جانی کریست از Avenged SEVENfold، “راپسودی بوهمی” کوئین را “شاهکار موسیقی برای ترانه سرایی” می نامد

ملکه یکی از محبوب‌ترین گروه‌های امروزی در جهان باقی می‌ماند که از نسل‌های متعدد طرفداران فراتر رفته است، موقعیتی که با موفقیت فوق‌العاده جهانی آنها بیشتر شده است. جایزه اسکاربرنده فیلم بیوگرافی 2018 “راپسودی بوهمی”، که داستان باورنکردنی زندگی تاریخی گروه را روایت می کند و به سرعت تبدیل به پردرآمدترین فیلم زندگینامه موسیقی تاریخ شد.

“راپسودی بوهمی” اولین بار به عنوان یک تک آهنگ در 31 اکتبر 1975 منتشر شد. ملکهاولین 10 موفقیت برتر در ایالات متحده در بریتانیا، برای 9 هفته متوالی به شماره 1 رسید که در آن زمان یک رکورد بود. این آهنگ 16 سال بعد، زمانی که در کمدی سال 1992 ظاهر شد، دوباره به چارت ها رفت. “دنیای وین”، بازیگر مایک مایرز و دانا کاروی.

“راپسودی بوهمی” نیز یکی از بسیاری است ملکه آثاری که در مجموعه پرفروش‌های گروه به نمایش درآمدند “مجموعه پلاتین، جلد 1-3”، که دارای گواهینامه پنج برابر پلاتین بود. این مجموعه پرفروش که به شماره 6 بیلبورد 200 رسید، دارای آهنگ هایی مانند “یکی دیگر غبار را گاز می گیرد”، “ملکه قاتل”، “تحت فشار”، “ما تو را تکان خواهیم داد”، “ما قهرمان هستیم” و بسیاری دیگر.


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/avenged-sevenfolds-johnny-christ-calls-queens-bohemian-rhapsody-a-musical-masterpiece-for-songwriting

در طول حضور در یک قسمت اخیر از “پادکست معشوقه کری”، انتقام هفت برابر نوازنده باس جانی کریست ستایش کرد ملکهکلاسیک 1975 “راپسودی بوهمی”که شامل بسیاری از سبک‌های موسیقی در شش بخش مجزای خود بدون گروه کر – مقدمه، قطعه تصنیف، تکنوازی گیتار، قطعه اپرا، بخش هارد راک و یک قطعه بازتابی بیرونی – همه در شش دقیقه کوتاه است. او گفت (همانطور که توسط BLABBERMOUTH.NET): “آن آهنگ، شما را به چنین سفری می برد. اجازه دهید فقط با ساختار شروع کنیم – وقتی آن را تجزیه می کنید، ساختار آهنگ به قدری منحصر به فرد است که وقتی به آن گوش می دهید، فکر می کنید این 10 دقیقه طولانی است. ترانه چون تو را از چنین سفری و چنین مسیری می برد، وقتی به گذشته نگاه می کنی، فقط حدود چهار و نیم دقیقه از آن زمان گذشته است و به نظر من این آهنگ آنقدرها هم طولانی نیست که چقدر می چرخد ​​و دارد. بسیاری از تغییرات شدید اما یکپارچه هستند. شما قطعات راک، قطعات کر، قطعات پیانو را دارید، و اینها سه بخش مختلف هستند. به عنوان یک تصنیف شروع می شود و سپس می شود به همه این چیزها. این یک شاهکار موسیقی برای ترانه سرایی است. و سپس اجازه دهید حتی به ملودی ها در بالای همه چیز نپردازیم – نه فقط ساختار، (بلکه) ملودی ها، کار گروه کر که خودشان در بالای آن ضبط کردند. به نظر من یک آهنگ کاملاً نوشته شده است.”

  روایتی از یک خبر | تشدید تحرکات نظامی در شرق آسیا؛ قدرت‌نمایی چین مقابل ژاپن

دسامبر گذشته، “راپسودی بوهمی” از آستانه دو میلیارد جریان عبور کرد Spotify. این خبر کمتر از دو سال پس از آن منتشر شد ملکه کلاسیک به طور رسمی گواهی الماس را دریافت کرد انجمن صنعت ضبط آمریکا (RIAA) 10 میلیون یا بیشتر در فروش و معادل جریان در ایالات متحده را نشان می دهد.

ملکه اولین گروه بریتانیایی در تاریخ موسیقی بود که جایزه آهنگ الماس را دریافت کرد.

این آخرین دستاورد در یک صف طولانی از دستاوردهای خارق العاده برای بود “راپسودی بوهمی”، که بود ملکهاولین آهنگ 10 آهنگ برتر در ایالات متحده در بریتانیا، به مدت 9 هفته متوالی به رتبه 1 رسید که در آن زمان یک رکورد بود، قبل از اینکه دوباره در سال 1991 به صدر جدول بازگشت. این آهنگ به عنوان پر پخش ترین آهنگ انتخاب شد. مربوط به قرن بیستم و ویدیوی همراه آن یک میلیارد بازدید داشت یوتیوب، به عنوان اولین ویدیوی قبل از دهه 1990 که در پلتفرم به یک میلیارد بازدید رسید، تاریخ را ثبت کرد. در سال 2004، این آهنگ وارد گروه شد تالار مشاهیر گرمی و فردی مرکوریاجرای آوازی توسط خوانندگان نامگذاری شد رولینگ استون مجله به عنوان بهترین در تاریخ راک.