تماشا کنید: MEGADETH به «شکار ارواح» در Reformatory ایالت اوهایو می رود

اصلاح‌خانه ایالت اوهایو که در سال 1886 ساخته شد، به مدت 94 سال به عنوان یک زندان کار کرد و بیش از 154000 زندانی را در خود جای داد و صحنه‌ای را برای فیلم‌های سینمایی مهم، از جمله “رستگاری در شاوشنک”، “نیروی هوایی شماره ی یک” و دیگران. این زندان که در فهرست ملی مکان‌های تاریخی فهرست شده است، دارای بزرگترین سلول فولادی مستقل جهان است و به عنوان مکان نهایی برای شکار ارواح شناخته می‌شود.


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/watch-megadeth-goes-ghost-hunting-at-ohio-state-reformatory

MEGADETHترکیب فعلی شامل گیتاریست/خواننده است دیو ماستین، درامر بلژیکی الاصل و ساکن لس آنجلس دیرک وربورن، که با او بازی کرده بود کار خاک برای بیش از یک دهه قبل از پیوستن MEGADETH، گیتاریست برزیلی کیکو لوریرو، که پیش از این بیشتر برای همکاری با او شناخته شده بود کریک، و نوازنده باس جیمز لومنزو. جیمز بود MEGADETHنوازنده باس در اواسط دهه 2000 و به عنوان یک عضو تور برای بخش 2021 بازگشت. “تور فلزی سال”. در ماه می 2022 اعلام شد که این اقدام به طور رسمی دوباره به آن ملحق شد MEGADETH خانواده.

سپتامبر گذشته، MEGADETHآخرین آلبوم، “بیمار، مرده… و مرده!”، در اولین هفته فروش خود در صدر چارت ها قرار گرفت و رتبه 3 بیلبورد 200 و همچنین رتبه اول فروش آلبوم های برتر، فروش بهترین آلبوم های فعلی، آلبوم های راک و آلترناتیو برتر، آلبوم های راک برتر و آلبوم های برتر هارد راک را به خود اختصاص داد. “بیمار، مرده… و مرده!” بالاترین نمودار بود MEGADETH آلبوم تمام دوران در سراسر جهان، رتبه 1 در فنلاند، شماره 2 در استرالیا، لهستان، سوئیس، و اسکاتلند، شماره 3 در بریتانیا، و بیشتر.

  چین: خیانت آمریکا در خصوص تایوان به اعتبار واشنگتن صدمه می‌زند

در 16 جولای، چهار عضو از MEGADETH قبل از اجرای گروه در یک “شکار ارواح” در Reformatory ایالت اوهایو در منسفیلد، اوهایو شرکت کرد. جشنواره موسیقی و تاتو Inkcarceration. ویدیوی تجربه، همانطور که توسط آپلود شده است پروفسور رجی آلمیدا از گریسی بارا مدرسه جیو جیتسو برزیلی در اسپرینگ هیل، تنسی که با او سفر کرده است MEGADETH در تورهای اخیر گروه، در زیر قابل مشاهده است.

در پیامی به همراه یوتیوب انتشار ویدئو، آلمیدا نوشت: “بله!!! زمانی که ما در آنجا بودیم، تور “شکار ارواح” را به ما پیشنهاد دادند InkCarceration 2023. چرا با Ghosts بازی کنیم؟؟؟ آنها پاسخ دادند: “چون ما می توانیم”. هههههه .. و اتفاقا بیشترش رستگاری در شاوشنک (رویای آزادی) در آنجا فیلمبرداری شد.”

MEGADETH10 ورودی برتر قبلی در بیلبورد 200 بودند “شمارش معکوس برای انقراض” (شماره 2، 1992)،“یوتانازیا” (شماره 4، 1994)،“نوشته های رمزی” (شماره 10، 1997)،“مزاحمات متحد” (شماره 8، 2007)،“پایان بازی” (شماره 9، 2009)،“سوپر برخورد کننده” (شماره 6، 2013) و “خراب شده” (شماره 3، 2016).

MEGADETH اخیرا سیزدهمین خود را دریافت کرده است گرمی نامزد “بهترین اجرای متال” برای این آهنگ “ما برمیگردیم” از جانب “بیمار، مرده… و مرده!”.

MEGADETH برنده سال 2017 شد جایزه گرمی برای “بهترین اجرای متال” برای آهنگ عنوان آلبوم 2016 گروه “خراب شده”. این دوازدهمین گروه را رقم زد گرمی نامزدی در این بخش (از جمله نامزدهای در رده متوقف شده “بهترین اجرای هارد راک/متال”).