دیو ماستین از MEGADETH برای حضور در جشن دومین سالگرد گاراژ گیبسون ‘Garage Fest’

روز شنبه از ساعت 11:30 صبح شروع می شود و از ساعت 1:30 در عرض خیابان در پارکینگ گاراژ حرکت می کند. گیبسون می دهد با هم همکاری کرده است گیتار رایگان 4 بچه (FG4K) یک سازمان غیرانتفاعی که در منطقه مترو نشویل خدمت می‌کند و به ارائه آلات موسیقی، به‌ویژه گیتار، برای کودکانی که ممکن است توانایی پرداخت هزینه آن را نداشته باشند، اختصاص دارد. گیبسون می دهد و گیبسون هنرمندان در محل 200 گیتار هدیه خواهند داد FG4K اعضای جوانان طرفداران می‌توانند در گاراژ موبایل گیبسون و تونل گیتار بی‌نهایت حضور پیدا کنند و کاوش کنند و کامیون فورد “مری فورد” را در گوشه 10th و Demonbreun را برای عکس‌برداری در محل ببینند.

* 10:00 اجرای موسیقی زنده و رویدادها در تمام روز
* 10:00 دونات و مربا با چارلی ورشم

برند ساز جهانی پیشرو گیبسون صحنه سازی خواهد کرد جشنواره گاراژ چهارشنبه، 7 ژوئن تا شنبه، 10 ژوئن در گاراژ گیبسون (209 خیابان 10. جنوبی #209) در مرکز شهر نشویل، تنسی. در دومین سالگرد افتتاح گاراژ گیبسون – مقصدی که نشویل باید برای دوستداران موسیقی ببیند – جشنواره گاراژ گیبسون با اجراهای زنده و رویدادهایی با سوپراستارهای موسیقی و کنش های نوظهور در طول آغاز خواهد شد هفته CMA. جشنواره گاراژ گیبسون برای عموم آزاد است و هر روز در گاراژ گیبسون، اجراهای موسیقی زنده و صمیمی برگزار می‌شود. طرفداران می‌توانند در برنامه‌های زنده شرکت کنند، امضای امضا کنند، در کلاس‌های نوازندگی گیتار با کارشناسان مشهور شرکت کنند و با این برند نمادین ارتباط برقرار کنند. گیبسون – و همچنین بازوی بشردوستانه آن گیبسون می دهد.

  سفیر چین: مشارکت راهبردی چین و ایران مداخلات خارجی در روابط را خنثی کرده است

ماستاین هر کدام را امضا خواهد کرد برندهای گیبسون گیتار و همچنین پوستر ویژه با نسخه محدود که فقط در محل ارائه می شود.

دو سال پس از باز شدن درهای خود، گاراژ گیبسون بهترین تجربه گیتار و موسیقی در نشویل، شهر موسیقی ایالات متحده آمریکا است. مردم از سرتاسر جهان از گاراژ گیبسون دیدن می کنند تا موسیقی زنده را تجربه کنند، افزونه کنند و بیش از 400 گیتار الکتریک و آکوستیک را از فروشگاه سفارشی گیبسون به اپی فون، کل مجموعه را کاوش کنید TABLE/Boogie تقویت کننده ها، KRK تجهیزات صوتی و موارد دیگر.

* ساعت 2:00 اجرای موسیقی زنده در تمام روز
* ساعت 2:00 Notes4 Notes جام جم کودکان
* ساعت 3:00 ویتنی میلر
* ساعت 4:00 مکنزی پورتر
*ساعت 5:00 Adeem The Artist

بویر.

گیبسون می دهد و گیبسون هنرمندان در محل 200 گیتار هدیه خواهند داد

شروع با موسیقی از تیم گیبسون گاراژ: جنا ویدنر، دیلن جنکینز، شین هانت، اسکات واسناک، جان وولفورد و مت

جمعه، 9 ژوئن شامل اجرای زنده از Notes4 Notes بچه ها – الف گیبسون می دهد شریک غیرانتفاعی، و به دنبال آن موسیقی زنده از هنرمندان محبوب موسیقی کانتری از جمله ویتنی میلر، مکنزی پورتر و Adeem The Artist.

* 2:00 الی 4:00 بعد از ظهر دیو ماستین (MEGADETH) رویداد امضای خودنویس.

شنبه، 10 ژوئن در گاراژ اوایل ساعت 10:00 صبح با شروع خواهد شد چارلی ورشمDonuts And Jam با موسیقی زنده از سوپراستار کانتری و برنامه ملاقات و سلام/عکس برای طرفداران همراه با دونات و قهوه.

  اجرای انواع سقف کاذب سرویس بهداشتی آشپزخانه پذیرایی اتاق خواب حمام هزینه و قیمت ۱۴۰۱

ساعت 2 بعد از ظهر روز شنبه به داخل گاراژ برمی گردیم، موسیقی زنده بیشتری از هنرمندان آمریکایی، کانتری و بلوز، از جمله معاون بلند، کاساندرا لوئیس، میا برن و اشلی کوک.

چهارشنبه 7 ژوئن

* ساعت 11:30 بنیاد گیبسون می دهد + FreeGuitars4Kids رویداد (پارکینگ)

* ساعت 2:00 اجرای موسیقی زنده در تمام روز و شب

پنجشنبه 8 ژوئن

شنبه 10 ژوئن

در گاراژ گیبسون، دوستداران موسیقی در سراسر جهان می توانند اجراهای زنده را تجربه کنند، رویایی را برای اندازه گیری گیتار طراحی کنند، نواری از برنده جایزه را ببینند. تلویزیون گیبسون سری، و کاوش گیبسونتاریخ موسیقی 130 ساله با داستان گویی جذاب، تعاملی و یادگاری در فضای تاریخی. گاراژ گیبسون مکانی برای کاوش است گیبسونگذشته، حال و آینده. در داخل گاراژ گیبسون، طرفداران می توانند همه چیز را متصل و پخش کنند گیبسون، اپی فون، کرامر، TABLE/Boogie، استاد و KRK.


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/megadeths-dave-mustaine-to-appear-at-gibson-garages-second-anniversary-celebration-garage-fest

چارلی ورشم اجرای آکوستیک، ملاقات و سلام/عکس، دونات، و قهوه سرو شده است.

* ساعت 3:00 دانیل رز (شهرستان عسل)
* ساعت 4:00 وینسنت میسون
*ساعت 5:00 داوسون اندرسون (جاده TEMECULA)
* ساعت 7:00 مهمانی خصوصی گاراژ (پاسخ دادن به رسانه مورد نیاز است)
* 7:15 دوون تامپسون
* ساعت 8:00 امیلی ولف
* 9:00 سوپرگروه VIP

اعضای جوان FG4K

* ساعت 2:00 معاون بلند
* ساعت 3:00 کاساندرا لوئیس
* ساعت 4:00 میا برن
* ساعت 5:00 اشلی کوک

پنج شنبه 8 ژوئن اجراهای زنده در تمام روز و شب اجرا می شود که از ساعت 14:00 با موسیقی تیم گیبسون گاراژ آغاز می شود. جنا ویدنر، دیلن جنکینز، شین هانت، اسکات واسناک، جان وولفورد و مت بویر. در ادامه، موسیقی زنده با اجرا از دانیل رز (شهرستان عسل)وینسنت میسون، داوسون اندرسون (جاده TEMECULAو با یک جشن بعد از گاراژ گیبسون با اجراهایی از دوون تامپسون، امیلی ولفو یک سوپرگروه VIP.

  MEGADETH's DAVE MUSTAINE: Playing With MARTY FRIEDMAN Again Was 'Very Sentimental'

جمعه 9 ژوئن