درامر اصلی BIOHAZARD ANTHONY MEO پس از نبرد با سرطان می میرد

“ما امروز یک برادر را از دست دادیم و یک بروکلین اصیل مدرسه قدیمی. او واقعاً بی‌نظیر بود و طبق شرایط او زندگی می‌کرد. و یک درامر عالی بود.

ساینفلد آخرین حضور ضبط شده خود را با خطر زیستی در سال 2012 “دوباره متولد شده در دفاع” آلبومی که اولین LP با ترکیب اصلی گروه در 18 سال بود.

اولین کنسرت اتحاد مجدد از گرازیادعی، هامبل، شولر و ساینفلد در 26 می در جشنواره متال میلواکی در سالن رقص Rave/Eagles در میلواکی، ویسکانسین.

خطر زیستیدرامر موسس آنتونی میو پس از مبارزه با سرطان درگذشت.

در مصاحبه ای در سال 2003 با FoundryMusic.com، ساینفلد از اشعار در خطر زیستیآهنگ‌های اولیه او می‌گوید: “آهنگ‌های اولین نسخه نمایشی قرار بود شوکه کنند، مبهم باشند و توجه شما را به خود جلب کنند. ما هرگز نژادپرست نبودیم، اما استفاده از اشعار استعاری باعث جلب توجه شد.”

شولر نیز عزادار شد میومی گذرد، روی او می نویسد اینستاگرام:”آنتونی میو درامر اصلی @biohazarddfl و یکی از اعضای موسس گروه بود. او همچنین دوستی بود که از 5 سالگی می شناختم. من بزرگ شدم و به او به عنوان یک درامر نگاه کردم و با خواهرش به مدرسه رفتم. نیکول. میو 2 بلوک دورتر از من در کانرسی زندگی می کرد و او عادت داشت با من در خانه من درام بزند. او چند سال از من بزرگتر بود اما با هم دوست بودیم. یادم می آید که او را با او دیدم خطر زیستی در روزهای اولیه و هنگامی که او گروه را ترک کرد و من به آن پیوستم، او به من برکت داد. در سال‌های بعد، او به برنامه‌ها می‌آمد و روی طبل می‌نشست و به همه یادآوری می‌کرد که چقدر برایش مهم بود خطر زیستی. بدون میو، وجود ندارد خطر زیستی.

“آرامش بخواب برادرم، و ممنون که راه را به من نشان دادی.”

خطر زیستی در طول سال 2023 چندین بار حضور خواهد داشت، از جمله در چندین جشنواره بین المللی در تابستان، و کنسرت های منتخبی را در آمریکا اجرا خواهد کرد.

خطر زیستی اولین کنسرت خود را در شهر نیویورک پس از بیش از 12 سال در 16 ژوئن در Irving Plaza اجرا کرد.


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/original-biohazard-drummer-anthony-meo-dies-after-battle-with-cancer

آنتونیمرگ او توسط خطر زیستی گیتاریست/خواننده بیلی گرازیادعی، که زودتر به اشتراک گذاشت خطر زیستی ویدیوی تبلیغاتی اوایل امروز (جمعه، 14 جولای) و حاوی پیام زیر بود: “RIP آنتونی میو. تو همه ما را گرد هم آوردی، از طریق آنچه با هم خلق کردیم، برای همیشه زنده خواهی ماند! #خطر زیستی #og #درامر #سرطان لعنتی #pickitupmeo”.

خطر زیستینسخه ی نمایشی 1988 – شامل آهنگ ها “مسابقه استاد” و “آمریکا” – باعث سر و صدای روزنامه نگارانی شد که احساس می کردند برخی از اشعار گروه دیدگاه های فاشیستی و برتری طلبانه سفیدپوستان را نشان می دهد، شاید با نادیده گرفتن این واقعیت که هر دو شولر و فرستمن ایوان ساینفلد خود یهودی بودند

میو بود خطر زیستیدرامر این گروه در سال های 1987 و 1988 بود و در اولین دمو گروه نواخت قبل از اینکه جایگزین شود دنی شولر.

همانطور که قبلا گزارش شد، ترکیب کلاسیک دوباره متحد شد خطر زیستیگرازیادعی، گیتاریست بابی همبل، شولر و نوازنده بیس / خواننده ساینفلد – پشتیبانی خواهد کرد MEGADETH در پنج نمایش در ایالات متحده و کانادا در ماه سپتامبر.

تبلیغات اولیه Biohazard با آنتونی میو در درام گرفته شد.

چند روز قبل میومرگ، بیلی تصویری از آنتونی و نوشت: «این است آنتونی میو. بدون او، وجود نخواهد داشت خطر زیستی. او اولین درامر ما بود و همه ما را دور هم جمع کرد. زندگی ما احتمالاً در همان مسیر ویرانگر یا چه کسی می‌داند ادامه می‌داد میو معرفی نشده است بابی و ایوان، (که قبلاً از شخص دیگری می شناختم). روزهای دیوانه وار با هم داشتیم! متشکرم میو! او را در دعای خود نگه دارید!»

ارسال شده توسط صفحه کرونیکلز هاردکور نیویورک بر چهارشنبه 14 مارس 2018

  کره جنوبی و بحران کاهش جمعیت؛ رشد منفی در هفت سال متوالی