سوپرگروه BLACK COUNTRY COMMUNION ضبط پنجمین آلبوم استودیویی مورد انتظار را آغاز کرد

انجمن کشور سیاه پوست، گروه با گیتاریست جو بوناماسا، خواننده / بیسیست گلن هیوز (بنفش عمیق، دیزی های مرده)، درامز جیسون بونهام (LED ZEPPELIN) و کیبوردیست درک شرینیان (تئاتر رویا، آلیس کوپر، بیلی آیدول) وارد شده است صدای غروب استودیو در هالیوود، کالیفرنیا برای شروع ضبط پنجمین آلبوم خود.

روز جمعه (2 ژوئن)هیوز در شبکه های اجتماعی خود عکسی از او به اشتراک گذاشت بوناماسا در استودیو و او پیام زیر را ارسال کرد: “با گروه برادران @JBONAMASSA @Jason_Bonham @DerekSherinian @glenn_hughes در هالیوود، در استودیوی محبوب ما BCCV اکنون در حال ضبط است @sunsetsound احساس خوبی دارد که دوباره در خانه هستم. اینجا رفتیم”.

خبر از انجمن کشور سیاه پوستفعالیت ضبط گروه کمتر از سه ماه پس از اعلام این که گروه در سال آینده اجرا خواهد کرد، انجام می شود زنده نگه داشتن بلوز در دریای IX کشتی کروز، از میامی، فلوریدا به کوزومل، مکزیک در 18-22 مارس 2024.

انجمن کشور سیاه پوستجدیدترین اجرای آن در فوریه 2018 در چهارمین نسخه برگزار شد زنده نگه داشتن بلوز در دریا، که به نفع بنیاد زنده نگه داشتن بلوز، بوناماسااین سازمان غیرانتفاعی است که به دانش آموزان، معلمان و نوازندگان منابع و ابزارهای مورد نیاز برای ادامه آموزش موسیقی اختصاص داده شده است.

در مصاحبه سپتامبر 2022 با اندی هال ایستگاه رادیویی Des Moines، آیووا Lazer 103.3، بوناماسا در مورد امکان پنجمین آلبوم استودیویی صحبت کرد انجمن کشور سیاه پوست. جو گفت: “ما در حال حاضر چت گروهی کاملی داریم. بنابراین ما شروع می کنیم – گلن و من شروع به کار روی نوشتن چند آهنگ خواهم کرد. ما فقط در ماه اکتبر، ماه آینده، دور هم جمع می شویم و شروع می کنیم. و ما می‌خواهیم ببینیم که آیا می‌توانیم برنامه همه را برای سال آینده تنظیم کنیم و یک رکورد دیگر انجام دهیم. چون واقعا دلم برای اون بچه ها تنگ شده و وقتی روی همه سیلندرها شلیک می کنیم، هیچ چیز بهتری وجود ندارد.”

  عناوین روزنامه‌های جهان؛ بایدن: روسیه هرگز پیروز جنگ نخواهد بود

در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه بیشتر دوران حرفه ای خود را به عنوان یک هنرمند انفرادی گذرانده است، چه چیزی در مورد “وضعیت گروه” برای او جذاب است؟ جو گفت: “من هیچ چیز را بیشتر از عضویت در یک گروه و نواختن گیتار دوست ندارم. مجبور نیستم جلوی آن را بگیرم؛ مجبور نیستم همیشه آواز بخوانم. و این فشار بسیار کمتری نسبت به حضور در گروه اول است. شخص مقابل بودن یک مهارت خاص است. شما باید یک سرگرم کننده باشید. این نمی تواند تئاتر را پر کند. شما باید یک نمایش اجرا کنید. و برای اجرای یک نمایش مستلزم این است که یک سرگرم کننده باشید. بنابراین حضور در یک گروه، مجموع قسمت ها بیشتر از یک موجود است. گلن هم جبهه ها انجمن کشور سیاه پوست، من فقط می توانم بنشینم و گیتار ریتم بزنم و ببینم او کارش را انجام می دهد. او یک افسانه است. و سپس برعکس، گلن لازم نیست تمام شب آواز بخواند. من سه یا چهار (آهنگ) خواهم خواند. بنابراین ما به نوعی کل حجم کار را کمی پخش کردیم.”

انجمن کشور سیاه پوستدیسک بعدی بعدی خواهد بود “BCCIV”، که در سپتامبر 2017 منتشر شد و مشخص شد انجمن کشور سیاه پوستاولین تلاش استودیویی از سال 2013 “پس از مرگ”.

درست مانند سه نسخه قبلی خود، “BCCIV” توسط تهیه کننده نظارت شد کوین شرلی، که در ابتدا ایده قرار دادن را داشت هیوز و بوناماسا در یک گروه پس از اینکه آنها را در نوامبر 2009 روی صحنه در لس آنجلس دیدم که با هم در حال پارازیت هستند.

  METALLICA Lands دوازدهمین پخش اصلی راک شماره 1 با عنوان آهنگ '72 Seasons'

انجمن کشور سیاه پوستآغاز به کار زمانی که هیوز و بوناماسا سبک های خود را روی صحنه در لس آنجلس برای اجرای انفجاری در مرکز گیتار‘s پادشاه بلوز رویداد. با کمک و راهنمایی شرلی، آنها با استخدام به تبار سنگ خود اضافه کردند بونهام و شرینیان.

در مصاحبه ای در سال 2017، هیوز در مورد شیمی بین انجمن کشور سیاه پوست اعضا، به خصوص از آنجایی که همه نوازندگان قبل از راه اندازی گروه، حرفه های موفقی داشته اند.

“این گروه قرار بود باشد” گلن گفت. «از دوستی با او شکل گرفت جو و من. ما از (دیگر) بچه ها خواستیم وارد شوند، و همیشه یک برادری قوی بوده است. و ما خیلی خوش شانس و خوش شانسیم که با هم آشنا شدیم. من می دانستم جیسون از زمانی که او (کودکی) بود. من فقط فکر می کنم که این چهار نفر در این گروه، افراد مناسبی برای بازی در گروه هستند.”

اعتبار عکس: نیل زلوزوور


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/supergroup-black-country-communion-has-begun-recording-long-awaited-fifth-studio-album