درامر سابق مگاد، شاون دراوور: “وقتی بزرگ شدم، همه از صحنه حمایت کردند”

تمسخر پژمرده، گروه جدید با حضور سابق MEGADETH طبل نواز شاون درور و برادرش و همکار سابقشMEGADETH عضو، گلن دروور، همراه با سابق هشدار سرنوشت نوازنده باس جو دیبیاس و خواننده آلمانی هنینگ باسه، که قبلا با او بازی کرده است FIREWIND، فلز و مایان، اولین آلبوم خود را منتشر خواهد کرد، “پیامبران رحلت”، در 7 جولای از طریق Frontiers Music Srl.


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/ex-megadeth-drummer-shawn-drover-when-i-grew-up-everybody-supported-the-scene

اکنون همه چیز تغییر کرده است. موسیقی اکنون در درجه دوم اهمیت قرار دارد. این تقریباً به نوعی موسیقی پس‌زمینه بازی‌های ویدیویی است. مانند آنچه بود نیست. و این اشکالی ندارد. بنابراین شما سعی می‌کنید با این زمان‌ها سازگار شوید و بر آن غلبه کنید. واقعاً، تلاش می‌کنید. تا بهترین کاری را که می توانید انجام دهید و فقط سعی کنید مثبت بمانید و چشم خود را روی جایزه نگه دارید.

شاون ملحق شد MEGADETH در سال 2004 به عنوان جایگزین برای نیک منزا، که تازه به گروه ملحق شده بود. دراور روی چهار اجرا شد MEGADETH رکوردهای استودیویی: 2007 “مزاحمات متحد”، سال 2009 “پایان بازی”، 2011 “TH1RT3EN” و سال 2013 “سوپر برخورد کننده”.

وی ادامه داد: هرکسی می تواند اکنون موسیقی بسازد و آن را اجرا کند یوتیوب. این بدان معنا نیست که شما یک هنرمند امضا شده هستید. شما یک هنرمند امضا شده نیستید این به این معنی نیست که چیز بدی است.

گلن دروور ترک کرد MEGADETH در پایان سال 2007 و جایگزین شد کریس برودریک، که قبلا با او بازی می کرد هرگز و من تانک می کنم.

  بچه‌های قصاب می‌خواهند طرفداران «On A Journey» را با آلبوم دوگانه جدیدشان ببرند

در مصاحبه جدید با لانا ترامه از رادیو متال اکسپرس، شاون از او پرسیده شد که آیا ساختن نام برای گروه های جدید سخت تر از روزهای قبل از رسانه های اجتماعی است؟ او پاسخ داد (همانطور که توسط BLABBERMOUTH.NET): “البته سخت تر است. بسیاری از مردم می گویند، “خب، شما باید بیشتر در رسانه های اجتماعی حضور داشته باشید.” خوب، همه ما این کار را انجام می دهیم فیس بوک صفحه و یک اینستاگرام صفحه و این همه چیز و نگاه کنید، این کلمه به گوش می رسد. و اگر بتوانید فالوور داشته باشید، واقعا عالی است. اما آیا این فالوورها واقعاً بیرون می روند و موسیقی را می خرند؟ این یک نکته بسیار مهم در مورد چیزی است که ما در مورد آن صحبت می کنیم. به رسمیت شناخته شدن یک چیز است – اگر افراد زیادی از کاری که انجام می دهید آگاه شوند، واقعا عالی است. اما اگر گذرا باشد و از کاری که شما انجام می‌دهید حمایت نمی‌کنند، در گروه‌هایشان حساب نمی‌کنند، چیزی که اکنون عادی است. بسیاری از این بچه های کوچکتر، اینگونه بزرگ شده اند. من هیچ چیز منفی در مورد آن نمی گویم. این فقط واقعیت چیزی است که اکنون هست. امروز می توانید به 30 گروه موسیقی گوش دهید – من می توانم ادامه دهم Spotify یا هر چیز دیگری و امروز 30 گروه جدید پیدا کنم که در عمرم نشنیده ام یا 30 آلبومی که حتی نشنیده ام. اما وقتی به آن گوش دادم، آیا می خواهم بروم بیرون و 30 سی دی بخرم؟ احتمالا نه، از آن گروه ها. بنابراین شما به رسمیت شناخته می‌شوید، اما در پایان، اگر در گروه حساب نکنند و بروند کنسرت شما را ببینند یا کالای شما را بخرند و آلبوم شما را بخرند…”

  Ex-VIXEN Singer JANET GARDNER On Her Career As A Dental Hygienist: 'It Worked Out Great'

“برای ما، ما مقرون به صرفه بودن و دسترسی به نوشتن موسیقی جدید و ضبط آن و انتشار آن را داریم. بنابراین این برای ما یک مزیت بزرگ است.” شاون اضافه. “اما ما هیچ پیش فرضی نداریم که فکر کنیم تا دو ماه دیگر در استادیوم بازی خواهیم کرد. این اتفاق نمی افتد. و به این دلیل نیست که ما آن را انجام می دهیم. ما این کار را انجام می دهیم زیرا عاشق موسیقی هستیم، در اخر روز.”

ما اکنون در زمان‌های مختلفی زندگی می‌کنیم. به شما می‌گویم – کاش وقتی من بزرگ شدم بزرگ می‌شوید. وقتی بزرگ شدم، همه از صحنه حمایت کردند. همه به کنسرت رفتیم. ما تلفن نداشتیم منبع اصلی سرگرمی ما موسیقی بود بنابراین شما از گروه ها حمایت کردید.

تمسخر پژمرده در سال 2020 توسط گلن و شاون، که قبلا با هم بازی می کردند MEGADETH، و همچنین در EIDOLON. این زوج بار دیگر برای آخرین پیشنهاد موسیقی خود با هم متحد شده اند و به آنها ملحق شده اند دیبیاس، که با او بازی کرد هشدار سرنوشت به مدت 14 سال در چندین رکورد و تورهای جهانی، و باس. ترکیب قدرتمند این چهار نوازنده فوق‌العاده بااستعداد که با هم متحد می‌شوند، یک رکورد هوی متال سازش ناپذیر را به وجود آورده است. “پیامبران رحلت”.