تماشا کنید: NICKELBACK وارد تالار مشاهیر سرگرمی BC می شود

مارس گذشته، نیکل بک – که شامل چاد کروگر، مایک کروگر، رایان پیک و دانیل آدایر – وارد شد تالار مشاهیر موسیقی کانادا به عنوان بخشی از سال 2023 جوایز جونو.

راکرهای کانادایی نیکل بک القاء شده اند تالار مشاهیر سرگرمی BC.

نیکل بکفهرست دستاوردها در حال رشد مستمر شامل بسیاری از نسخه های موفق برنده جوایز، مانند “چگونه به من یادآوری می کنی”، “عکس”، “روزی” و “ستاره ی راک”که همگی توجه جهانی قابل توجهی را به خود جلب کردند و به گروه اجازه دادند در خط مقدم صحنه موسیقی در کانادا و سراسر جهان باقی بمانند. کوارتت دارای گواهی الماس یکی از پرفروش‌ترین کنش‌های تمام دوران است، که 12 تور متوالی را به فروش رسانده و برای بیش از 10 میلیون طرفدار در سراسر جهان بازی کرده است.

«هنرمندی که به ارتفاعات بین‌المللی رسیده است نیکل بک رسیده است فراهم می کند دقیقا نوع الهام است که تالار مشاهیر سرگرمی BC وجود دارد تا تشخیص دهد.” تالار مشاهیر سرگرمی BC رئيس جمهور بیل آلمن در بیانیه

موفقیت‌های بی‌شمار گروه، همراه با فروش جهانی بیش از 50 میلیون آلبوم، جایگاه آن‌ها را به عنوان یکی از پرفروش‌ترین آلبوم‌های تمام دوران و دومین اثر خارجی پرفروش دهه 2000 در ایالات متحده، پشت سر گذاشته است. بیتلز. ضربه سر و صدا بسیار محبوب “چگونه به من یادآوری می کنی” نامیده شد تابلو تبلیغاتی“برترین آهنگ راک دهه” که یکی از عوامل موثر در تصمیم انتشارات برای تاج گذاری بود نیکل بک “برترین گروه راک دهه” کمی بعد.

  BRET MICHAELS: POISON برای جمع‌بندی مجدد در سال 2025 برای تورهای بیشتر و احتمالاً آهنگ‌های جدید

با تشکر از تالار مشاهیر سرگرمی BC، یک افتخار باورنکردنی دیگر! 🤘

ارسال شده توسط نیکل بک بر پنجشنبه 29 ژوئن 2023


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/watch-nickelback-gets-inducted-into-bc-entertainment-hall-of-fame

روز چهارشنبه، 28 ژوئن، ساعت 3:30 بعد از ظهر، این چهار نفر با مراسم StarWalk در خیابان Granville در مرکز شهر ونکوور تجلیل شد.

ارسال شده توسط استیو اشر در روز چهارشنبه 28 ژوئن 2023

نیکل بک دهمین آلبوم استودیویی مورد انتظار خود را با عنوان منتشر کرد “دریافت رولین”، در ماه نوامبر.

“اگر شما آرزوی موفقیت حرفه ای در هر رشته سرگرمی را دارید، ما پشت شما هستیم و اینجا هستیم تا شما را جشن بگیریم.”

نیکل بکتاریخچه آنها به سال 1995 در هانا، آلبرتا برمی گردد، جایی که آنها شروع به نواختن کاور در گروهی به نام کردند. سفیه روستا، اشاره ای به طبیعت شهری کوچکی که در آن بازی کردند و بزرگ شدند. در سال 1996، چاد، در کنار رایان پیک، مسیر 10 ساعته به غرب را دنبال کرد کروگربرادر و هم گروه، مایک، به ونکوور، بریتیش کلمبیا، جایی که گروه هنوز در آنجا ساکن است و امروز به ساختن موسیقی ادامه می دهد.

نیکل بک بر اساس بیانیه ای که از سوی این اداره کل ارائه شده است، به بیش از 300 عضو قبلی پیوسته است که به دلیل “کمک(های) قابل توجهشان در صنعت سرگرمی و چشم انداز فرهنگی استان شناخته شده اند. تالار مشاهیر سرگرمی BC.

فراتر از آنها جوایز جونو، این گروه نه دریافت کرده است جایزه گرمی نامزدی، سه جوایز موسیقی آمریکا، آ جایزه جهانی موسیقی، آ جایزه برگزیده مردم و هفت جوایز ویدیوی MuchMusic. آنها وارد کانادا شدند پیاده روی مشاهیر در سال 2007

نیکل بک به شهرت سالن قبل از میلاد وارد شد