ریچی فاکنر از جوداس پریست در مورد تینا ترنر: "افسانه او برای همیشه زنده خواهد ماند" - رامین موزیک

ریچی فاکنر از جوداس پریست در مورد تینا ترنر: “افسانه او برای همیشه زنده خواهد ماند”

یهودا کاهن گیتاریست ریچی فاکنر ادای احترام کرده است تینا ترنر. این خواننده پیشکسوت راک روز چهارشنبه (۲۴ اردیبهشت) پس از یک دوره طولانی بیماری دار فانی را وداع گفت. او 83 ساله بود.

فاکنر نظر داد ترنرمرگ او در جریان حضور در روز چهارشنبه SiriusXM‘s “ملت ترانک با ادی ترانک”. او گفت (همانطور که توسط BLABBERMOUTH.NET): “چه نمادی. چه نمادی مطلق، جهانی و جهانی. واقعا باورم نمی شود. او عملکرد خوبی داشت – 83 ساله. اما یک نماد مطلق.

“به من معرفی شد تینا ترنر از طریق برایان آدامز “بی پروا” آلبوم او یک آهنگ با او ساخته بود – ‘این فقط عشق است’او ادامه داد: «فکر می‌کنم اسمش بود برایان آدامز، و هنوز هم از طرفداران گسترده آن هستم برایان آدامز و آن رکورد و من یادم می آید که وقتی از بلندگوها می آمد با آن صدا آشنا شدم، و واضح است که از آنجا رفته است. اما فقط یک صدای باورنکردنی، یک حرفه باورنکردنی و فقط یک انسان نمادین، واقعاً. بنابراین او متأسفانه از دست خواهد رفت. اما افسانه او برای همیشه زنده خواهد ماند. پس در آرامش باش تینا

ترنر در سال‌های اخیر با چندین مشکل بهداشتی دست و پنجه نرم کرده بود، از جمله تشخیص سرطان روده در سال ۲۰۱۶ و پیوند کلیه در سال ۲۰۱۷.

این خواننده، رقصنده، بازیگر و نویسنده افسانه‌ای با بیش از نیم قرن فعالیت حرفه‌ای، نه تنها یکی از محبوب‌ترین و موفق‌ترین هنرپیشه‌های جهان بود، بلکه نماد محبوب جهانی بود که به طور گسترده به عنوان “ملکه راک اند رول” شناخته می‌شود. .

  نشست سازمان همکاری شانگهای در سمرقند؛ عمل‌گرایی چینی در آسیای مرکزی

از میان دستاوردهای بسیار او، این خواننده محترم 12 را دریافت کرده بود جوایز گرمی، اولین هنرمند سیاه پوست و اولین هنرمند زنی بود که روی جلد آن ظاهر شد رولینگ استون و اعطا شد لژیون افتخار توسط دولت فرانسه یکی از پرفروش ترین هنرمندان جهان در تمام دوران، اجراهای زنده او توسط میلیون ها نفر دیده شده است. ابتدا به تالار مشاهیر راک اند رول به عنوان نیمی از IKE & TINA TURNER، او در مراسمی در اکتبر 2021 به عنوان یک هنرمند انفرادی معرفی شد.

متولد شده به عنوان آنا مای بولاک در Nutbush، تنسی، ترنر اولین بار در دهه 1960 به شهرت رسید و با همسر آن زمان شریک شد آیک ترنر، به عنوان خواننده گروه IKE & TINA TURNER REVUE، برای اجراهای زنده و کاتالوگ بازدیدهایش از جمله “عمیق رودخانه – ارتفاع کوه” و “مریم مغرور”. ترنرطلاق و سختی‌هایی که به خوبی تبلیغ شده بود، در نهایت او را مجبور کرد که تقریباً از صحنه موسیقی ناپدید شود. در دهه 1970، او شروع به تمرین بودیسم کرد و زندگی خود را با استفاده از قدرت معنوی خود بازسازی کرد.

او آزادی تازه یافته خود را در سال 1975 با نقش آفرینی جشن گرفت ملکه اسید در نسخه سینمایی سازمان بهداشت جهانی‘s “تامی”، ارائه یک عملکرد ظالمانه، اما بسیار کوتاه.

او در اواخر دهه 1970 به انتشار چندین آلبوم ادامه داد، اما در سال 1984 بود که کار او با سال 1984 به سمت استراتوسفر رفت. “رقصنده خصوصی” پنج برابر پلاتین در ایالات متحده شد و 10 میلیون نسخه در سرتاسر جهان فروخت و مگا هیت ها از جمله “چه ربطی به عشق دارد”، “بهتره با من خوب باش”، تیتراژ و کاور آل گرین‘s “بیا باهم بمانیم”. این آلبوم شهرت گسترده و جوایز متعددی از جمله سه جایزه را برای او به ارمغان آورد گرمی.

  اریک دی. جانسون درباره آلبوم جدید Fruit Bats بحث می کند و بدترین نمایش خود را در «پادکست JamBase» به یاد می آورد

مجموعه ای از آلبوم های موفق از جمله “هر قانونی را بشکن”، “امور خارجی” و “چه ربطی به عشق دارد”. ضربه تک آهنگ گنجانده شده است “مرد معمولی”، “بهترین”، “نمیخوام تو رو از دست بدم”، “من نمیخوام بجنگم” و “چشم طلایی”. دوئت های موفق با دیوید بووی و میک جگر توانایی خود را در اجرای برابر با بزرگان راک اند رول نشان داد.

با یک نقش سینمایی دیگر در سال 1985، “Mad Max: Beyond Thunderdome”، او موفقیت دیگری در آهنگ موضوع خود پیدا کرد، “ما به قهرمان دیگری نیاز نداریم”، و جایگاه برجسته او را تا دهه 90 تثبیت کرد.

به عنوان یک نویسنده، خاطرات پرفروش او، “من، تینا”، تبدیل به سال 1993 شد جایزه اسکار-فیلم نامزد شده “چه ربطی به عشق دارد”، در حالی که کتاب بعدی او، “داستان عشق من”، در سال 2018 یک موفقیت جهانی بود. ترنرزندگی پرحادثه او در حداقل سه مستند از جمله جاودانه شده است HBOمحصول 2021 “تینا”در حالی که داستان او به تازگی به عنوان موزیکال بیوگرافی روی صحنه رفته است “تینا: موزیکال تینا ترنر” – تبدیل شدن به یکی از موفق ترین نمایش های صحنه ای در برادوی و لندن و مورد تقدیر قرار گرفت تونی جایزه و یک اولیویه جایزه


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/judas-priests-richie-faulkner-on-tina-turner-her-legend-will-live-forever