جشنواره! «پادکست JamBase» فصل سوم را معرفی کرد

فصل جدید به طور رسمی از پنجشنبه آینده، 15 ژوئن آغاز می شود.

توسط تیم JamBase 8 ژوئن 2023 11:58 صبح به وقت محلی

JamBase مفتخر است که شروع رسمی فصل سوم را اعلام کند پادکست JamBase. فصل جدید به طور رسمی با یک قسمت که پنجشنبه آینده، 15 ژوئن منتشر می شود، آغاز می شود.

میزبان ها اسکات برنشتاین، اندی کان و نیت تاد فصل هیجان انگیز دیگری از قسمت های پادکست داشته باشید که نمی خواهید از دست بدهید. اکنون در پلتفرم پادکست دلخواه خود مشترک شوید تا هر قسمت مستقیماً به شما تحویل داده شود.

در فصل 3 تمرکز ما بر روی همه جشنواره‌ها، از گذشته‌نگرهای سالگرد گرفته تا مصاحبه‌هایی که در پشت صحنه در رویدادها انجام می‌شود و خیلی چیزهای دیگر را خواهد دید. “جشنواره!” خود استاد وینس هرمان از Leftover Salmon، که قبلاً در قسمت 21 پادکست در سال 2018 ظاهر شد، اخیراً با نیت در مورد آلبوم جدید گروه چت کرده است. گرس روتز، که حاوی آهنگ هایی از هنرمندانی است که به ویژه در سال های تشکیل گروه تأثیرگذار بودند. وینس علاوه بر بحث درباره میراث باقیمانده سالمون به عنوان پیشگامان جام گراس، برخی از تجربیات جشنواره مورد علاقه خود را نیز به اشتراک گذاشت.

اندی، خبرنگار فستیوال فصل سوم پادکست، قبلاً مصاحبه ای با یکی از اعضای گروه بیسکویت دیسکو در جشنواره کمپ تابستانی که اخیراً در ایلینوی مرکزی برگزار شد، ضبط کرده است. AK همچنین برای مصاحبه در جشنواره Blue Ox در Eau Claire، ویسکانسین اواخر این ماه وصل خواهد شد و او در پایان ماه به جشنواره موسیقی High Sierra در کالیفرنیا می رود تا با هنرمندان آنجا نیز صحبت کند.

  EPICA's SIMONE SIMONS On Use Of AI In Music: 'Art Needs To Be Created By Actual Flesh And Blood'

تمام اعضای تیم JamBase در تابستان امسال به بوستون می روند بیست و پنجمین سالگرد چهار صدمین سالگرد نقره ای JamBase. Umphrey’s McGee، Club d’Elf، گروه Jennifer Hartswick، Holly Bowling، Ron Artis و موارد دیگر به ما کمک می کند تا در ماه اوت امسال، بیست و پنجمین سالگرد خود را در چهار شب در سه مکان مختلف در منطقه بوستون جشن بگیریم.

سالگرد مهم دیگری که در این تابستان برگزار می شود، جام جم تابستانی واتکینز گلن است که در سال 1973 برگزار شد. جام جم تابستانی در 28 ژوئیه 1973، در پیست مسابقه واتکینز گلن برگزار شد. اعتقاد بر این است که حدود 600000 نفر در آن روز برای دیدن گروه برادران آلمن، گروه سپاسگزار دد و گروه گروه آمدند. آلن پل قرار است کتابی فوق العاده روشنگر منتشر کند Brothers & Sisters: The Allman Brothers Band و داستان درونی آلبومی که دهه 70 را تعریف کرد که در اعماق مربای تابستانی فرو می رود. ما از آن به‌عنوان راهنمایی برای قسمت بعدی خود با تمرکز بر پنجاهمین سالگرد Summer Jam استفاده خواهیم کرد.

اینها فقط تعدادی از قسمت های هیجان انگیز این سریال هستند پادکست JamBase ما برای فصل 3 برنامه ریزی کرده ایم. به دنبال اولین اپیزود رسمی باشید که پنج شنبه آینده منتشر می شود، و قسمت های بعدی قرار است هر پنجشنبه دنبال شود.

]
منبع: https://www.jambase.com/article/jambase-podcast-season-3