دیوید برومبرگ در آخرین نمایش بیگ باند صحبت می کند، درس هایی از کشیش گری دیویس و موارد دیگر درباره «پادکست JamBase» - رامین موزیک

دیوید برومبرگ در آخرین نمایش بیگ باند صحبت می کند، درس هایی از کشیش گری دیویس و موارد دیگر درباره «پادکست JamBase»

قسمت جدید را بشنوید پادکست JamBase از طریق تمام خدمات اصلی پادکست از جمله Spotify، پادکست های اپل، دوخت و پادکست گوگل.

]
منبع: https://www.jambase.com/article/jambase-podcast-david-bromberg

توسط تیم JamBase 4 مه 2023 12:42 بعد از ظهر PDT

برومبرگ در سن 78 سالگی آماده بازنشستگی از جاده است. دیوید برومبرگ گروه بزرگ خود را برای آخرین برنامه در شهر نیویورک در 10 ژوئن جمع آوری خواهد کرد. او درباره اینکه چرا زمان مناسب برای خداحافظی است و پیش نمایش یک شب با حضور مهمانان ویژه جف تویدی و جان هیات صحبت کرد. برومبرگ ملاقات با کشیش گری دیویس و چیزهایی که از خواننده/نوازنده بلوز و گاسپل آموخته را به یاد می آورد. او همچنین خاطراتی از ضبط و اجرای برنامه با Wispread Panic به اشتراک گذاشت.

بخش 119 یک شرکت پوشاک و پوشاک است که در محصولات دارای مجوز برای گروه های Grateful Dead، Phish و سایر گروه ها تخصص دارد. پوشاک دونات Grateful Dead و Fishman دارای مجوز رسمی از جمله دکمه‌ها، شورت‌های تخته‌ای، کراوات، پاپیون، چهارگوش جیبی، پانچو، کت و شلوار، پیراهن، هودی و لوازم جانبی با آرم‌ها و آثار هنری متمایز را خریداری کنید. بخش 119 همچنین کالاهای دارای مجوز رسمی را برای پینک فلوید، بیتلز، جری گارسیا و دیوید بووی ارائه می دهد. بازدید کنید بخش 119 در section119.com و برای دریافت 10% تخفیف برای اولین خرید خود ثبت نام کنید.

دیوید برومبرگ هفته گذشته از طریق تماس ویدیویی با برنشتاین ارتباط برقرار کرد. این نوازنده چند ساز بسیار با استعداد یکی از چشمگیرترین رزومه های تاریخ موسیقی را دارد. او پس از اینکه در اواسط دهه 60 در صحنه گرینویچ ویلج با حمایت افرادی مانند ریچی هاونز، جری جف واکر، تام راش و امیلو هریس کار خود را انجام داد، همکاری با باب دیلن را آغاز کرد. برومبرگ با انتشار مجموعه‌ای از آلبوم‌های شگفت‌انگیز در طول دهه ۷۰ به راه‌اندازی یک حرفه انفرادی ادامه داد. او هنوز در طول آن دهه زمانی برای انجام کارهای جلسه ای با افرادی مانند رینگو استار، ویلی نلسون، بانی رایت و بسیاری دیگر پیدا کرد. در حالی که دیوید برومبرگ 22 سال از تور و ضبط گذراند، در سال 2006 بازگشت و ال پی های درخشان بیشتری منتشر کرد.

  آغاز روز دوم نشست گروه ۷ با اولویت جنگ اوکراین

فصل دوم از پادکست JamBase، یک شریک از Osiris Media شبکه، با یک قسمت از مصاحبه با دیوید برومبرگ ادامه می‌دهد. این نوازنده افسانه ای با JamBase صحبت کرد اسکات برنشتاین در مورد آخرین نمایش بیگ باند آینده او در شهر نیویورک و موضوعات مختلف دیگر.

قسمت های پادکست JamBase

آخرین کنسرت بیگ باند برومبرگ در شهر نیویورک در 10 ژوئن در تئاتر بیکن برگزار خواهد شد.