جو دارت و کوری ونگ صحبت می‌کنند ولفپک، Flyers بی باک و موارد دیگر در «پادکست JamBase»

این بار وانگ و دارت در مورد تجربیات خود در جام کروز با برنشتاین گفتگو کردند. این اولین باری بود که دارت در جشنواره شناور در دریا شرکت می کرد، در حالی که وونگ یک کهنه کار این رویداد بود. آن دو در قایق بودند تا با The Fearless Flyers اجرا کنند. گروه بد بو همچنین دارای درامر است نیت اسمیت و گیتاریست مارک لتیری. دارت و ونگ در مورد گنجاندن جم های طولانی در مجموعه های Fearless Flyers صحبت کردند، یک تجربه جدید و هیجان انگیز که در یکی از مجموعه های آنها در Jam Cruise اتفاق افتاد.

قسمت جدید را گوش کنید پادکست JamBase از طریق تمام خدمات اصلی پادکست از جمله Spotify، پادکست های اپل، دوخت و پادکست گوگل.

]
منبع: https://www.jambase.com/article/joe-dart-cory-wong-vulfpeck-fearless-flyers-jambase-podcast

فصل دوم از پادکست JamBase، یک شریک از Osiris Media شبکه، با مصاحبه با جو دارت، نوازنده بیس و کوری وانگ گیتاریست از Vulfpeck و The Fearless Flyers ادامه می‌دهد.

پادکست JamBase فصل دوم
 • Oteil Burbridge به «پادکست JamBase» برای Talk End Of Dead & Company + موارد دیگر بازگشت

  Oteil Burbridge به «پادکست JamBase» برای Talk End Of Dead & Company + موارد دیگر بازگشت

  توسط تیم JamBase 23 مارس 2023 10:09 صبح PDT

  Vulfpeck نیز موضوع داغ گفتگو در طول مصاحبه بود. دارت وقتی از او پرسیده شد که آیا آرزو می‌کند که گروه نمایش‌های زنده را بیشتر از زمان‌بندی پراکنده فعلی خود اجرا کند، پاسخ جالبی داد. دارت و وانگ همچنین درباره اجراهای موضوعی Vulfpeck صحبت کردند، مانند مجموعه جشنواره الهام گرفته از سونا که بر آلبوم استودیویی 2022 آنها تأثیر گذاشت. شویتز، و چه چیز دیگری ممکن است برای گروه در سال 2023 و بعد از آن باشد.

  به مصاحبه با این جفت موسیقیدان با استعداد که در کشتی جام کروز انجام شد گوش دهید.

  این قسمت توسط حمایت مالی توپکا زنده. Topeka شما را با هنرمندان و افراد مورد علاقه خود از طریق تجربیات موسیقی مشترک معنی دار در ساحل Miramar، فلوریدا مرتبط می کند. تعطیلات 2023 شامل Moon Crush “Pink Moon” (20 تا 23 آوریل) با حضور The Black Crowes، The Avett Brothers، Jason Isbell و غیره. آخر هفته مادری برندی کارلیل (12 تا 14 مه) با حضور برندی کارلیل، بانی رایت، ماویس استیپلز و دیگران؛ Moon Crush “Blue Moon” (1 تا 3 سپتامبر) با حضور Ben Rector، NEEDTOBREATHE و غیره. بازدید کنید www.topeka.live برای جزئیات و خرید بلیط برای Moon Crush Pink Moon، Mothership Weekend و Moon Crush Blue Moon.

  وانگ و دارت اخیراً با JamBase صحبت کردند اسکات برنشتاین در حالی که سوار جام کروز هستید. این دومین بار است که وانگ در آن ظاهر می شود پادکست JamBase. این گیتاریست با استعداد قبلاً در مورد “مربیان موسیقی” خود برای قسمتی که در فوریه 2019 منتشر شد با اندی کان صحبت کرده بود.

  Oteil Burbridge درباره پایان Dead & Company صحبت می‌کند، آلبومی از تصنیف‌های شکارچی/گارسیا که در ایسلند ضبط کرده است و بیشتر در فصل دوم اولین پخش «پادکست JamBase».


  طالبان: داعشی مهاجم به سفارت پاکستان را دستگیر کردیم