جسپر استرومبلاد می‌گوید برخی از «روح» IN FLAMES پس از ترک گروه ناپدید شدند

تیغه برقی در ادامه تصریح کرد: من این را نگفتم “نبردها” خجالت می کشد – این چیزی نیست که من گفتم. فقط خیلی… آنها در جهت (متفاوت) بسیار توسعه یافته اند.”

آگوست گذشته، تیغه برقی، که بیرون نشسته است CYHRAبرنامه های زنده و همچنین برنامه های گروه دیگر او اثر هالو، برای مقابله با اعتیاد و شیاطین دیگر، در مصاحبه ای با او در مورد مصیبت خود صحبت کرد A&P واکنش نشان می دهد. در آن زمان، او گفت: “اعتیاد، مرا به سمت افسردگی سوق داد، و این یک بیماری است. و این چیزی نیست که از آن خجالت بکشم. این ممکن است در هر لحظه برای هر کسی اتفاق بیفتد. و اگر من داستانم را بگویم و فقط با آن صادق باشم، شاید بتواند به یک نفر انگیزه دهد که آن قدم را بردارد و بگوید: “خب، شاید من متوجه شدم که با الکل مشکل دارم یا یک مشکل دارم.” از آنجا که مست بودن در انکار، مانند یک کار تمام وقت است، به شما می گویم که … و من بسیار از آن خسته شده ام.”

در طول یک نفر فلزی چت، تیغه برقی در ادامه گفت که برخی از آلبوم هایی که با آنها ساخته است در شعله های آتش همچنان مورد انتقاد غیرمنصفانه طرفداران گروه قرار می گرفت، بسیاری از آنها هنوز انتظار داشتند که گروه موسیقی جدیدی در رگه مطالب مبهم قبلی خود بسازد.

در سال 2017، جسپر گفت یک نفر فلزی در باره در شعله های آتشآخرین آلبوم در آن زمان، 2016 “نبردها”: “راستش را بخواهید، من فکر می کنم آنها باید در واقع نام را تغییر دهند، زیرا از همان ابتدا تفاوت بسیار زیادی وجود دارد. اما اگر آنها می خواهند این کار را انجام دهند، خوب است. و آنها از اعضای جدید راضی هستند، بنابراین برای آنها موفق باشید. همه در جای مناسب هستند.”

  بیلی کورگان وجود رقابت بین او و کورت کوبین را رد کرد


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/jesper-stromblad-says-some-of-in-flames-soul-disappeared-after-he-left-the-band

تیغه برقی، که ترک کرد در شعله های آتش در فوریه 2010 برای ادامه درمان اعتیادش به الکل، آخرین اظهارات خود را در حین صحبت با “اسکار و گیتار” پادکست در مورد سومین آلبوم آینده او CYHRA پروژه، “محرک سرگیجه”.

اثر هالو اولین آلبوم خود را منتشر کرد، “روزهای گمشده”، در آگوست 2022 از طریق سوابق انفجار هسته ای.

سابق-در شعله های آتش گیتاریست یسپر استرومبلاد می گوید که او و هم گروه های سابقش قبل از خروج از گروه بیش از یک دهه پیش “در دو جهت کاملا متفاوت حرکت می کردند”.

با توجه در شعله های آتشتکامل موسیقی پس از خروج او از گروه، جسپر گفت: “آنها به شدت تغییر کردند. شاید نه آلبوم بعد، بلکه آلبوم های بعدی که منتشر شدند. اما آنها هنوز دارند. بیورن (مقدار زیادی، در شعله های آتش گیتاریست که آهنگ ها را می نویسد)… البته چیزی گم شد – چیزی گم شد. وقتی ترک کردم، بیورن بدون او (شریک ترانه سرا) بود. او همه کارها را خودش انجام داد و به نظر من آنها کار بزرگی انجام دادند. اما برای من، کمی روح ناپدید شد، و به من ربطی ندارد، بلکه به (این واقعیت است که) آخرین عضو اصلی گروه، فکر می کنم کمی ربط دارد. اما آنها هنوز هم عالی کار می کنند. آنها یک نهاد هستند. آن‌ها هنوز در فستیوال‌ها برای جمعیت زیادی می‌نوازند و کارشان را خوب انجام می‌دهند و نوازندگان بزرگی را همراه خود دارند.”

“محرک سرگیجه” در 18 آگوست از طریق منتشر خواهد شد سوابق انفجار هسته ای.

  اتحادیه اروپا: چین شریک اقتصادی کلیدی ماست

در حال تأمل در آخرین آلبومی که با آن ساخته بود در شعله های آتش، سال 2008 “حس هدف”، جسپر گفت: “(اون) یکی خیلی دردسر داشت… نه “مشکل”، اما ما در دو جهت کاملاً متفاوت پیش می رفتیم. من می خواستم دت متال باقی بمانم و افراد خاصی می خواستند بیشتر با رادیو دوست شوند. و زمان خوبی در گروه نبود، بنابراین تصمیم گرفتم ترک کنم. چون احساس می کردم زمانی که در تور بودم… یادم می آید یکی از آخرین برنامه هایی را که تماشا می کردم، تماشاچیان را تماشا نمی کردم. اینجا بایست. و من احساس نمی‌کردم که برای افرادی که برای دیدن گروه می‌آیند منصفانه است. و این برای من یا سایر اعضا عادلانه نبود. آن زمان بود که تصمیم گرفتم ترک کنم.”

اثر هالو، که همچنین دارای همکار سابق است در شعله های آتش اعضا دانیل اسونسون (طبل)پیتر ایورز (صدای بم)،توسط نیکلاس انگل (گیتار) و میکائیل استن (آواز)، به طور رسمی در سال 2021 راه اندازی شد.

“من فکر می کنم که “احساس هدف” او گفت: “در واقع یک آلبوم بسیار دست کم گرفته شده است.” در شعله های آتش در مورد است، اما آن را بسیار خراب (از طرفداران). اگر مردم رای بدهند (به عنوان بهترین آلبوم در نظر گرفته می شود) بدترین آلبوم است در شعله های آتشدیسکوگرافی). آنها از آن متنفرند و من در واقع نمی توانم آن را درک کنم.”

CYHRA، که توسط جسپر و خواننده جیک ای (سابق-آمارانت)، همچنین دارای گیتاریست لید است جریان نور Euge (درخشش سابق) و درامر الکس لندنبورگ (کاملوت).

  هند با پیوستن افغانستان به کریدور اقتصادی چین-پاکستان مخالفت کرد