تماشا کنید: IN THIS MOMENT اولین آهنگ های جدید “Sacrifie” و “The Purge” را در افتتاحیه کنسرت “The Dark Horizon Tour” اجرا می کند.

تا به امروز علاوه بر آلبوم طلافروشی “خون”، گروه پنج نفری دو تک آهنگ طلا به دست آورده است – “خون” و “فاحشه” – به دنبال آن 25 اثر برتر در 200 اثر برتر بیلبورد با “عنکبوت” (2014) و “آیین” (2017). تا سال 2020، مجموع استریم‌های آنها را به 200 میلیون رساند. “آیین” آنها را به قله های خلاقانه و انتقادی جدید نیز ارتقا داد. بین فروش تورهای اصلی ساحل به ساحل، گروه در همه جا در کنار آن در عرصه‌های مختلف اجرا کرد. مختل و در جشنواره های بی شماری از به Rockville خوش آمدید به معبد صوتی. در طول راه، آنها هفتمین فیلم تمام قد خود را با عنوان مناسب مونتاژ کردند “مادر” (رودرانر) با همکار قدیمی کوین چورکو (اوزی آزبورن، کف گرگی).

در این لحظه است ماریا برینک (آواز اصلی)،کریس هوورث (گیتار)تراویس جانسون (صدای بم)،رندی ویتزل (گیتار ریتم)کنت دیمل (طبل).

در این لحظه پیوست شده است “تور تاریک افق” توسط همتایان بدون حرکت در رنگ سفیدهمراه با مهمانان ویژه مناسب برای یک پادشاه و از خاکستر تا جدید. سفر، که می بیند در این لحظه و بدون حرکت در رنگ سفید ست های پایانی متناوب هر شب، تا اجرای 19 اوت در MVP Arena در آلبانی، نیویورک ادامه خواهد داشت.

از زمان ظهور در سال 2005، در این لحظه سرپرستی یک پایگاه هواداران سرسخت را تحت نظر چهره “مادر” و زن پیشرو داشته است ماریا برینک – توسط یکی از بنیانگذاران و نوازنده اصلی گیتار پیوست کریس هوورث، نوازنده باس تراویس جانسون، گیتاریست رندی ویتزل و درامر کنت دیمل. هنگامی که میلیون ها نفر در کنسرت های ماورایی و فراموش نشدنی گروه گرد هم آمدند، آنها بی سر و صدا به عنوان یکی از تأثیرگذارترین و تأثیرگذارترین گروه های قرن بیست و یکم ظاهر شدند.

  حرکت دردسرساز ترودو در سئول


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/watch-in-this-moment-debuts-new-song-sacrifice-at-opening-concert-of-the-dark-horizon-tour

“خون 1983” تولید مشترک بود تایلر بیتس و دن هیگ، و مخلوط شده توسط زاک سروینی.

ژانویه گذشته، در این لحظه گفت که در حال آماده شدن برای ورود به استودیو برای شروع ضبط هشتمین آلبوم کامل خود است. این گروه در آن زمان در یک پست در رسانه های اجتماعی نوشت: “ما نمی توانیم منتظر باشیم تا همه شما بشنوید که ما چه می کنیم.”

اکتبر گذشته، در این لحظه یک EP به نام منتشر کرد “خون 1983”. این تلاش به مناسبت دهمین سالگرد در این لحظهآلبوم دارای گواهی طلا “خون” (2012) و به صورت دیجیتالی در تمام ارائه دهندگان خدمات دیجیتال و همچنین CD از طریق در دسترس قرار گرفت بی ام جی.

مطابق با خروجی سرگرمی، در این لحظه دو آهنگ جدید به نام “قربانی” و “تطهیر و پاکسازی” در کنسرت افتتاحیه “تور افق تاریک” در روز شنبه، 8 ژوئیه در موهگان سان آرنا در Uncasville، کانکتیکات. ویدئوی این اجرا را می توانید در زیر مشاهده کنید. موزیک ویدیو رسمی برای “تطهیر و پاکسازی” انتظار می رود در 18 جولای اولین نمایش آنلاین خود را انجام دهد.