تماشا کنید: EVANESCENCE به همراه PAPA ROACH’s JACOBY SHADDIX برای اجرای “Bring Me To Life” در ROCK AM RING آلمان

در فوریه 2022، EVANESCENCEموزیک ویدیو برای “مرا زنده کن” بیش از یک میلیارد بازدید در یوتیوب. این فیلیپ استولزل-کلیپ کارگردانی که در آپلود شد یوتیوب در دسامبر 2009، در ژانویه 2003 در رومانی فیلمبرداری شد. در آن خواننده حضور دارد امی لی با لباس شب و پابرهنه، در اتاقش، در یک ساختمان بلند در شهر در شب. بقیه گروه در یک طبقه بالاتر از ساختمان می نوازند.

در مارس 2021، لی گفت مطبوعات جایگزین که EVANESCENCEبرچسب ضبط اصلی باد کردن تهدید کرد که اولین آلبوم گروه را منتشر نخواهد کرد، “افتاده”، اگر او و هم گروهانش صدای مردانه را به تک آهنگ اضافه نمی کردند “مرا زنده کن” تا برای رادیو دلپذیرتر شود.

در سال 2021، امی با آلمان صحبت کرد سونیک اغواگر در مورد الهام غزلی برای “مرا زنده کن”.

“افتاده” بیش از 10 میلیون نسخه در ایالات متحده فروخت و دو برنده شد گرمیاز جمله “بهترین اجرای راک” برای “مرا زنده کن”.

نسخه آلبوم از “مرا زنده کن” – که دارای آوازهای مهمان بود پل مک کوی از 12 سنگ – در موسیقی متن فیلم ابرقهرمانی گنجانده شد “جسور”.

PAPA ROACH پیشکسوت ژاکوبی شادیکس ملحق شد EVANESCENCE روی صحنه در 3 ژوئن در حلقه راک ام جشنواره ای در نوربرگ رینگ آلمان برای اجرا EVANESCENCEدستیابی به موفقیت در سال 2003 ضربه “مرا زنده کن”. ویدئویی از ظاهر او را می توانید در زیر مشاهده کنید.

آگوست گذشته، “مرا زنده کن” 19 سال پس از انتشار اولیه خود دوباره تجدید حیات کرد. این آهنگ که در ابتدا به رتبه 5 در بیلبورد هات 100 ایالات متحده رسید و شد EVANESCENCEاولین تک آهنگ شماره 1 بریتانیا، به شماره 1 در ایالات متحده صعود کرد iTunes چارت سازمانی.

  با بهبود شرایط کرونا شرکت‌های هواپیمایی به آسمان آسیا بازگشتند


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/watch-evanescence-joined-by-papa-roachs-jacoby-shaddix-for-bring-me-to-life-performance-at-germanys-rock-am-ring

“یادم میاد چی نوشتم “مرا زنده کن” در مورد، زیرا قبل از ازدواجمان آن را در مورد شوهر فعلی ام نوشتم. و شوهرم الان جاش، در آن زمان فقط یک دوست و شخصی بودم که به سختی می شناختم. شاید سومین یا چهارمین باری بود که همدیگر را می دیدیم. و در حالی که دوستانمان ماشین را پارک کرده بودند، وارد شدیم تا در یک رستوران صندلی بگیریم. و ما روبروی هم نشستیم و او به من نگاه کرد و فقط گفت: “خوب خوشحالی؟” و من را خیلی بی‌تفاوت کرد، و فقط احساس می‌کردم که قلبم را سوراخ کرده است، زیرا احساس می‌کردم که واقعاً خوب تظاهر کرده‌ام، و اینطور بود که کسی می‌تواند از طریق من ببیند. و سپس تمام آن بیت اول از آن بیرون آمد: “چگونه می توانی در چشمان من مانند درهای باز ببینی.” این واقعاً باعث شد من احساس شوم و حس اشتیاق را که باید به جای بهتری برسم. و واقعاً به نوعی مرا به سفری سوق داد. و شگفت‌انگیز است که این آهنگ تبدیل به آهنگ شد، اولین آهنگی که ما را به صحنه برد و همه را در مورد ما شنید، زیرا درباره چیزی بود – نمی‌دانم – چیزی بسیار شخصی که در زندگی‌ام تشخیص می‌دادم.»

EVANESCENCEآخرین آلبوم، “حقیقت تلخ”، در مارس 2021 از طریق BMG. بود EVANESCENCEاولین آلبوم موسیقی اورجینال پس از ده سال.