دی اسنایدر نسخه هایی از رمان تخیلی «فرتس» را در لونی تونز امضا می کند: ویدیو، عکس

خواهر پیچ خوردهاجرای اولیه در اواخر دهه 80 به پایان رسید. پس از بیش از یک دهه، گروه در نوامبر 2001 به طور علنی دوباره متحد شد تا در رتبه اول قرار گیرد. فولاد نیویورک، یک کنسرت فایده هارد-راک برای جمع آوری پول برای پلیس نیویورک و صندوق بیمه بیوه ها و کودکان آتش نشانی.

اسنایدر نوشت “راهنمای بقای نوجوان” بیش از سه دهه پیش زمانی که به او نزدیک شد دو روزه برای تولید دنباله ای بر یک کتاب محبوب دهه 50 به نام “Twixt Twelve and Twenty” توسط نماد موسیقی آمریکایی پت بون. در آن زمان، سردبیران در دو روزه اره دی به عنوان یک چهره پاپ امروزی که بچه‌ها به او گوش می‌دادند و یک روزنامه‌نگار راک تعیین می‌کردند، فیلیپ باش، برای همکاری با خواننده.

“من نیستم وینس نیلاسنایدر اضافه شده، ارجاع به MOTLEY CRÜE خواننده. “من همان مردی هستم که در واشنگتن دیدید (جایی که در مقابل سنای آمریکا شهادت داد که از هوی متال در برابر اتهامات خشونت آمیز و خطرناک برای بچه ها دفاع می کرد)، مردی هستم که می تواند جمله ای جمع کند و خود را بیان کند.”

از همه کسانی که دیشب به فروشگاه Dee Snider ما آمدند سپاسگزاریم! تمامی عکس ها ارسال شده است. امشب فلز است…

“فریک ها” خلاصه داستان: “وقتی جوان است بابی کوواکس به طور غیرمنتظره ای با والدینش به بالدوین، لانگ آیلند نقل مکان می کند، راهروهای دبیرستان در سال 1972 نشان می دهد که مملو از پسرانی با هر شکل و اندازه ای است که از یک چیز و تنها یک چیز ناامید هستند – تعلق داشتن. همانطور که او هر لحظه عمیق‌تر به جنگل‌های جنگ برادری می‌پردازد، یا خود را «فرات» می‌نامند، مراسم‌های گیج‌آمیز، وعده‌های شکست‌خورده، و احساس خود نسبت به خود، بابی را به مسیر تاریکی سوق می‌دهد که نیروها را با چیزی که بیش از همه از آن می‌ترسد، بپیوندد. ادامه دادن. اما او تا کجا پیش خواهد رفت و حاضر است به چه کسی آسیب برساند، زیرا برای زنده ماندن می‌جنگد؟»

خواهر پیچ خورده خواننده دی اسنایدر نسخه های امضا شده از اولین رمان تخیلی خود، “فریک ها”، دوشنبه 26 ژوئن در Looney Tunes در غرب بابل، نیویورک. گزارش تصویری از الیزا دی استفانو از NewsdayTV و عکس های زیر را ببینید.

ارسال شده توسط Looney Tunes Music و بیشتر بر سه شنبه 27 ژوئن 2023

  CHILDREN OF BODOM's Final Concert To Be Released As Live Album This December


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/dee-snider-signs-copies-of-frats-fictional-novel-at-looney-tunes-video-photos

پیش نمایشی از “فریک ها” در پلتفرم اشتراک کتاب الکترونیکی محبوب موجود است Scribd. این کتاب به طور رسمی در تاریخ 2 ژوئن منتشر شد کتاب پنگوئن قرمز.

این نوازنده 68 ساله که در جنوب کالیفرنیا زندگی می کند، قبلاً دو کتاب دیگر نوشت: “راهنمای بقای نوجوانان دی اسنایدر: یا چگونه در زمان ناهار خود یک افسانه شوید”که در ابتدا در سال 1987 منتشر شد اما در سال 2019 دوباره منتشر شد و اسنایدرزندگینامه رسمی، “خفه شو و میکروفون را به من بده”، که در سال 2012 از طریق کتاب های گالری، اثری از سیمون و شوستر.

بر اساس وقایع واقعی، “فریک ها” گفته می شود که “یک قطعه از دهه 70 و داستان بلوغ” است که “همه چیز در مورد مردانگی سمی و بزرگ شدن در یک محیط بسیار سمی و تأثیر آن بر مردم است.”

سه سال پیش، دی این کتاب را به عنوان “قطعه ای دوره/داستان دوران ظهور در لانگ آیلند، نیویورک در سال 1972/73 با الهام از رویداد واقعی” توصیف کرد. اما او به سرعت توضیح داد: نه این داستان من نیست.

در مصاحبه اخیر با آسوشیتدپرس، دی او گفت: “من شروع به آموزش نوشتن به خودم کردم. در سال 1984، همه در مهمانی بودند؛ من در اتاق رختکن یا در هتل مشغول نوشتن بودم. من خواننده ای نیستم که تصمیم به نوشتن کتاب داشته باشم – یا کسی را داشته باشم. یکی برای او بنویس.

در سال 2016، خواهر پیچ خورده یک سفر پایانی را با عنوان آغاز کرد “چهل و لعنت به آن”، در جشن چهلمین سالگرد تاسیس. این نمایش‌ها «صفحه اصلی» گروه را نشان می‌داد اسنایدر، نوازندگان گیتار جی جی فرانسوی و ادی اوجدا و نوازنده باس مارک مندوزا، همراه با درامز مایک پورتنوی. آخرین کنسرت کامل گروه در نوامبر همان سال برگزار شد – 20 ماه پس از درگذشت پیچ خوردهدرامز قدیمی AJ اما.

  فیلیپین محل ۴ پایگاه نظامی جدید آمریکا در خاک خود را اعلام کرد