دیوید الفسون در مورد اخراج از MEGADETH: “من برای آن آماده بودم”

کمی قبل از الفسون از کنار گذاشته شد MEGADETH، وی بیانیه ای را منتشر کرد اینستاگرام با تکذیب تمام صحبت های رسانه های اجتماعی مبنی بر اینکه او یک طرفدار زیر سن قانونی را “آرایش” کرده است. او همچنین گزارشی را به اداره پلیس اسکاتسدیل آریزونا مبنی بر توزیع غیرقانونی تصاویر جنسی صریح از او توسط مجرمان ناشناس ارائه کرد. در گزارش، الفسون او اعتراف کرد که با یک نوجوان هلندی پیام‌های متنی جنسی رد و بدل می‌کرده است، او ویدئویی از چندین “برخورد مجازی خودارضایی” آنها را بدون رضایت او ضبط کرده و با دوستانش به اشتراک گذاشته است. (مطابق با الفسون، این زن در زمان اولین برخورد جنسی مجازی آنها 19 سال داشت.) الفسون، که در اسکاتسدیل زندگی می کند، برای اولین بار در 9 مه 2021 از این ویدئو مطلع شد، زمانی که ادعا می شود “دیوید الفسون از MEGADETH پدوفیل است” ظاهر شد اینستاگرام. الفسون به پلیس گفت که او در 14 مه 2021 توسط MEGADETH که گروه راه خود را از او جدا خواهد کرد. سه روز بعد او را اخراج کردند.

اعتبار عکس: ماسیج پیلوچ


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/david-ellefson-on-getting-fired-from-megadeth-i-was-ready-for-it

در مصاحبه جدید با اندرو مک کیسمیت از “اسکار و گیتار” پادکست، دیوید الفسون بار دیگر در مورد اخراج خود از MEGADETH بیش از دو سال پیش، تنها چند روز پس از انتشار پیام‌های آمیزشی جنسی و فیلم‌های ویدئویی صریح که شامل نوازنده باس بود، در توییتر. او در بخشی از آن گفت (همانطور که توسط BLABBERMOUTH.NET): «هنگام خروج من از MEGADETH اتفاق افتاد، بسیاری از مردم مرا می زدند (بالا می رفتند و می گفتند): “اوه خدای من. خیلی وحشتناکه خیلی وحشتناک است. (و من گفتم)، “آره، باور کن، اینطور نیست.” (می خندد) واقعا اینطور نیست. من برای آن آماده بودم. فکر نمیکردم پایین بیاد که مسیر؛ من ندیدم که آینده. اما این واقعیت که این اتفاق افتاد، من بودم نه غمگین از آن من باهاش ​​مشکلی نداشتم چون می‌دانستم سفر دیگری در پیش است، و آن سفر تا زمانی که از سفر قبلی خارج نشده بودم شروع نمی‌شد.

  سلف پرتره 2015 اسکات ویلند توسط بیوه اش برای فروش گذاشته شد

«وقتی در یک گروه هستید، در یک محیط قرار می‌گیرید، باید نقش یک مرد شرکتی را بازی کنید و به نوعی با روایتی که بیان شده است پیش می‌روید.

دو روز بعد ماستاین اعلام کرد الفسونآخرین خروج از MEGADETH، نوازنده بیس در ادامه بیانیه ای منتشر کرد که در آن متعهد شد که علیه شخصی که “به طور غیرقانونی یک فیلم کاملا خصوصی” از نوازنده بیس منتشر کرده و علیه او “ادعاهای نادرست” مطرح کرده است “دعوای افترا” تنظیم کند. او همچنین گفت که با پلیس در اسکاتسدیل “در تحقیقات آنها در مورد اتهامات مربوط به هرزه‌نگاری انتقام‌جویانه که باید علیه شخصی که این ویدئو را ارسال کرده است، همکاری کند. این فرد تا حد امکان تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.” الفسون نوشت. او در ادامه گفت که “این زمان را برای حضور در کنار خانواده ام می گذراند” و برای “هم گروهان” خود با این تور آرزوی بهترین ها را کرد.

«خیلی چیزها، روایت های زیادی در آن گروه وجود داشت که من هرگز موافقت با،” الفسون پذیرفته. «بسیاری از آن گروه با کینه و سختی اخراج (از MEGADETH رهبر دیو ماستین) از جانب متالیکا. بود هرگز داستان من. من همیشه یک بودم متالیکا من و فن با آن بچه ها دوست شدیم. من چیزی جز تشکر از آن گروه و آن آقایان به خاطر کارهایی که انجام داده اند ندارم همه از ما، و من فکر می کنم آنها سزاوار بزرگترین تشویق هستند. بنابراین، بودن در گروهی که همیشه این شوری را در اطراف آن روایت داشت، سخت بود، زیرا هرگز روایت من نبود. بنابراین من رفتم تا با هم کنار بیایم، اما اکنون مجبور نیستم این کار را انجام دهم. و اکنون می توانم در مسیر خودم باشم. این سخنان من است؛ الان داستان منه و شاید اتفاقاتی که یکی دو سال پیش افتاد، لازم بود داستان خودم را برای گفتن داشته باشم. چون وقتی یک گروه را ترک می کنید، همه از دست شما عصبانی می شوند. آنها از شما متنفرند: “اوه، لعنت به تو. تو انصراف دادی تو گروه مورد علاقه من را ترک کردی. اما وقتی شما را بیرون انداختند… و من به دنبال کارت همدردی نیستم. لازم نیست برای من متاسف باشید. شما مجبور نیستید هیچ یک از این کارها را انجام دهید. اما جالب است که، حدس می‌زنم که این اتفاق افتاد… به گونه‌ای پایین آمد که مطمئناً به اندازه‌ی کافی قابل مشاهده بود و در سطحی که… به نوعی بود، خوب، خوب، بعداً چه اتفاقی می‌افتد؟ و من فقط سعی کردم وفادار باشم که فقط قلبم را دنبال کنم، مسیر را دنبال کنم.”

  کیسینجر: ما در مسیر رویارویی قدرت‌های بزرگ هستیم

ماستاین – چه کسی تشکیل شد MEGADETH با الفسون در سال 1983 – بیانیه ای را در 24 مه 2021 منتشر کرد و خروج بیسیست از گروه را اعلام کرد. در بیانیه، دیو گفت: “ما این تصمیم را ساده نمی‌گیریم. در حالی که ما از تمام جزئیات آنچه رخ داده اطلاعی نداریم، اما با یک رابطه تیره‌آمیز، آنچه قبلاً فاش شده است کافی است تا همکاری با یکدیگر را غیرممکن کند.”

در سال 2004، الفسون شکایتی به ارزش 18.5 میلیون دلار علیه او تنظیم کرد ماستاین، ادعا می کند که خواننده اصلی او را در مورد سود کوتاه کرده و از یک معامله برای تبدیل شدن عقب نشینی کرده است شرکت مگادث زمانی که گروه در سال 2002 از هم پاشید به او رسید. دعوی در نهایت رد شد و الفسون دوباره ملحق شد MEGADETH در سال 2010.