درامر سابق MEGADETH SHAWN DROVER در مورد تکیه بر رسانه های اجتماعی برای تبلیغ موسیقی گروه های خود: “این یک شر ضروری است”

او ادامه داد: “پیچیده است. من درک می کنم که این یک ضرورت است و تا جایی که می توانم آن را قبول می کنم. تقریباً هر روز با گروه جدید این کار را انجام می دهم، زیرا به موسیقی ای که ما پخش می کنیم اعتقاد دارم. بنابراین من باید آن را تبلیغ کنم. من اهمیتی برای تبلیغ چیزها ندارم. بنابراین ما بهترین کار را با آن انجام می دهیم. این همان چیزی است که هست. شرکت ضبط کار خود را انجام می دهد؛ ما کار خودمان را انجام می دهیم. مجلات فلزی خریدی، و تو آن را خریدی چون… من قطعاً آن را ترجیح می‌دهم، اما این دیگر واقعیت نیست. من سعی می‌کنم بهترین چیزی را که می‌توانم اقتباس کنم، و می‌فهمم که چیست. بنابراین شما فقط سعی کنید از آن بهترین استفاده را ببرید. “

شاون ملحق شد MEGADETH در سال 2004 به عنوان جایگزین برای نیک منزا، که تازه به گروه ملحق شده بود. دراور روی چهار اجرا شد MEGADETH رکوردهای استودیویی: 2007 “مزاحمات متحد”، سال 2009 “پایان بازی”، 2011 “TH1RT3EN” و سال 2013 “سوپر برخورد کننده”.

گلن دروور ترک کرد MEGADETH در پایان سال 2007 و جایگزین شد کریس برودریک، که قبلا با او بازی می کرد هرگز و من تانک می کنم.

بعلاوه شاون، تمسخر پژمرده ویژگی های برادر و همکار سابقشMEGADETH عضو، گلن دروور، همراه با سابق هشدار سرنوشت نوازنده باس جو دیبیاس و خواننده آلمانی هنینگ باسه، که قبلا با او بازی کرده است FIREWIND، فلز و مایان.

  PANTERA's 'Cowboys From Hell' دارای گواهینامه دوبل پلاتین در ایالات متحده است

تمسخر پژمردهاولین آلبوم، “پیامبران رحلت”، در 7 جولای از طریق منتشر شد Frontiers Music Srl.


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/ex-megadeth-drummer-shawn-drover-on-relying-on-social-media-to-promote-his-bands-music-its-a-necessary-evil

سابق MEGADETH طبل نواز شاون درور، که در حال حاضر در حال تبلیغ اولین آلبوم از خود است تمسخر پژمرده پروژه، در مصاحبه جدید با the “Trendcrusher” پادکست اگر از این که برای تبلیغ موسیقی خود و افزایش مخاطبان گروهش به رسانه های اجتماعی اعتماد کند، لذت می برد. او پاسخ داد (همانطور که توسط BLABBERMOUTH.NET): “نه واقعاً، برای اینکه صادقانه به شما پاسخ بدهم. منظورم این است که ببینید، این یک شر ضروری است. شما باید رکورد خود را ارتقا دهید. همه چیز به همه گیر شدن بازمی گردد. با این همه گیری، اکنون بسیاری از گروه ها قادر به انجام این کار نیستند. تور – آنها تورها را به دلیل هزینه بنزین در اروپا، هزینه رانندگان اتوبوس و اتوبوس، عدم دسترسی به رانندگان اتوبوس و اتوبوس لغو می کنند زیرا همه و مادربزرگشان در حال حاضر در تور هستند. شما باید راه هایی پیدا کنید. در نهایت برای تبلیغ محصول خود. بنابراین اکنون، با ظهور رسانه‌های اجتماعی، همه این کار را انجام می‌دهند. اما این تقریباً یک مشکل است، مانند این است که همه و مادربزرگشان در اینستاگرام پست می‌کنند که به تازگی به آن مراجعه کرده‌اند. استارباکس و یک لاته داشت. مثل این است که شما در میان همه چیزهایی که پست می کنید، که من پست می کنم، گم می شوید. ما می توانیم ادامه دهیم اینستاگرام در حال حاضر و 20 پست جدید از کسی وجود خواهد داشت. شما نمی توانید 15 ساعت در روز در آن باشید و به به روز رسانی ها نگاه کنید.”

  SLIPKNOT با کیبوردیست کریگ جونز

تمسخر پژمرده در سال 2020 توسط گلن و شاون، که قبلا با هم بازی می کردند MEGADETH، و همچنین در EIDOLON. این زوج بار دیگر برای آخرین پیشنهاد موسیقی خود با هم متحد شده اند و به آنها ملحق شده اند دیبیاس، که با او بازی کرد هشدار سرنوشت به مدت 14 سال در چندین رکورد و تورهای جهانی، و باس. ترکیب قدرتمند این چهار نوازنده فوق‌العاده بااستعداد که با هم متحد می‌شوند، یک رکورد هوی متال سازش ناپذیر را به وجود آورده است. “پیامبران رحلت”.