آناتما) در سال 2002.

نوامبر گذشته، حماسه منتشر شد “پروژه کیمیاگری” از طریق سوابق آتش سوزی اتمی. EP با همکاری میهمانان مختلف از جمله افراط گرایان نوشته و اجرا شد آخرالزمان FLESHGOD، نیلو سوونن (بی خوابی) و بیورن “سرعت” استرید (کار خاک) در کنار استادان ملودیک مانند تامی کارویک (کاملوت)، افسانه صفحه کلید فیل لنزون (اوریا هیپ) و رول ون هلدن (POWERWOLF) به یک آهنگ یک بار در زندگی با سیمونز، شارلوت وسلز و تاریکی.

در مصاحبه اخیر با جمهوری چک تلویزیون پشت صحنه، حماسه زن جلو سیمون سیمونز در مورد پیشرفت جلسات ترانه سرایی برای پیگیری تا سال 2021 صحبت کرد “امگا” آلبوم او گفت (همانطور که توسط BLABBERMOUTH.NET): “بعد از امسال، تمام جشنواره ها، ما شروع به نوشتن یک آلبوم جدید می کنیم… همه اعضای گروه خودشان شروع به نوشتن آهنگ در استودیوی خانگی خود می کنند، اما من هنوز هیچ یک از آن آهنگ ها را نشنیده ام… وقتی الهام گرفته می شود، ما تازه شروع به نوشتن می کنیم. اما جلسات نوشتن را برنامه ریزی می کنیم. و همه ما برای نوشتن یک رکورد جدید هیجان زده هستیم.”


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/epicas-simone-simons-were-all-excited-to-write-a-new-record