تماشا کنید: FIVE FINGER DEATH PUNCH برای اولین بار پس از جراحی فتق ایوان مودی به صحنه زنده بازگشت

کف گرگی به تور برای حمایت از آخرین آلبوم خود، 2022 ادامه می دهد “پس از زندگی”. پس از انتشار در اوت گذشته، “پس از زندگی” بلافاصله به نقطه شماره 1 شلیک کرد iTunes 100 آلبوم برتر، نمودارهای راک و متال در ایالات متحده آمریکا، کانادا، استرالیا، آلمان (جایی که در جدول رسمی آلبوم نیز در رتبه 3 قرار گرفت)، سوئیس، اتریش، دانمارک، فنلاند، نروژ و لهستان. “پس از زندگی” همچنین در جدول آهنگ‌های راک و متال iTunes در رتبه اول و در جدول 100 جدول برتر iTunes در بریتانیا، فرانسه، هلند، سوئد و مجارستان در رتبه دوم قرار گرفت. علاوه بر این، “پس از زندگی” در ایتالیا، اسپانیا، ایرلند و بلژیک، در لیست 100 برتر آیتونز قرار بگیرید. این آلبوم به عنوان شماره 1 آلبوم راک در نمودارهای رسمی آلبوم راک و متال بریتانیا وارد شد و در رتبه 10 بیلبورد 200 قرار گرفت. “پس از زندگی” گروه رکورد بیشترین آلبوم شماره 1 در تاریخ را شکست تابلو تبلیغاتینمودار هارد راک

“فکر می‌کردم آسان باشد. با این حال، انجام هر سه به طور همزمان برای سیستم من شوک بود، حداقل بگویم، استفاده از دیافراگم و معده‌ام برای آواز خواندن، و شما می‌توانید آن را در صدای من بشنوید، در حال حاضر واقعاً نمی‌توانم آنقدر سنگین صحبت کنم. صادقانه بگویم، راست نشستن احساس طاقت‌فرسایی می‌کند.

کف گرگی اولین کنسرت خود را در هفت ماه گذشته در جمعه گذشته (21 ژوئیه) در نمایشگاه ایالت یورک در یورک، پنسیلوانیا. از آن زمان این اولین اجرای زنده گروه بود کف گرگی به منظور اجازه دادن به خواننده، ده ها نمایش را در اروپا لغو کرد ایوان مودی تا پس از جراحی فتق خود به طور کامل بهبود یابد.

  NUNO BETTENCOURT Apologizes To RICHARD FORTUS: 'I Need To Keep My F***ing Mouth Shut'

ارسال شده توسط نمایشگاه ایالت یورک بر جمعه 21 جولای 2023


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/watch-five-finger-death-punch-returns-to-live-stage-for-first-time-after-ivan-moodys-hernia-surgery

کف گرگی 28 تک آهنگ برتر 10 و 15 تک آهنگ شماره 1 را جمع آوری کرده است. با تبدیل شدن به یکی از شناخته شده ترین نام های موسیقی، 5FDP اغلب در تمام فستیوال‌های مهم شرکت می‌کنند و عرصه‌های فروش را در سراسر جهان به فروش می‌رسانند. از اولین آلبوم آنها، “راه مشت”این گروه در سال 2007 منتشر شد و هشت آلبوم متوالی منتشر کرد که هفت تای آنها گواهی طلایی یا پلاتینیوم را دریافت کردند. RIAAو همچنین دو آلبوم پربازدید در جدول. علاوه بر این، 5FDP در دهه گذشته جوایز و افتخارات ملی و بین المللی متعددی از جمله جایزه معتبر قدردانی سرباز توسط انجمن ارتش ایالات متحده را به دست آورده است، افتخاری که فقط به آن اعطا می شود. الویس پریسلی قبل از آنها.

به گزارش Setlist.fm، ست لیست کنسرت یورک به شرح زیر بود:

در اواخر آوریل، بد خلقی یک پیام ویدئویی منتشر کرد که در آن توضیح داد که چگونه در نهایت تحت عمل جراحی قرار گرفت. او گفت: «من در یک فیلمبرداری ویدیویی بودم. “من کمی به اطراف پریدم و احساس کردم چیزی می‌پرد. زیاد به آن فکر نمی‌کردم. روز بعد برای تمرین رفتم، و دوباره یک چیز کمی خراب بود، بنابراین خودم را پیش دکتر بردم و او مرا نشست و او به من گفت که تعجب کرده است که هنوز راه می‌روم. او به من اطلاع داد که سه فتق دارم و به من پیشنهاد داد که آنها را سریع انجام دهم.

“به هر حال، او به من توضیح داد که بهترین کار این است که به جای طولانی کردن، پاره کردن و بدتر شدن آن، همین الان آن را انجام دهم، بنابراین من این کار را کردم. باز هم، بدن من آن را آنطور که فکر می کردم آن را خوب نگرفت، بنابراین اینجا هستم، کار نمی کنم.”

فقط چند ساعت تا پانچ مرگ پنج انگشت باقی مانده است!!!

در 15 جولای، بد خلقی افتتاح کسب و کار جدید خود در شاین، وایومینگ را در یک رویداد خاص به سبک پارتی بلوک در ایستگاه راک مودی خود جشن گرفت، که به عنوان یک فروشگاه رفاهی مبتنی بر راک اند رول و ایستگاه سوخت رسانی که برای “شارژ مجدد” روزمره طراحی شده است، توصیف شد. در این جشن موسیقی زنده، کامیون های غذا، و شانس برنده شدن بلیط رایگان وجود داشت کف گرگینمایش با PAPA ROACH در روزهای مرزی شاین.

پانچ مرگ پنج انگشت با قرن بیمار را در 2023 از دست ندهید…

01. بلندم کن
02. مشکل
03. همه چیز را بشویید
04. جکیل و هاید
05. شم درد
06. شرکت بد (کاور شرکت بد)
07. هیچوقت کافی نیست
08. IOU
09. سمت اشتباه از بهشت
10. رایت MF
11. به سیرک خوش آمدید
12. پشت و رو
13. زیر و بیش از آن
14. خونریزی