تماشا کنید: FOO FIGHTERS اولین کنسرت رسمی را با درامر جدید جاش رایگان اجرا می کند - رامین موزیک

تماشا کنید: FOO FIGHTERS اولین کنسرت رسمی را با درامر جدید جاش رایگان اجرا می کند

FOO FIGHTERS اولین کنسرت رسمی خود را با درامر جدید اجرا کردند جاش فریز چهارشنبه شب (24 مه) در بانک نیوهمپشایر پاویلیون در Meadowbrook در گیلفورد، نیوهمپشایر. گروه مجموعه 21 آهنگی را با “نجات داده شده”، آهنگ اصلی از FOO FIGHTERSآلبوم آینده، “اما ما اینجا هستیم”و سه برش دیگر از LP انجام داد، “زیر تو”، “اصلا هیچی” و آهنگ عنوان بقیه کنسرت شامل اولین اجرای “روز سرد زیر آفتاب” در پنج سال، و خواننده دیو گرولدختر بنفش پیوستن به گروه روی صحنه برای “خجالت آوره”.

ست لیست به شرح زیر بود:

01. نجات یافت (اولین پخش زنده)
02. راه رفتن
03. پسر من نیست
04. پرواز را یاد بگیرید
05. وقتایی مثل این
06. زیر تو (اولین پخش زنده)
07. مدعی
08. اما ما اینجا هستیم (اولین پخش زنده)
09. شکست
10. آسمان یک محله است
11. قهرمان من
12. این یک تماس است
13. تمام زندگی من
14. اصلا هیچی (اولین پخش زنده)
15. خجالت آوره (با ویولت گرول)
16. این روزها
17. روز سرد در آفتاب
18. آچار میمون
19. بهترین حالتت
20. شفق قطبی
21. همیشگی

FOO FIGHTERS بعدی این جمعه (26 مه) در جشنواره Boston Calling در مجتمع ورزشی هاروارد در بوستون، ماساچوست اجرا خواهد شد. همچنین چند ایستگاه جشنواره دیگر از جمله بونارو در ماه ژوئن، جشنواره D’Ete دی کبک در ژوئیه، خارج از سرزمین در ماه اوت، اوهانا، همچنین در ماه اوت و شیکاگو جشنواره شورش در سپتامبر.

گروه فاش کرد آزاد کنید به عنوان بخشی از ترکیب تور جدید خود در روز یکشنبه (21 مه) طی یک پخش زنده قبل از تور به نام “فو فایترز: آماده سازی موسیقی برای کنسرت”. آزاد کنید به عنوان درامر در طول پخش زنده پس از کمدی های کمدی رونمایی شد کک از فلفل قرمز تند، تامی لی از MÖTLEY CRÜE و دنی کری از ابزار.

  دیپلمات ارشد چین در کنفرانس امنیتی مونیخ شرکت خواهد کرد

آزاد کنید اخیراً برای آن درام می زد دنی الفمن اما اخیرا جایگزین شده است ایلان روبین. آزاد کنید با هم در حال تور بود فرزندان تا سال گذشته با سابق تمایلات خودکشی طبل نواز براندون پرتزبورن چند هفته پیش به طور رسمی جایگزین او شد.

آزاد کنید جایگزین طولانی مدت FOO FIGHTERS طبل نواز تیلور هاوکینز، که در مارس 2022 در سن 50 سالگی به طرز غم انگیزی درگذشت.

آزاد کنید قبلا با FOO FIGHTERS در کنسرت های ادای احترام به هاوکینز در سال 2022

آزاد کنید یک درام نواز کهنه کار است که با GUNS N’ ROSES، یک دایره عالی، گودالی از ماد، میخ نه اینچی، ویزر، PARAMORE، جایگزین ها، نیش و وندال ها، در میان بسیاری دیگر. او همچنین بیش از 300 آهنگ ضبط شده را در ژانرهای مختلف از پاپ تا راک تا کانتری پخش کرده است.

FOO FIGHTERSیازدهمین آلبوم، “اما ما اینجا هستیم”، در تاریخ 2 ژوئن منتشر می شود رازول/RCA.

هاوکینز اندکی قبل جسدش در اتاق هتلی در کلمبیا پیدا شد FOO FIGHTERS قرار بود جشنواره ای در بوگوتا برگزار کنند.

علت مرگ او اعلام نشد، اگرچه گزارش سم شناسی آثاری از 10 ماده از جمله مواد افیونی، ماری جوانا و داروهای ضد افسردگی را در بدن وی نشان داد.

بازرسان نگفتند که آیا ترکیب مواد مخدر عاملی بوده است یا خیر.

هاوکینز بوده است FOO FIGHTERS درامر به مدت 25 سال، که جای درامر اصلی را گرفته است ویلیام گلداسمیت در سال 1997. از او همسرش به یادگار مانده است آلیسون و سه فرزندشان

  پادکست JamBase: John Stirratt از Wilco

FOO FIGHTERS دو کنسرت بزرگداشت به افتخار برگزار کرد هاوکینز. اولین کنسرت ادای احترام در 3 سپتامبر 2022 در استادیوم ومبلی لندن برگزار شد. کنسرتی در لس آنجلس در 27 سپتامبر 2022 برگزار شد و برای آن پول جمع آوری شد نوازندگان و پشتیبانی از موسیقی خیریه و به عنوان یک مهمانی خداحافظی برای هاوکینززادگاهش پذیرفته شده است.

دیگر ادای احترام قابل توجهی که در ماه های بعد برگزار می شود هاوکینزمرگ ‘s شامل یک بخش در سال گذشته است جوایز گرمی، یک دایره درام در تیلورزادگاه، و اجرای زنده از FOO FIGHTERS ترانه “قهرمان من” توسط بیش از 1000 نوازنده

اما ما اینجا هستیم 34/05/24
پاویون بانک نیوهمپشایر
گیلفورد NH
🎥 عکس های احمقانه

ارسال شده توسط Foozie’s Foo Fighters News در روز چهارشنبه 24 می 2023

در اینجا ما می رویم!

5:30 بعد از ظهر درها باز می شوند
7:30 بعد از ظهر تایپه هیوستون
9:00 شب فو فایترز

پوستر جیسون مالبرگ

ارسال شده توسط فو فایترز بر چهارشنبه 24 می 2023


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/watch-foo-fighters-play-first-official-concert-with-new-drummer-josh-freese