دی اسنایدر می‌گوید خواهر پیچ خورده در برخی از ایالت‌های ایالات متحده به دلیل قوانین درگ اجازه اجرای برنامه را نخواهد داشت.

در مصاحبه جدید با 107.7 RKR‘s “برنامه صبحگاهی”، دی اسنایدر در مورد چگونگی آهنگ خود صحبت کرد “ما آن را نمی گیریم” در سال های اخیر سهم خود را از اقدامات سیاسی دیده است. آهنگی که او با آن ضبط و منتشر کرد خواهر پیچ خورده در سال 1984، همه از اوکراینی‌ها که از آن به عنوان یک فریاد نبرد برای مقابله با تهاجم تمام عیار روسیه استفاده می‌کنند گرفته تا ضد نقاب‌ها که این آهنگ را در جریان اعتراضی در داخل یک هدف فلوریدا در اوج همه‌گیری ویروس کرونا در سال 2020 سر می‌دادند، پذیرفته شد.

“در حال حاضر بسیار گیج کننده است” دی گفت (همانطور که توسط BLABBERMOUTH.NET). “من همه را از چپ افراطی گرفته تا راست افراطی و هر کس را در میان استفاده کرده ام “ما آن را نمی گیریم”. این برای من جالب است، زیرا من آن را به این شکل طراحی کردم. قرار بود اینطور باشد، وضعیت خود را در کلمات آهنگ قرار دهید.

رولینگ استون بررسی شده “ما آن را نمی گیریم”. گفتند: «چی؟ از طرف کی؟’ این سه کلمه بود. گفتم: “مصطفی همین است.” قرار است… رئیس شماست؟ دوست دخترت هست؟ آیا این سیاست است؟ آیا این یک اعتصاب، یک خط اعتراض است؟ آیا پدر و مادر شما هستند؟ هر چه. موقعیت خود را در آنجا قرار دهید. بنابراین این روشی است که قرار بود از آهنگ استفاده شود.» او توضیح داد: «اما اینطور است دیوانه در حال حاضر با چقدر اوضاع افراطی شده است. و شما به مسائل نگاه می‌کنید، قوانینی که تصویب می‌شوند، و من به وضوح می‌دانم که گروه من دیگر اجازه اجرای در آن ایالت‌ها را نخواهد داشت، زیرا ما آرایش زنانه را نقض می‌کنیم و این ناقض قوانین مربوط به کارهایی است که می‌توانید در ایالت‌های خاص انجام دهید. بنابراین دنیای جدید عجیبی است.”

  پادکست JamBase: ناتالی کرسمن

این اولین بار نیست اسنایدر سردرگمی و عصبانیت خود را در مورد قوانینی که مکان اجرای درگ شوها و برای چه کسانی را محدود می کند، ابراز کرده است. در مصاحبه دو ماه پیش با یاهو سرگرمیراکر گفت که لوایح تصویب شده توسط قانونگذار تگزاس، گروه مو متال جنسش را از اجرا در ایالت Lone Star منع می کند.

“بیایید در مورد ممنوعیت کشیدن صحبت کنیم” دی گفت. گروه من اجازه اجرای برنامه در تگزاس را نخواهد داشت. اگر آنها این قوانین را تصویب کنند، تحت این عنوان قرار می گیریم، قانون جدید – مردانی که رژ لب، لاک ناخن و آرایش می پوشند. 100% من شنیدم که انجمن در مورد استفاده تماس گرفته است “ما آن را نمی گیریم” همانطور که نبرد آنها فریاد می زند و من گفتم: به خیر و برکت ای برادران و خواهران! به دنبال آن برو!’ من در کنار آنها ایستاده ام.”

او ادامه داد: “ببین… من همجنس گرا نبودم، دگرجنس گرا بودم و هنوز با افراد زیادی مشکل داشتم، زیرا لباس هایی را که در دهه 70 و حتی در دهه 80 می پوشیدم می پوشیدم. بنابراین، من “در پایان کار بوده‌ام. آنچه را که آنها از سر می‌گذرانند می‌فهمم. من آن را بارها به یاد می‌آورم که چگونه مردم می‌گفتند، “شما به *** می خورید!” و من می گویم، “خوب، من فقط لباس می پوشم. شما با آن مشکل دارید؟” … من با افرادی که نحوه بیان خود را دوست نداشتند دعوای زیادی داشتم.بنابراین، من طرفدار آزادی بیان در هر سطحی هستم. من با آنها هستم.”

  Watch: JOE LYNN TURNER Performs RAINBOW And DEEP PURPLE Classics In Varna, Bulgaria

تنها در سال 2023، بیش از 450 لایحه با هدف هدف قرار دادن حقوق LGBTQ+ توسط سیاستمداران جناح راست به مجالس ایالتی در سراسر کشور ارائه شده است. اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا. این بیش از دو برابر قانون ضد دگرباش جنسی+ است که در همان جلسه قانونگذاری در سال 2022 معرفی شد.

اکثر لوایح پیشنهادی امسال با هدف ممنوعیت تماشای نمایش‌های درگ توسط کودکان انجام می‌شود، حتی اگر بیشتر نمایش‌های درگ در کلوپ‌های شبانه و بارها برگزار می‌شوند که قبلاً افراد زیر ۲۱ سال را از حضور در آن منع می‌کردند.

ماه گذشته، فرماندار فلوریدا ران دیسانتیس پنج لایحه ضد دگرباش جنسی+ را امضا کرد که یکی از آنها درگ را ممنوع کرده است که در آن کودکان ممکن است در آن حضور داشته باشند.


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/dee-snider-says-twisted-sister-would-not-be-allowed-to-perform-in-certain-u-s-states-due-to-drag-laws