تهیه کننده باب راک تایید کرد که روی سه آهنگ جدید MÖTLEY CRÜE کار کرده است: "It Was So Amazing" - رامین موزیک

تهیه کننده باب راک تایید کرد که روی سه آهنگ جدید MÖTLEY CRÜE کار کرده است: “It Was So Amazing”

در طول یک ظاهر جدید در “Talk Is Jericho”، پادکست میزبانی شده توسط FOZZY پیشتاز و فوق ستاره کشتی کریس جریکو، تهیه کننده افسانه ای باب راک تایید کرد که اخیراً روی سه آهنگ جدید کار کرده است MÖTLEY CRÜE. از او پرسید که چه حسی دارد جدید بودن؟ CRÜE گیتاریست جان 5 در استودیو در طول جلسات، سنگ گفت (همانطور که توسط BLABBERMOUTH.NET): “خیلی شگفت انگیز بود. فقط بهترین زمان بود – خیلی آسان. واقعاً آسان بود.”

باب همچنین یک داستان در مورد تحت تاثیر قرار گرفتن از CRÜE نوازنده باس نیکی سیکستمایل او برای بهبود کاردستی خود در دهه‌های گذشته تا زمان وجود گروه.

“(در حالی که ما در حال ساختن سال 1989 بودیم) ‘دکتر. حس خوب، (نیکی) به من می‌گوید، او می‌گوید، “فکر نمی‌کنم تا به حال در هیچ یک از آنها بازی کرده باشم MÖTLEY CRÜE سوابق. فکر می کنم یک نفر شب وارد شد و تمام قطعات من را تعویض کرد. او می گوید، “بنابراین من واقعاً نمی دانم چگونه باس بنوازم.” و من گفتم: حیف شد. تو داری باس روی آن می نوازی.’ بنابراین من با او کار کردم ‘دکتر. حس خوب، ویرایش های زیادی انجام داد و او را وادار به پخش هر نت کرد. اما زمانی که ما انجام دادیم “خاک” (موسیقی متن)، آهنگ ها در “خاک”، به دیدنش رفتم و کار روی دموها را شروع کردیم. بیس را برداشت و شروع کرد به نواختن، و من گفتم: وای، وای، وای. اینجا چه خبره؟’ او پنج سال بود که درس باس می خواند. ناگهان او یک حیرت آور نوازنده گیتار بیس. و من فکر می کنم این خیلی باحال است، در آن مقطع از حرفه اش، او می خواست بهتر باشد. من آن را تحسین می کنم. بنابراین در حال حاضر، در “خاک”، نیکی و تامی (لی) هر دو به صورت زنده خارج از زمین بازی کردند.”

  تماشا کنید: IRON MAIDEN در پراگ در طول "تور گذشته آینده" در سال 2023 اجرا می کند

ظاهراً به آخرین مورد برمی گردیم MÖTLEY CRÜE جلسات، سنگ اضافه کرد: «پس داشتم جان 5، نیکی سیکس – نوازنده باس عالی – تامی لی. آسان بود.”

کمتر از دو هفته پیش، نیکی در پستی در شبکه های اجتماعی گفت که MÖTLEY CRÜEآهنگ های جدید “100% به طور رسمی انجام شد و آماده میکس شد.”

در اوایل ماه، جان 5 صحبت کرد Sirius XM‘s “ملت ترانک با ادی ترانک” در مورد ضبط MÖTLEY CRÜEآهنگ جدید با سنگ، گفت: “باب می‌آمد و (می‌گفت)، “خوب، بیایید این را اینجا امتحان کنیم، و آن اینجا و این را اینجا”. این یکی از باورنکردنی‌ترین تجربه‌های تاریخ بود… من فکر می‌کنم، “امروز تکنولوژی بسیار خوبی داریم”… اما ما وارد آن اتاق شدیم و مثل این بود که در یک گاراژ در حال کار روی یک آهنگ بودیم وقتی که در اوج بودید. مدرسه… باورنکردنی بود، و ما نیز بسیاری از آن را مستند کردیم.”

با توجه به هدایت موسیقایی قطعات او و بقیه MÖTLEY CRÜE تاکنون ثبت کرده اند، جان 5 گفت: “آهنگ ها لعنتی سنگین هستند. من در حال حاضر شبیه یک بچه کوچک هیجان زده به نظر می رسم، اما آنها سنگین هستند و آنها بدجنس هستند.

وقتی میزبان ادی ترانک پرسید جان 5 چه جدید MÖTLEY CRÜE موسیقی را می توان با آلبوم دوم گروه در سال 1983 مقایسه کرد “فریاد بر شیطان”، گیتاریست گفت که برخی از ریف های جدید “سنگین تر از هر چیزی” در آن LP هستند. او گفت: «تنها چیزی که می‌توانم به شما بگویم این است که سنگین است و تهاجمی است، و فکر می‌کنم مردم آن را حفر می‌کنند، زیرا به عنوان یک طرفدار صحبت می‌کنیم، لعنتی بد است.»

  DANZIG برای اجرای کل اولین آلبوم در سی و پنجمین سالگرد تور ایالات متحده

جان 5 ملحق شد MÖTLEY CRÜE پاییز گذشته به عنوان جایگزینی برای گیتاریست بنیانگذار گروه میک مارس. میک اعلام بازنشستگی از تور با MÖTLEY CRÜE اکتبر گذشته در نتیجه بدتر شدن مسائل بهداشتی.

مریخ از اسپوندیلیت آنکیلوزان (AS)، یک فرم مزمن و التهابی آرتریت رنج می‌برد که عمدتاً ستون فقرات و لگن را تحت تأثیر قرار می‌دهد. او پس از سال ها اجرا از طریق درد، به سایر اعضا اطلاع داد MÖTLEY CRÜE تابستان گذشته که او دیگر نمی‌توانست با آن‌ها تور داشته باشد، اما همچنان آماده ضبط موسیقی جدید یا اجرای برنامه در اقامتگاه‌هایی بود که نیازی به سفر زیادی نداشتند.

چه زمانی مریخ اعلام بازنشستگی از تور با MÖTLEY CRÜE، او اظهار داشت که عضو گروه باقی خواهد ماند جان 5 جای خود را در جاده می گیرد با این حال، ماه گذشته این نوازنده 71 ساله علیه او شکایت کرد CRÜE در دادگاه عالی شهرستان لس آنجلس مدعی شد که پس از اعلام وی، بقیه CRÜE تلاش کرد تا او را به عنوان یک سهامدار مهم در شرکت و دارایی های تجاری گروه از طریق مجمع سهامداران حذف کند.

MÖTLEY CRÜE تور جهانی خود را با DEF LEPPARD دوشنبه گذشته (22 مه) در شفیلد، انگلستان


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/producer-bob-rock-confirms-he-worked-on-three-new-motley-crue-songs-it-was-so-amazing