دی اسنایدر اصرار دارد که او “میانه رو” است: “ما اکثریت هستیم” و “ما تصمیم می گیریم، نه دیوانه های افراطی”

در مصاحبه جدید با هال اسپارکس برنامه رادیویی، خواهر پیچ خورده پیشکسوت دی اسنایدر توضیح داد که چرا خود را نه لیبرال و نه محافظه کار، بلکه میانه رو می نامد. او گفت (همانطور که توسط BLABBERMOUTH.NET): “مردم از من می پرسند، “در سال 2023، معتدل چیست؟” آنها می‌دانند که یک میانه‌رو چگونه بوده است. اما میانه‌رو چیست – اگر فکر می‌کنید جایی برای گفتگو، مذاکره و سازش وجود دارد، میانه‌رو هستید. برای صحبت کردن و در نظر گرفتن یک مصالحه، شما یک میانه رو هستید. و اگر تماماً در سمت چپ باشید، آنها یکسان هستند. فراتر از این خطوط – و این یک محدوده وسیع است – من آنجا هستم. و این یک و اقلیت های قلدر در دو طرف افراطی، آنها هستند خیلی با صدای بلند، آنها هستند خیلی آواز، آنها هستند خیلی در چهره شما، اما آنها (بخشی از اکثریت) نیستند. و مردم خیلی با من گیج می شوند، زیرا یک دقیقه توسط چپ مورد تحسین و تشویق قرار می گیرم و توسط راست مورد تحقیر قرار می گیرم، و دقیقه بعد توسط راست تشویق می شوم و از طرف چپ مورد نفرت قرار می گیرم.

بیش از دو ماه پیش، اسنایدر هنگامی که او پاسخ داد واکنش های منفی برانگیخت پل استنلیتوییت 30 آوریل، که بسیاری آن را ترنس هراسی می دانند. یک روز بعد، رژه غرور سانفرانسیسکو اعلام کرد که اسنایدر، که قبلاً از او خواسته شده بود به عنوان مارشال بزرگ در این رویداد خدمت کند، “متقابل توافق کردند که راه خود را جدا کنند” و افزود که اعضای آن قدردانی کردند “دی این را به‌عنوان یک لحظه آموزش‌پذیر و یادآوری می‌دانیم که حتی متحدان نیز باید آموزش ببینند تا اطمینان حاصل کنند که ترنس‌هراسی را ترویج نمی‌کنند.»

  Original SLIPKNOT Singer ANDERS COLSEFNI Is 'Absolutely' Open To Doing Something New With His Former Band

«مردم (نگاه کنید و بگویید) معامله شما چیست، مرد؟ شما از من متنفر هستید زیرا من به نوعی به مطبوعات اخیری که به دست آورده ام تکیه داده ام. در موارد دیگر از من متنفر هستید زیرا من یک چپ گرا هستم و من کسی بودم که با سانسور و “چگونه” مبارزه می کردم. آیا می‌خواهی ماسک بزنی؟ من یک میانه رو هستم. بنابراین برای اینکه سعی کنید آن را بفهمید – نمی توانید. مگر اینکه شما هم معتدل باشید؛ آن وقت فقط آنچه را که من می گویم دریافت می کنید. و به یاد داشته باشید – ما اکثریت هستیم. ما اکثریت هستیم. ما تصمیم می گیرند، نه دیوانه های افراطی. آنها تصمیم نمی گیرند.”


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/dee-snider-insists-he-is-a-moderate-we-are-the-majority-and-we-decide-not-the-crazies-on-the-extremes

چند روز بعد، اسنایدر بیانیه‌ای را در رسانه‌های اجتماعی منتشر کرد که در آن خود را یک «میانه‌روی مغرور» توصیف کرد و استدلال کرد که «جامعه تراجنسیتی به میانه‌روهایی نیاز دارد که از انتخاب‌های آن‌ها حمایت کنند، حتی اگر ما با هر یک از احکام آنها موافق نباشیم».

“من معتدل هستم” دی ادامه داد. “بهترین مثال از آن – من یک تسلا و یک هامر H2 دارم. این یک عدد متوسط ​​است. من در آن کمد پشت سرم قرار گرفته ام – همسرم می گوید: “تو خیلی اسلحه داری.” اما هیچ AR-15 وجود ندارد و من به کنترل هوشمند تفنگ اعتقاد دارم.