در این لحظه به دلیل کمبود “فضای ضروری” از جشنواره UPHEAVAL میشیگان خارج می شود

چند ساعت قبل از حضور برنامه ریزی شده گروه در این رویداد دو روزه، در این لحظه بیانیه زیر را از طریق منتشر کرد استوری اینستاگرام: «هواداران و دوستان عزیز، با کمال تأسف به اطلاع شما می‌رسانیم که در امروز اجرا نخواهیم کرد آشوب جشنواره با وجود 600 مایل رانندگی، به جایی رسیدیم که هیچ فضایی برای آن پیدا نکردیم در این لحظه برای راه اندازی روی صحنه و خارج از صحنه توافقات قراردادی ما قول فضای لازم را به ما می داد اما متاسفانه فراهم نشد. ما عمیقاً از این چرخش وقایع ناراحت هستیم.

“به عنوان ساکن غرب میشیگان، تماشای رشد کسب و کار ما در زادگاهم و بهره مندی از محیط زیبای پارک بلکنپ، هیجان انگیز است.”

در این لحظه پیوست شده است “تور تاریک افق” توسط همتایان بدون حرکت در رنگ سفیدهمراه با مهمانان ویژه مناسب برای یک پادشاه و از خاکستر تا جدید. سفر، که می بیند در این لحظه و بدون حرکت در رنگ سفید ست های پایانی متناوب هر شب، تا اجرای 19 اوت در MVP Arena در آلبانی، نیویورک ادامه خواهد داشت.

قرار بود 30 گروه برای امسال در پارک بلکنپ روی صحنه بروند آشوب، با دو “پس از نمایش” که هر دو روز برگزار می شود.

“داشتن چنین پاسخ مثبتی در سال اول ما را برای ماندگاری طولانی این برند و موسیقی راک در Grand Rapids بسیار هیجان زده کرده است.” جنا مایر، یکی از بنیانگذاران MiEntertainment Group، گفت MLive وقتی امسال آشوب در آوریل اعلام شد.

  JUDAS PRIEST Releases New Single 'Trial By Fire' From Upcoming 'Invincible Shield' Album

در این لحظه است ماریا برینک (آواز اصلی)،کریس هوورث (گیتار)تراویس جانسون (صدای بم)،رندی ویتزل (گیتار ریتم)کنت دیمل (طبل).


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/in-this-moment-pulls-out-of-michigans-upheaval-festival-due-to-lack-of-necessary-space

همانطور که قبلا گزارش شده است، در این لحظه دو آهنگ جدید به نام “قربانی” و “تطهیر و پاکسازی” در کنسرت افتتاحیه “تور تاریک افق” در 8 جولای در Mohegan Sun Arena در Uncasville، Connecticut. موزیک ویدیو رسمی برای “تطهیر و پاکسازی” انتظار می رود در 18 جولای اولین نمایش آنلاین خود را انجام دهد.

ژانویه گذشته، در این لحظه گفت که در حال آماده شدن برای ورود به استودیو برای شروع ضبط هشتمین آلبوم کامل خود است.

این سومین سال جشنواره سالانه است که توسط آن برگزار می شود MiEntertainment Group، شرکت پشت سر گرند رپیدز بریکاوی جشنواره ای که در ماه اوت برگزار می شود.

در این لحظه اجرای خود را در جمعه شب (14 ژوئیه) در آشوب جشنواره در گرند راپیدز، میشیگان، با اشاره به کمبود “فضای لازم” برای “برپایی روی صحنه و خارج از صحنه”. مال میشیگان دیلن دلاتو با توجه به دی جی ست پر شده است چرخش های محلی.

به گزارش وب سایت جشنواره، آشوب یک رویداد برای همه سنین است که در فضای باز، باران یا درخشش برگزار می شود.

“مطمئن باشید، ما به زودی به گرند رپیدز باز خواهیم گشت و نمایشی ترتیب خواهیم داد که بتوانیم تمام چهره های دوست داشتنی شما را ببینیم. درک و حمایت شما برای ما ارزش جهانی دارد. ما همه شما را دوست داریم.”

پانزده گروه برای هر روز برنامه ریزی شده بودند که برخی از نکات برجسته آن بود بره خدا، هاستورم، برای من افق را بیاور، سقوط در معکوس و ICE Nine می کشد.

  پکن: پیشرفت فناوری چین هیچ کشوری را تهدید نمی کند