تماشا کنید: MACHINE GUN KELLY به MÖTLEY CRÜE روی صحنه در HELLFEST می‌پیوندد تا «The Dirt» را اجرا کند.

مسلسل کلی گفت تابلو تبلیغاتی که او نقش خود را در فیلم پس از “یک پروسه شش ممیزی دریافت کرد. دو مورد اول، من در حال تست دادن بودم. نیکی سیکسو سپس چهار مورد آخر برای تامی لیاو در طول دو سال و نیم گفت.

“The Dirt (Est. 1981)” یکی از چهار آهنگ بود MÖTLEY CRÜE ضبط شده برای موسیقی متن فیلم اقتباسی از زندگینامه خود، “The Dirt – اعترافات بدنام ترین گروه راک جهان”.

رپر مسلسل کلی – که نام واقعی اوست کولسون بیکر – پیوست MÖTLEY CRÜE روی صحنه در 16 ژوئن در جشن جهنمی در کلیسون، فرانسه برای اجرای تک آهنگ “The Dirt (Est. 1981) (feat. Machine Gun Kelly)”. ویدیوی فیلم‌برداری شده توسط طرفداران را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

جان 5 ملحق شد MÖTLEY CRÜE پاییز گذشته به عنوان جایگزین مریخ. میک اعلام بازنشستگی از تور با MÖTLEY CRÜE اکتبر گذشته در نتیجه بدتر شدن مسائل بهداشتی.

مسلسل کلی نمایشنامه لی در فیلم “خاک” همچنین ستاره ها دانیل وبر (“تنبیه کننده”) به عنوان خواننده وینس نیل، غرفه داگلاس مانند شش و ایوان رئون (“بازی تاج و تخت”) به عنوان نوازنده گیتار میک مارس.

در طول یک حضور در تپانچه های جنسی گیتاریست استیو جونزنمایش رادیویی، “جوک باکس جونزی”، بر روی 95.5 KLOS ایستگاه رادیویی، MÖTLEY CRÜE نوازنده باس نیکی سیکس در مورد چگونگی گفت “The Dirt (Est. 1981)” این اتفاق افتاد: “ما در نیواورلئان بودیم. آنجا بود که بیشتر فیلم را فیلمبرداری کردیم. و ما در حال پرواز به عقب بودیم و من با آن پرواز می کردم. تامی (لی، طبل)… و من گفتم، “بیا کمی موسیقی بنویسیم.” و من فکر نمی‌کردم که ما هیچ‌وقت به جز این فیلم دوباره کاری با هم انجام دهیم – به نوعی آن را یک روز نامیدیم. و من حدود هفت، هشت آهنگ داشتم که روی آنها کار می کردم – نه برای آنها MÖTLEY CRÜE. داشتم باهاش ​​کار میکردم جان 5 (سپس-زامبی راب گیتاریست). ما فقط داشتیم موسیقی می نوشتیم. بنابراین من این ایده ها را داشتم. و تامی گفت که او یک سری ایده دارد. و میک مارس (گیتار) ایده هایی داشت. و ما تازه شروع کردیم به جمع کردن آنها. و ما با نه آهنگ تمام به نام تمام شدیم “خاک”. و زمانی که فهمیدیم کدام یک را دوست داریم، به سه آهنگ رسیدیم و این آهنگ در نهایت همان آهنگی بود که ما برای اولین تک آهنگ انتخاب کردیم.”

  کره شمالی موشک بالستیک شلیک کرد

چه زمانی مریخ اعلام بازنشستگی از تور با MÖTLEY CRÜE، او اظهار داشت که عضو گروه باقی خواهد ماند جان 5 جای خود را در جاده می گیرد با این حال، در اوایل آوریل، این نوازنده 71 ساله علیه او شکایت کرد CRÜE در دادگاه عالی شهرستان لس آنجلس مدعی شد که پس از اعلام وی، بقیه CRÜE تلاش کرد تا او را به عنوان یک سهامدار مهم در شرکت و دارایی های تجاری گروه از طریق مجمع سهامداران حذف کند.

این فیلم که در مارس 2019 اکران شد، توسط “جکاس تقدیم می کند: پدربزرگ بد” کارگردان جف ترمین، توسط برداشت شد نتفلیکس پس از توسعه قبلی در ویژگی های تمرکز و قبل از آن در پارامونت.


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/watch-machine-gun-kelly-joins-motley-crue-on-stage-at-hellfest-to-perform-the-dirt

مریخ از اسپوندیلیت آنکیلوزان (AS)، یک فرم مزمن و التهابی آرتریت رنج می‌برد که عمدتاً ستون فقرات و لگن را تحت تأثیر قرار می‌دهد. او پس از سال ها اجرا از طریق درد، به سایر اعضا اطلاع داد MÖTLEY CRÜE تابستان گذشته که او دیگر نمی‌توانست با آن‌ها تور داشته باشد، اما همچنان آماده ضبط موسیقی جدید یا اجرا در اقامتگاه‌هایی بود که نیازی به سفر زیادی نداشتند.