تماشا کنید: BRUCE DICKINSON از IRON MAIDEN سخنرانی مهمان را در رویداد United POP در مونیخ ارائه می کند

متحد POP، بخش بین المللی از پاپ آلمانیآکادمی شناخته شده موسیقی، رسانه و هنر به تازگی دعوت شده است آیرون میدن خواننده بروس دیکنسون برای ایراد سخنرانی مهمان در یک رویداد ویژه برای دانشجویان برنامه های برتر موسیقی و مدیریت در آخر هفته فارغ التحصیلی آنها در مونیخ، آلمان. خلاصه تصویری از جمله واکنش برخی از دانش آموزان را می توانید در زیر مشاهده کنید.

ارسال شده توسط متحد POP بر جمعه 2 ژوئن 2023


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/watch-iron-maidens-bruce-dickinson-delivers-guest-lecture-at-united-pop-event-in-munich

بروس قبلا گفته شده iNews که او می خواست نبرد سرطان خود را در زندگی نامه خود در سال 2017 پوشش دهد، “این کلید چکار می کند؟”، برای افزایش آگاهی در مورد این بیماری، که بر افرادی که اغلب بدون یا حداقل سابقه سوء مصرف دخانیات یا الکل دارند، تاثیر می گذارد. افراد مبتلا به سرطان اوروفارنکس مرتبط با HPV که تحت درمان قرار می گیرند، نرخ بقای عاری از بیماری بین 85 تا 90 درصد در طول پنج سال دارند.

ما دانشجویان و شرکای تجاری خود را به یک سخنرانی مهمان اسطوره موسیقی بروس دیکنسون دعوت کردیم! این رویداد …

با وجود اینکه بیشتر به خاطر ارتباطش با هوی متال شناخته شده بود، دیکینسون همچنین یک کارآفرین است و در پروژه های خلاقانه مختلفی مشارکت دارد. او یک آبجوسازی ماهر است و نام تجاری آبجو خود را ایجاد کرده است. علاوه بر این، او ارتباط قوی با بخش هوانوردی دارد، زیرا او یک خلبان تجاری و رئیس جمهور فعلی است. هوانوردی کاردیف. او همچنین به عنوان مدیر بازاریابی برای خطوط هوایی آسترائوس.

  Watch: COREY TAYLOR Sings 'SpongeBob SquarePants' Theme Song With TOM KENNY, 'SpongeBob' Voice Actor

اعتبار عکس: جان مک مورتری

آیرون میدنهفدهمین آلبوم استودیویی، “سنجوتسو”، در سپتامبر 2021 از طریق بی ام جی. اولین LP گروه در شش سال گذشته در سال 2019 در پاریس با تهیه کننده قدیمی ضبط شد. کوین شرلی و توسط نوازنده باس تهیه شده است استیو هریس.

دیکینسون به عنوان یکی از مشهورترین موسیقیدانان جهان شناخته می شود. جدای از دهه‌هایی که با شخصیت بزرگ‌تر او در اجرای نمایش‌هایی با اکتان بالا آیرون میدن، بروس خارج از صحنه نیز زندگی فوق العاده ای داشته است. دستاوردهای او شامل خلبان و کاپیتان خطوط هوایی، کارآفرین هوانوردی، آبجوساز، سخنران انگیزشی، فیلمنامه نویس، رمان نویس دوبار چاپ شده و ساندی تایمز نویسنده پرفروش، مجری رادیو، بازیگر تلویزیون، مفسر ورزشی و شمشیرباز بین‌المللی… چند مورد را نام ببریم.

هشت سال پیش، دیکینسون برای برداشتن یک توده سرطانی روی گلویش تحت عمل جراحی قرار گرفت. راکر که یک تومور به اندازه صفرای گلف روی زبانش و دیگری در غده لنفاوی سمت راست گردنش داشت، در می 2015 پس از پرتودرمانی و 9 هفته شیمی‌درمانی کاملاً شفاف شد.