تماشا کنید: DAVID ELLEFSON’s DIETH در اسلوپسک، لهستان اجرا می کند

تولید شده توسط رژیم غذایی، با میکس و مسترینگ توسط توماس زد زالوسکی در استودیو زد در چچلو، لهستان، LP نمایانگر آغاز جدیدی است – از نظر موسیقی، شعر و برای خود اعضای گروه. اعضای گروه با بافتن یک رشته شوم از دث متال بی امان غرق در فناوری و ترش‌بنگرهای سریع رژیم غذایی فراتر از کلیشه های ژانرهای قبلی خود رانده شده اند تا یک ردپای صوتی جدید غیرمنتظره و در عین حال کاریزماتیک و پویا ایجاد کنند.

رژیم غذایی اولین تک آهنگ خود را رها کرد، “در سالن مارهای آویزان”، در اواسط سال 2022. این آهنگ غافلگیرکننده که با تحسین طرفداران و رسانه ها روبرو شد، احیای هیجان انگیز این سه نوازنده مشهور را نشان داد و پس از سال ها سکوت به عنوان یک نیروی موسیقی جدید گرد هم آمدند.

رژیم غذایی اولین آلبوم خود را منتشر کرد، “به جهنم و بازگشت”، در 2 ژوئن از طریق سوابق ناپالم. LP شامل آهنگ است “برای همیشه با من قدم بزن”، شامل اولین اجرای انفرادی سرب آوازی از الفسونحرفه ای موزیک ویدئوی همراه با این آهنگ را نشان می دهد الفسون روایتگر داستانی از عشق و از دست دادن به کارگردانی اسکار زرامکا و با بازی بازیگران مطرح لهستانی یان ناپیرالسکی و آگنیشکا گوژزیویچ.

رژیم غذایی، گروه جدید با حضور سابق MEGADETH نوازنده باس دیوید الفسون، گیتاریست/خواننده سوئدی ویلیام میراندا (قبلاً از ENTOMBED AD) و درامر مایکل لیسیکو (سابق-سر بریده)، در 12 ژوئن در میخانه موتور راک در اسلوپسک، لهستان اجرا شد. ویدئویی که توسط طرفداران از این کنسرت تهیه شده است را می توانید در زیر مشاهده کنید.

  اجلاس گروه ۲۰ پوتین، زلنسکی و بایدن را گردهم می‌آورد

پایان با به شدت زیبا “برقط”، “به جهنم و بازگشت” این را ثابت می کند رژیم غذایی فقط یک پروژه جانبی دیگر یا “ابر گروه” نیست، بلکه تناسخ جمعی از سه نیروی مشهور هوی متال است که با مهار درد و درگیری خود، فصل بعدی هیجان انگیزی را ارائه کرده اند که هیچ طرفدار متال دوست ندارد آن را از دست بدهد!

ویلیام میراندا – آواز، گیتار
دیوید الفسون – آواز، باس
مایکل لیسیکو – طبل

ارسال شده توسط میخانه موتور راک بر سه شنبه 6 ژوئن 2023


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/watch-david-ellefsons-dieth-performs-in-slupsk-poland

رژیم غذایی است:

الفسون در مورد آلبوم جدید می‌گوید: “این آلبوم یک همکاری فوق‌العاده بوده است که بر اساس گذشته ما ساخته شده است و با هم صدای جدیدی ایجاد کرده‌ایم… ما مشتاقانه منتظریم تا خشم را آزاد کنیم!

افتتاحیه با مقدمه آکوستیک جذاب، اولین آهنگ “به جهنم و بازگشت” به سرعت با یک حمله مرگ متال مجازات می شود. آهنگ هایی مانند “مرده در داخل” و “عصبانی نشو … حتی یکنواخت شو!” سمت تراش تزریق شده را به نمایش بگذارید رژیم غذایی، در حالی که سرودهای دث متال مانند “بیزاری شیطانی” و “نشان قابیل” اهریمنی لاغر با تکنوازی های مو بلند و ریتم های مهیج با پشتوانه دیوارهای کوبنده تهاجمی. برجسته “همه ما را آزاد کن” با ادغام گذرگاه‌های پیچ در پیچ و پرخاشگری با میان‌آهنگ‌های باس‌محور بازگشتی با تولید روان‌گردان، با سرعت رکورد معاشقه می‌کند. “تاج سنگین است” – آسیاب آهسته و کم دارای شیار فلزی استونر، کر تاب دار و تک نوازی ملقب به بلوز. تصنیف تامل برانگیز و قدرتمند “برای همیشه با من قدم بزن” ویترین ها الفسوناولین اجرای آواز اصلی، آواز خواندن در مورد از دست دادن شدید یکی از عزیزان و حافظه آنها قدرت ادامه دادن را فراهم می کند.

کمتر از یک هفته تا کنسرت DIETH + Devour Universe باقی مانده است / 12/06/2023/ Motor Rock Pub، Słupsk. شنیدی…