دیوید الفسون: من شاهد کاهش کیفیت MEGADETH در طول پنج سال گذشته بوده‌ام.

دو روز بعد ماستاین اعلام کرد الفسونآخرین خروج از MEGADETH، نوازنده باس بیانیه ای را منتشر کرد که در آن متعهد شد که علیه شخصی که “به طور غیرقانونی یک فیلم کاملا خصوصی” از نوازنده بیس منتشر کرده و علیه او “ادعاهای نادرست” مطرح کرده است “دعوای افترا” تنظیم کند. او همچنین گفت که با پلیس در اسکاتسدیل “در تحقیقات آنها در مورد اتهامات مربوط به پورنوگرافی انتقام جویانه علیه شخصی که این ویدئو را ارسال کرده است، همکاری می کند. این فرد تا حد امکان تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.” الفسون نوشت. او در ادامه گفت که “این زمان را برای حضور در کنار خانواده ام می گذراند” و برای “هم گروهان” خود با این تور آرزوی بهترین ها را کرد.

پرسید که آیا او احساس می کند؟ ماستاین از موسیقی می ترسد الفسون در حال ساخت با پروژه های دیگر، مانند رژیم غذایی و پادشاهان تراش، دیوید او گفت: “من این کار را می کنم. همچنین فکر می کنم او از ایده موفقیت من در خارج از آن عرصه متنفر است. زیرا اکنون، من کسی هستم که به ساخت موسیقی کمک می کند، تصمیم گیری می کند و اساساً مسئول آن هستم. اینطور نبود. از این طریق MEGADETH، که فکر می کنم خیلی ها تا به حال آن را می دانند. اما مردم آن گروه را به خاطر موسیقی ای که با هم ساختیم دوست دارند. با وجود تمام اتفاقاتی که در پشت صحنه رخ داده است، آن آهنگ ها برای همیشه پابرجا خواهند ماند. بنابراین، وقتی همه چیز از بین رفت، فقط گفتم: “ما میراث بزرگی داریم، اما اکنون تمام شده است.” آیا می‌خواهید یک تیراندازی داشته باشید یا اجازه دهید موسیقی خودش صحبت کند؟ من ترجیح دادم موسیقی که می سازم خودش صحبت کند. و من فکر می کنم که خیلی حرف می زند. من کاملاً متقاعد شده ام که چیزهایی را که از زمان رفتن بیرون گذاشته ام MEGADETH به همان اندازه خوب یا بهتر از هر کاری است که انجام داده اند.”

  PHIL RIND Explains Why He 'Relented' On SACRED REICH Taking Part In Paid Meet-And-Greets

در سال 2004، الفسون شکایتی به ارزش 18.5 میلیون دلار علیه او تنظیم کرد ماستاین، ادعا می کند که خواننده اصلی او را در مورد سود کوتاه کرده و از یک معامله برای تبدیل شدن عقب نشینی کرده است شرکت مگادث زمانی که گروه در سال 2002 از هم پاشید به او رسید. دعوی در نهایت رد شد و الفسون دوباره ملحق شد MEGADETH در سال 2010.


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/david-ellefson-ive-watched-the-quality-of-megadeth-diminish-over-the-last-five-years

در مصاحبه جدید با اندرو دالی از لبه فلزی مجله، سابق MEGADETH نوازنده باس دیوید الفسون درباره نحوه اخراجش صحبت کرد دیو ماستین در ماه مه 2021، تنها چند روز پس از ارسال پیام‌های دارای رنگ آمیزی جنسی و فیلم‌های ویدئویی صریح مربوط به نوازنده باس در توییتر. او گفت (همانطور که توسط BLABBERMOUTH.NET): “فکر می کنم غیر ضروری بود. و بدون شک با بغض و تلخی انجام شد که من لیاقتش را نداشتم. با توجه به تمام کارهایی که برای آن انجام داده ام. MEGADETH و همه چیزهایی را که در طول این سالها تحمل کرده ام، می توانم بگویم که همه چیز ناخواسته بود. و مطمئناً این چیزی نبود که ما در مورد چگونگی این انتقال بحث کردیم. آنچه فرود آمد کورکورانه از ناکجاآباد آمد. بنابراین، من اساساً این گزینه را داشتم که آن را بگیرم یا تلافی کنم، که مجوز رایگان برای انجام آن به من داده شد. تیم من گفت: “هی، اگر می‌خواهی به سراغ این مرد بروی، آن را دنبال کن. ما هرگز چیزی به این غیر اخلاقی در هر سطحی ندیده ایم. کاری را که باید انجام دهید انجام دهید. اما من گفتم: نه. من فقط می‌نشینم، اجازه می‌دهم خودش را حل کند و بگذار موسیقی حرف بزند.»

  کیشیدا: استفاده از تسلیحات اتمی، اقدامی خصمانه علیه بشریت است

الفسون اضافه شده “عامل ارعاب” به همین دلیل است دیو به شلیک گلوله به او و همنوعانش ادامه داده است پادشاهان تراش عضو جف یانگ از طریق رسانه ها 100% دلیل این اتفاق است. الفسون گفت. “من کیفیت آن را تماشا کرده ام MEGADETH طی پنج سال گذشته کاهش یافته است، که بسیار ناامیدکننده بود. من ایده‌هایی را روی میز می‌آورم و سعی می‌کردم به وضعیت کمک کنم، اما این ایده‌ها یا بسته می‌شوند یا بعد از این واقعیت حذف می‌شوند. بسیار تهاجمی و ناامیدکننده بود که عمداً از این روند کم یا حذف می‌شد. بنابراین، من گفتم، “باشه، می بینم اینجا چه خبر است.” یک ضرب المثل قدیمی می گوید، “کودکانی که اسباب بازی های خود را به اشتراک نمی گذارند، دوستانی ندارند.” بنابراین، من فقط گفتم، “اسباب بازی هایم را برمی دارم و با دیگری بازی می کنم.” این چیزهای ساده ای است که شما در مهد کودک یاد می گیرید، اما نه در آن گروه.

کل مصاحبه را در لبه فلزی.

کمی قبل از الفسون اخراج شد MEGADETH، وی بیانیه ای را منتشر کرد اینستاگرام با تکذیب تمام صحبت های رسانه های اجتماعی مبنی بر اینکه او یک طرفدار زیر سن قانونی را “آرایش” کرده است. او همچنین گزارشی را به اداره پلیس اسکاتسدیل، آریزونا، مبنی بر توزیع غیرقانونی تصاویر جنسی صریح از او توسط مجرمان ناشناس ارسال کرد. در گزارش، الفسون او اعتراف کرد که با یک نوجوان هلندی پیام‌های متنی جنسی رد و بدل می‌کرده است، او ویدیویی از چندین “برخورد مجازی” آنها را بدون رضایت او ضبط کرده و با دوستانش به اشتراک گذاشته است. (مطابق با الفسون، این زن در زمان اولین برخورد جنسی مجازی آنها 19 سال داشت.) الفسون، که در اسکاتسدیل زندگی می کند، برای اولین بار در 9 مه 2021 از این ویدئو مطلع شد، زمانی که ادعا می شود “دیوید الفسون از MEGADETH پدوفیل است” ظاهر شد اینستاگرام. الفسون به پلیس گفت که او در 14 مه توسط MEGADETH که گروه راه خود را از او جدا خواهد کرد. سه روز بعد او را اخراج کردند.

  بازگشایی خطوط راه آهن جدید باربری میان روسیه و چین

ماستاین – چه کسی تشکیل شد MEGADETH با الفسون در سال 1983 – بیانیه ای را در 24 مه 2021 منتشر کرد و خروج بیسیست از گروه را اعلام کرد. در بیانیه، دیو گفت: “ما این تصمیم را ساده نمی‌گیریم. در حالی که ما از تمام جزئیات آنچه رخ داده اطلاعی نداریم، با یک رابطه تیره‌آمیز، آنچه قبلاً فاش شده است کافی است تا کار با یکدیگر را برای پیشبرد غیرممکن کند.”