ریچی فاکنر از JUDAS PRIEST جیمی هندریکس را به عنوان “خدای صخره” خود انتخاب می کند.

یهودا کاهن‘s ریچی فاکنر مهمان برجسته برنامه بود بی بی سی‘s نمایش راک با جانی واکر در طول بخش “خدای صخره”.. ریچی انتخاب کرد جیمی هندریکس و در مورد انتخاب خود اظهار داشت (همانطور که توسط BLABBERMOUTH.NET رونویسی شده است): “هنوز به یاد دارم، همانطور که بیشتر ما، اولین باری که روانگردان صوتی از شیارهای وینیل بیرون پرید. پدرم نیز یک طرفدار بزرگ بود و در حال عبور بود. مشعل به پسر خردسالش

“تماشا کردن جیمیعملکرد در جشنواره پاپ مونتری او ادامه داد: در یک نوار VHS نیز ماورایی بود. هاولین ولف‘s ‘طبقه کشتار’، یک بوآ پر صورتی دور گردنش و یک پر سیاه استراتوکستر رانش به جلو، این پسر جوان اهل لندن گیر کرده بود.

جیمی هرگز به نظر نمی رسید که به عنوان یک شخص بی پروا یا پر سر و صدا باشد و اجازه دهد موسیقی او حرف بزند.

“به عنوان یک نوازنده گیتار، همیشه به دنبال آن هستم جیمی برای راهنمایی و الهام اگر در نوشتن یک آهنگ گم شوم یا نتوانم نت های مناسب را پیدا کنم.” ریچی اضافه. او همیشه مرا به این اصل برمی‌گرداند که چرا در وهله اول به من الهام گرفته شد تا یک نوازنده گیتار باشم.

جیمی خدای صخره‌ای من است، زیرا او هنوز هم تا به امروز الهام‌بخش میلیون‌ها نفر است.”

فاکنر در حال حاضر در حال تبلیغ است “Horns For A Halo”، اولین آلبوم از سلاح های زیبا، پروژه جدید او همچنین با حضور خواننده رونی رومرو (رنگين كمان، MSG). LP که در 26 می از طریق انفجار هسته ای، با نوازنده بیس ضبط شد رکس براون (PANTERA، پایین) و درامر اسکات تراویس (یهودا کاهن) و توسط تهیه کننده تحسین شده بریتانیایی هدایت شد اندی اسنیپ، که قبلا با او کار کرده است یهودا کاهن، تایید کنید، خروج و MEGADETH، در میان بسیاری دیگر.

  شبه جزیره کره بوی باروت گرفت

سلاح های زیبا، که توسط دیو ریمر (اوریا هیپ) روی بیس و کریستوفر ویلیامز (تایید کنید) روی درامز، از ژوئن در اروپا راه می‌افتد و تا جولای ادامه دارد. این سفر شامل اجراهایی با PANTERA، حضور در جشنواره ها و نمایش های تیتراژ.

فاکنر ملحق شد یهودا کاهن در سال 2011 به عنوان جایگزین گیتاریست موسس گروه کی کی داونینگ.

در سپتامبر 2021، فاکنر در طی آن دچار تشریح حاد آئورت قلبی شد کشیشعملکرد در بلندتر از زندگی جشنواره، فقط در فاصله کوتاهی از مرکز قلب و ریه راد در UofL Health – بیمارستان یهودی در لوئیزویل، کنتاکی. تیم جراحی قلب و قفسه سینه بیمارستان به رهبری دکتر سیدارت پهلوا و همچنین شامل دکتر برایان گانزل و مارک اسلترتقریباً 10 ساعت برای تکمیل عمل جراحی، تعویض دریچه آئورت و آئورت صعودی با تعویض همی آرک.

بعد از بلندتر از زندگی، یهودا پریست تاریخ های باقی مانده در ایالات متحده را در تور پنجاهمین سالگرد خود به تعویق انداخت. “50 سال هوی متال”. برنامه ها برای مارس و آوریل 2022 تغییر کردند.

سپتامبر گذشته، فاکنر فاش کرد که او در اوایل آگوست 2022 تحت عمل جراحی دوم قلب قرار گرفت تا “یک سوراخ در ترمیم” را برطرف کند. او افزود: “یک نشتی وجود داشت – من اساساً یک نشتی در آنجا ایجاد کردم – و باعث ایجاد یک کیسه در اطراف قلب من شد. بنابراین آنها آن را درست قبل از پای اروپایی (از) پیدا کردند. کشیشتور 2022).”


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/judas-priests-richie-faulkner-picks-jimi-hendrix-as-his-rock-god