زندگی‌نامه جیوف تیت «تقریباً تمام شد»

در مصاحبه جدید با تونی گونزالس از اسپانیا ساخته شده در فلز، سابق QUEENSRŸCHE پیشکسوت جف تیت تایید کرد که نوشتن زندگینامه خود را پس از چند سال کار بر روی آن «تقریباً به پایان رسانده است». او گفت (همانطور که توسط BLABBERMOUTH.NET): “فکر می کنم نویسنده کتاب بودن کار بسیار زیادی است. با آهنگ ها فرق می کند. به عنوان مثال، ممکن است برای هر آهنگ یک ماه وقت بگذارید – برای نوشتن موسیقی و نوشتن اشعار – و سپس تمام می شود. اما کتاب ممکن است طول بکشد. سالها برای نوشتن. هر فصل باید آنقدر عمیق باشد. بستگی به نوع کتابی دارد. در مورد من، نوشتن زندگینامه یک کار است. مقدار کمی راحت تر چون موضوعم را خیلی خوب می دانم. (می خندد) و من سال‌ها روزنامه‌نگار بوده‌ام – همیشه یک دفترچه خاطرات و یک دفتر خاطرات داشته‌ام – بنابراین منابع زیادی برای ارجاع دارم. مانند جایی که در یک تاریخ خاص بودم، تقریباً چه اتفاقی افتاد. بنابراین من توانایی زیادی دارم که به عقب برگردم و آنچه را که زندگی کرده ام بخوانم.”

تیت قبلاً در پاییز گذشته در مصاحبه ای با او درباره زندگی نامه خود صحبت کرده بود Keysmash مجله در آن زمان، او گفت: “در طی نزدیک به یک سال گذشته، من روی کتابم، زندگی نامه ام کار کرده ام. و الان دارم آن را تمام می کنم؛ به نوعی در مرحله تصحیح هستم. و در واقع. با خواندن کامل آن، به نوعی از اینکه چقدر زندگی داشته ام، شوکه شده ام. (می خندد) من کارهای زیادی انجام داده ام و خیلی چیزهای جالب. من سفرهای زیادی انجام داده ام. من به 67 کشور دنیا رفته ام. من جاهای زیادی بوده ام، کارهای زیادی انجام داده ام، نمایش های زیادی بازی کرده ام، دوستان زیادی پیدا کرده ام. در این راه دوستان زیادی را از دست دادم. (من) یک زندگی دیوانه و دیوانه داشته ام.”

  اعلام تور آمریکا سپتامبر/اکتبر 2023 SALIVA And DROWNING POOL

در مصاحبه مارس 2021 با چشم اندازهای صوتی، تیت گفت که او “قبلاً چیزهای زیادی” برای زندگی نامه خود نوشته است. او توضیح داد: «من یک جورهایی یک ژورنال نویس هستم و همه چیز را دنبال می کنم، چون صادقانه بگویم، هر چه بزرگتر می شوم، نمی توانم همه چیزها را به خاطر بسپارم. “به عقب برمی گردم و آنچه را که نوشته ام می خوانم تا تاریخ ها و مکان ها را به خاطر بسپارم. زیرا من برنامه های بسیار زیادی – هزاران نمایش – در مکان های مختلف در سراسر جهان بازی کرده ام و صادقانه بگویم، شما به نوعی فراموش می کنید، مگر اینکه پیگیری کنید. آن را یادداشت کنید. فراموش می کنید کجا بودید، یا به یاد می آورید که اتفاقی در آنجا افتاده است و شاید بتوانید موقعیت را به خاطر بسپارید، اما نمی دانید کجا بودید. بنابراین نوشتن آن و پیگیری آن واقعا کمک می کند. من چیزهای زیادی یادداشت کرده ام – احتمالاً هشت یا نهصد صفحه اطلاعات. تقریباً بر اساس تاریخ سازماندهی شده است.”

تیت اخیراً بازی تابستان / پاییز 2023 آمریکا را اعلام کرد “بازی های راک شوی بزرگ” تور

جف تولد 64 سالگی خود را در 14 ژانویه در کنسرت خود در تئاتر آماتورو در فورت لادردیل فلوریدا جشن گرفت.

تیت‘s “بازی های راک شوی بزرگ” تور در 1 دسامبر 2022 آغاز شد. تیت و گروه بین‌المللی او – با گیتاریست‌ها کایران رابرتسون از اسکاتلند، جیمز براون از ایرلند و الکس هارت از بوستون به همراه نوازنده باس جک راس از اسکاتلند، درامر دنی لاورده از سینسیناتی و نوازنده کیبورد جیسون ایمز – 28 شهر در سراسر ایالات متحده، از جمله کلیولند، فینیکس، دالاس، هیوستون، دنور و نشویل را در یک تور اولیه که به اوج خود رسید جف‘تولدش.

  سئول پرتاب موشک توسط کره شمالی را محکوم کرد

در آوریل 2014، تیت و QUEENSRŸCHE اعلام کرد که پس از نزدیک به دو سال درگیری حقوقی که در آن خواننده بر سر حقوق این خواننده شکایت کرده بود، به توافق رسید QUEENSRŸCHE نام پس از اخراج در سال 2012.

تیت در جایگزین شد QUEENSRŸCHE توسط سابق شکوه زرشکی خواننده تاد لا تاور.

جف در حال حاضر سی و پنجمین سالگرد آن را جشن می گیرد QUEENSRŸCHEآلبوم کلاسیک “عملیات: جنایت ذهنی”.

تابستان قبل، تیت در Universitäts-Herzzentrum Freiburg-Bad Krozingen (مرکز قلب دانشگاه فرایبورگ) در Bad Krozingen، آلمان تحت تعویض دریچه آئورت قرار گرفت. مطابق با NHSجایگزینی دریچه آئورت نوعی جراحی قلب باز است که برای درمان مشکلات دریچه آئورت قلب استفاده می شود که جریان خون را از قلب به بقیه بدن کنترل می کند.


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/geoff-tates-autobiography-is-almost-finished