تماشا کنید: PANTERA اولین کنسرت اروپایی را در 23 سال اجرا می کند

در پاسخ به این سوال که چه کسی مسئول تصمیم گیری برای استفاده از نام بود PANTERA برای ترکیب جدید به جای اینکه آن را ادای احترام بخوانیم یا نام دیگری بگذاریم، چارلی گفت: “من نبودم.می خندد) برای ما در مورد جشن موسیقی و سکه و وینی; این چیزی است که از روز اول در مورد آن بود. هیچ کس آن را ادای احترام نامید. هیچ کس آن را یک اتحاد مجدد نامید. این نمی تواند یک اتحاد مجدد باشد. این جشن موسیقی است PANTERA. بیا و لذت ببر و بس. این تنها کاری است که می توان انجام داد.”

“هر نمایشی که ما بازی می کنیم… (طولانیه PANTERA مهندس، فن باس و دوست) استرلینگ (وینفیلد) که قبلاً برای آن کار می کرد PANTERA – هنوز هم به یک معنا. اولین نمایش، او به مکزیکوسیتی آمد و یکی از آنها را برای من آورد دارلمچ بند و یک جفت وینیدستکش هایی که استفاده کردند و هر برنامه ای که تا الان بازی کردم مچ بند و وینیدستکش در جیب من است زیرا احساس می کنم آنها با من هستند. و من این کار را برای هر نمایش انجام می دهم، و این کار را برای هر نمایش دیگری که اجرا می کنیم ادامه خواهم داد. فقط اهمیت دارد.”

در ماه دسامبر، PANTERA هفت نمایش را در مکزیک و آمریکای جنوبی اجرا کرد.

برکت قبلاً در مورد مشارکت خود در PANTERAبازگشت او طی مصاحبه اخیر با نتیجه. با پرداختن به نظرات منفی که برای مشارکت دریافت کرده است، چارلی گفت: “من (آنلاین) به دنبال (نظرات منفی مردم در مورد آن) نمی روم. افرادی هستند که به من می فرستند “هی، این را دیدی؟” و من می گویم “چرا این را برای من فرستادی؟ چرا روزم را خراب کردی؟”

برکت درباره مشارکت خود در PANTERAبازگشت در طی مصاحبه اخیر با “این سنگ ها!”، هفته نامه جدید یوتیوب سریال میزبانی شده توسط ادی ترانک، جیم فلورنتین و دان جیمیسون. در مورد برخی از انتقاداتی که به خاطر مشارکتش در این زمینه شده است صحبت کرد PANTERA، چارلی گفت: “مردم تصورات قبلی خود را در مورد آنچه که قرار بود فکر کنند داشتند: “اوه، من این را بدون آن نمی‌کنم. وینی و سکه. و البته… نظر شما چیست؟ ما این را نمی دانیم وینی و سکه دیگر با ما نیستید؟ اما وقتی شروع به پخش آهنگ‌ها می‌کنیم و فقط چهره‌ها را در میان جمعیت می‌بینید، همه آن مزخرفات از پنجره بیرون می‌رود، چیزهای منفی که گفته شده است.

  عناوین روزنامه‌های جهان؛ انتشار ۱۳هزار سند ترور«جان اف کندی» پس از ۶۰ سال

تا زمان رحلتش وینی با شرایط غیر صحبتی باقی ماند آنسلمو، که درامر به طور غیرمستقیم او را مقصر دانست Dimebagمرگ

PANTERAست لیست کنسرت صوفیه به شرح زیر بود:

مطابق با تابلو تبلیغاتی، گروه درامر توسط املاک بنیانگذاران گروه چراغ سبز نشان داده است وینسنت “وینی پل” ابوت و گیتاریست “Dimebag” دارل ابوت، همچنین رنگ قهوه ای، که در سال 2021 گفت وایلد نمی خواهد با تور PANTERA اگر قرار بود یک اتحاد دوباره اتفاق بیفتد معلوم نیست چه چیزی نظر او را تغییر داده است.

برکت همچنین در مورد ارتباط شخصی خود با Dimebag و وینی، گفت: “آره. من آن دو پسر را دوست داشتم، تو هرگز فکر نمی کنی که بعضی چیزها اینطور باشند همیشه، همیشه اتفاق می‌افتد، و وقتی این اتفاق می‌افتد، می‌نشینید و فکر می‌کنید، “چطور این‌قدر سریع اتفاق افتاد؟ چگونه این زمان فقط از دست رفت؟ و دارلمدتی است که رفته است اما این تغییری نمی کند که همه ما دلتنگ او و احساسش هستیم.

مطابق با برکت، تمرینات اولیه برای PANTERA تور بازگشت “یک چیز احساسی” بود فیلیپ و رکس “همچنین، چون آنها به صورت گروهی بازی نکرده بودند، آن دو مدت زیادی بود که با هم بازی نکرده بودند. PANTERA آهنگ ها. بله، آنها (با هم) بازی کردند پایین، اما این یک چیز احساسی برای آنها بود.” چارلی گفت. «و یادم می‌آید بعد از یک هفته تمرین که انجام دادیم، خداحافظی عجیب بود، زیرا یک چیز احساسی بود؛ ما هر سه واقعاً به نوعی به هم وابسته بودیم. زک در آن زمان آنجا نبود اما برای من، می دانستم که کاری را درست انجام داده ام.”

PANTERAترکیب فعلی گروه شامل دو عضو بازمانده از تشکیلات کلاسیک گروه است، فیلیپ آنسلمو (آواز) و رکس براون (بیس)، همراه با گیتاریست زک وایلد (اوزی آزبورن، جامعه که برچسب مشکی) و برکت (سیاه زخم).

  نماینده چین: نگران سلاح ها ارسالی به اوکراین هستیم

او توضیح داد: “مرد، این تنها کاری است که من همیشه می خواستم انجام دهم، فقط بیایم و این کار را انجام دهم و مردم را دوباره این آهنگ ها را بشنوند.” “و این چیزی است که همه چیز در مورد آن است. این در مورد موسیقی است.”

آنسلمو و رنگ قهوه ای، همراه با وایلد و برکت، تعدادی از جشنواره های بزرگ را در سرتاسر آمریکای جنوبی، آسیا، آمریکای شمالی و اروپا تیتر می کنند و برخی از کنسرت های تیتر خود را برگزار می کنند. آنها نیز حمایت خواهند کرد متالیکا در یک تور عظیم استادیوم آمریکای شمالی در سال های 2023 و 2024.

اصلاح شده PANTERA اولین کنسرت اروپایی خود را جمعه شب (26 مه) در آرنا سوفیا در صوفیه، بلغارستان برگزار کرد. عملکرد مشخص شد PANTERAاولین حضور زنده در اروپا پس از 23 سال – از می 2000، زمانی که گروه آخرین تور قاره را برای حمایت از آخرین آلبوم آنها برگزار کرد. “اختراع مجدد فولاد”.

وینی در 22 ژوئن 2018 در خانه دیگر خود در لاس وگاس در سن 54 سالگی درگذشت. او بر اثر کاردیومیوپاتی متسع، بزرگ شدن قلب و همچنین بیماری شدید عروق کرونر درگذشت. مرگ او نتیجه ضعیف شدن مزمن عضله قلب بود – اساساً به این معنی است که قلب او نمی تواند به خوبی قلب سالم پمپاژ کند.

PANTERAلیست مجموعه برای برنامه های اخیر خود شامل یک آهنگ است که از زمان بازگشت گروه در سال گذشته به صورت زنده اجرا نشده بود: “یادداشت خودکشی Pt. II”، از جانب PANTERAآلبوم 1996 “The Great Southern Trendkill”.

وینی پل و Dimebag مشترک تاسیس کرد PANTERA. چه زمانی PANTERA در سال 2003 از هم پاشیدند و تشکیل شدند DAMAGEPLAN. در 8 دسامبر 2004 هنگام اجرای برنامه با DAMAGEPLAN در ویلای آلروسا در کلمبوس، اوهایو، Dimebag او روی صحنه توسط یک اسکیزوفرنی مشکل اصابت کرد که معتقد بود اعضای PANTERA افکارش را می دزدیدند

رنگ قهوه ای مجبور به ترک شد PANTERAتور آمریکای لاتین پس از مثبت شدن تست برای کووید 19. پر کردن برای او در برخی از نمایش ها بود سر بریدن گاو نوازنده باس درک انگمن، که با او هم بازی می کند آنسلمو در هر دو فیلیپ اچ آنسلمو و غیرقانونی ها و تمیز کردن.

  JORDAN RUDESS از DREAM Theater درباره هوش مصنوعی در موسیقی «بسیار هیجان‌زده» است

با توجه به رویکرد شخصی او در اجرای قطعاتی که در اصل نوشته و ضبط شده است وینی پل، چارلی گفت: من زمان زیادی را صرف این موضوع کردم وینیقطعات و مهمتر از آن لحن که وینی داشتم چون می خواستم به نظر برسد PANTERA. این موضوع من بود. و پیکربندی درام من با آن متفاوت است سیاه زخم یکی به این دلیل که می‌خواستم خودم را به چالش بکشم تا آن قسمت‌ها را مانند او در آن پیکربندی بازی کنم، که برای من از هر چیزی مهم‌تر بود. اما با این حال مردم هنوز باید در آن مشکلی پیدا کنند.”

مارس گذشته، PANTERA تیتر نسخه 2023 “بازگشت” ژاپن بود پارک با صدای بلند جشنواره این رویداد دو روزه “محدود” در 25 مارس در Intex Osaka در اوزاکا و 26 مارس در Makuhari Messe در شهر چیبا در نزدیکی توکیو برگزار شد.

او ادامه داد: «فکر می‌کنم افرادی که این کارها، این اظهارنظرها را انجام می‌دهند، حتی فکر نمی‌کنم متوجه شوند که چقدر می‌توانند روی مردم تأثیر بگذارند. “و چه از این موقعیت متنفری یا نه، یا از هر چیزی که هست، چرا نمی توانی نوعی خویشتن داری پیدا کنی؟ چرا باید این فکری را که در سر داری بیان کنی؟ مانند “من افکارم را برای خودم نگه خواهم داشت.” نه، آنها باید به شما بگویند. من هرگز بیشتر از آنچه در این چند ماه گذشته (در این چند ماه) در مورد قضاوت مردم ندیده بودم، بیشتر از آن چیزی در زندگی ام ندیده بودم.”


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/watch-pantera-plays-first-european-concert-in-23-years

01. یک سطح جدید
02. دهان برای جنگ
03. قدرت فراتر از قدرت
04. تبدیل شدن
05. من شکسته ام
06. یادداشت خودکشی Pt. II
07. 5 دقیقه تنهایی
08. این عشق
09. دیروز به معنای گند نیست
10. لعنتی دشمن
11. کاروان سیاره (کاور BLACK SABBATH)
12. راه رفتن
13. سلطه / توخالی
14. گاوچران از جهنم