جیسون بکر در حال فروش گیتاری است که به عنوان هدیه از ادی وان هالن دریافت کرده بود.

جیسون بکر در حال فروش گیتاری است که از آن هدیه گرفته است ادی ون هالن.

یک ملاقات شگفت انگیز در 31 آگوست 1996 برگزار شد ادی روز را با مردی گذراند که راه او را دنبال کرده بود و در کنار او بازی می کرد دیوید لی راثجیسون. جیسون مبتلا به ALS یا بیماری لو گریگ تشخیص داده شده بود و وضعیت خوبی نداشت. ون هیلن بیا به جیسونخانه او برای عشق و حمایت – و همچنین یک گیتار – به دوستش و فیلمبرداری یک ویدیوی تبلیغاتی آگاهی از ALS. در طول آن زمان، ادی داستان می گفت، در مورد فرآیند خلاقیت خود صحبت می کرد، و موسیقی شگفت انگیزی را پخش می کرد که فوراً دقیقاً شبیه آن بود ادی ون هالن حتی هنگام بازی جیسونگیتار را از طریق یک آمپ تمرین کوچک.

این بیش از 30 سال پیش بود. او توانایی نواختن گیتار، راه رفتن، صحبت کردن و نفس کشیدن خود را از دست داد. اما هرگز اراده خود برای زندگی یا تمایل خود را برای خلق موسیقی از دست نداد. برقراری ارتباط از طریق یک سری حرکات چشم با سیستمی که توسط پدرش ساخته شده است، جیسون کلمات و همچنین نت ها و آکوردهای موسیقی را هجی می کند. او دیدگاه موسیقایی خود را به تیمش منتقل می کند که سپس می تواند نت ها را در رایانه وارد کند، قطعات را مطابق با استانداردهای دقیق خود ویرایش کند و سپس نمودارهایی را برای نوازندگان جلسه ایجاد کند. موسیقی الهام بخش و داستان زندگی او موضوع مقالات خبری و جلد مجلات بیشماری بوده است.

  K.K. DOWNING On His Reunion Performance With JUDAS PRIEST At ROCK HALL: 'It Just Didn't Feel Like It Used To'

بکرآخرین آلبوم، “قلب های پیروز”، در دسامبر 2018 از طریق ضبط تئوری های موسیقی/گروه برچسب طلسم. این دیسک دارای حضور مهمان توسط خدایان شش رشته ای است که از جمله آنهاست جو ساتریانی، استیو وای، نیل شون، استیو مورس، پل گیلبرت و جو بوناماسا.

ادی خیلی آدم زیبایی بود.» بکر. او به طرز باورنکردنی با من و خانواده ام مهربان بود. نه تنها او بزرگترین تأثیر من بود، بلکه قلب بزرگی داشت. او صادقانه جان من را نجات داد.

بکراو که در سال 1989 مبتلا به ALS تشخیص داده شد، راه خود را از این ابزار جدا می کند تا برای مراقبت مداوم خود که هزینه آن بیش از 100000 دلار در سال است، پول جمع آوری کند.

فروش گیتار توسط یوتیوبر انجام می شود بنی گودمن (موسوم به گیتاریست عصبی) که امیدوار است بدون پرداخت هزینه هایی که معمولاً با فروش حراج مرتبط است، بالاترین قیمت را برای گیتار Wolfgang #69 دریافت کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه گرفتن گیتار، ویدیوی زیر را تماشا کنید.

بکرداستان او داستان درخشش، استعداد، اراده، مصیبت و در نهایت پیروزی است. یک کودک اعجوبه در گیتار، جیسون در نوجوانی زمانی که نیمی از گروه فنی گیتار بود به شهرت رسید کاکافونی، با دوست بزرگش مارتی فریدمن. در سال 1989، تنها در 19 سالگی و پس از شگفتی تماشاگران در سراسر جهان، این هنرمند جوان نوازنده گیتاریست شد. دیوید لی راث، به دنبال ردپای عظیم از ادی ون هالن و استیو وای. او نوشت و ضبط کرد راثسومین آلبوم انفرادی، “کمی کافی نیست”و زمانی که یک درد آزاردهنده در پای او به عنوان بیماری نورون حرکتی (MND)، همچنین به عنوان اسکلروز جانبی آمیوتروفیک (ALS)، یا بیماری لو گهریگ شناخته شد، تشخیص داده شد، آماده ستاره شدن بود. استیون هاوکینگ بیش از پنج دهه با آن زندگی کرد. این یک بیماری کشنده با امید به زندگی شاید پنج سال است. شاید.

  دی اسنایدر می‌گوید خواهر پیچ خورده در برخی از ایالت‌های ایالات متحده به دلیل قوانین درگ اجازه اجرای برنامه را نخواهد داشت.


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/jason-becker-is-selling-guitar-he-received-as-a-gift-from-eddie-van-halen

عکس از جیسون بکرخانواده

در دسامبر 2020، بکر تصاویری که قبلاً دیده نشده بود از این دیدار منتشر کرد که بخشی از آن را نشان می دهد ادی ون هالن که بسیار فراتر از نوازندگی درخشان اوست: شخصیتی شیرین، دلسوز، سخاوتمند، عاری از ظواهر شهرت یا ستاره داری راک. این ویدئو همچنین قدرت باورنکردنی را نشان می دهد جیسون بکراو که از شهرت و همچنین مهارت های نبوغ خود در گیتار محروم شده بود، اما همچنان شجاعت و اراده مبارزه با یک بیماری ناتوان کننده را پیدا کرد.