تماشا کنید: متال چرچ اولین کنسرت را با خواننده جدید مارک لوپس اجرا می کند

“هر دو دیوید وین و مایک هو صدای آنها کیفیت بسیار منحصر به فرد و غیرقابل جایگزینی داشت، بنابراین ما به دنبال شبیه سازی هیچ کدام نبودیم. ما یک نفر جدید می‌خواستیم که بتواند گذشته را در آغوش بگیرد و همچنین چیزی تازه و هیجان‌انگیز را به ترکیب بیاورد.

در مصاحبه اخیر با کریس آکین ارائه می کند، لوپس در مورد رگبار اجتناب ناپذیر انتقاداتی که او در نتیجه وارد شدن به نقشی که قبلاً اشغال کرده بود، صحبت کرد. هاو، دیوید وین و رونی مونرو. گفت: داخل بودن راس رئیس (گروه به رهبری سابق MANOWAR گیتاریست راس “رئیس” فریدمن، من با مزخرفات احمقانه زیادی از طرف طرفداران روبرو شده ام MANOWAR طرفداران در ابتدا، سالها قبل، من را آزار می داد. حالا من می توانم دو تا بکنم. برام مهم نیست لعنتی چون میدونی چیه؟ اگر شما شروع به نگرانی در مورد آنچه دیگران فکر می کنند، هرگز به جایی نخواهید رسید. و نحوه نگاه من این است، مانند، نگاه کنید، اگر دوست دارید، عالی است. اگر این کار را نکردی، لعنتی برو جای دیگری. من واقعا حوصله ندارم من می دانم که هر کاری را که باید انجام دهم و به بهترین شکل ممکن به صدا در بیاورم به آن می دهم. و اگر شما آن را دوست ندارید، چرا من می خواهم اینجا بنشینم و سعی کنم لعنتی راضی کنم شما? برام مهم نیست لعنتی منظورم این است که واضح است، اگر همه از آن متنفرند، احتمالاً من نباید کنسرت را انجام دهم. اما با احترام فراوان به کلیسای فلزی جامعه، آنها شگفت انگیز بوده اند. آنها عاشق این چیزهای جدید هستند.

به گفته پلیس، گمان نمی‌رود مواد مخدر و الکل از عوامل مرگ و میر باشند و هیچ گونه مواد کنترل‌شده یا لوازم جانبی در محل کشف نشده است.

“بزرگترین شوخی این است که من بزرگ هستم آیرون میدن طرفدار و من هرگز آن را دوست نداشتم بلیز بیلی عصر. و ما همیشه با آن شوخی می کردیم. من یک آدم بزرگ بودم دوشیزه پنکه. آیا وقتم را صرف رفتن می‌کنم، خدای من. من از آن متنفرم. و من از این متنفرم. مثلاً چرا؟ من بهش گوش نمیدم (می خندد) قرار نیست همه هر کاری را که انجام می دهید دوست داشته باشند. همین طور است.»

  سلف پرتره 2015 اسکات ویلند توسط بیوه اش برای فروش گذاشته شد

هاو، که جلو رفت کلیسای فلزی از سال 1988 تا 1994، در آوریل 2015 به طور رسمی به گروه پیوست.

چه زمانی لوپساضافه شده به کلیسای فلزی اولین بار در اوایل فوریه اعلام شد، واندرهوف در یک پست در شبکه های اجتماعی نوشت: “ما به تعداد انگشت شماری از خواننده ها تست دادیم و در حالی که همه آنها عالی بودند، مارک به سرعت به انتخاب واضح تبدیل شد.

“من قبلاً می دانم که افراد متنفری وجود خواهند داشت.” مارک اضافه. “و من اهمیتی نمی‌دهم. و برای آن افراد – اگر می‌خواهید وقت خود را با این چیزهای مزخرف تلف کنید، پس به دنبال آن بروید. چیزهای بیشتری برای صرف وقت در زندگی وجود دارد تا بیرون رفتن، “من از این کار متنفرم. . یک جورهایی مسخره است.

هاو در جولای 2021 مرده در خانه اش در اورکا، کالیفرنیا پیدا شد TMZ، هاوعلت رسمی مرگ او خفگی ناشی از حلق آویز شدن اعلام شد. سخنگوی اداره کلانتری شهرستان هامبولت به مقامات سایت گفت که این خودکشی است. او فقط 55 سال داشت.

وین آواز خواند کلیسای فلزیدو پیشنهاد کلاسیک اول (1984 “کلیسای فلزی” و سال 1986 “تاریکی”) قبل از ترک گروه و جایگزین شدن توسط هاو.

هاو اولین خواننده نیست کلیسای فلزی برای مردن. دیوید وین در می 2005 بر اثر عوارض ناشی از یک تصادف رانندگی درگذشت. او 47 سال داشت.

“اگر این است من دوران گروه، پس من باید کاری را که بهترین انجام می دهم انجام دهم. تلاش برای تقلید از آن برای کسی سودی ندارد. و نکته خنده دار این است که رونی مونرو شگفت انگیز است – او یک خواننده عالی است – و صدای او بیشتر شبیه است دیوید وین از من.

“باید صادقانه بگویم: در ابتدا، مانند “لعنتی، مرد. چگونه این کار را انجام دهم؟” (سپس من گفتم) “یک دقیقه صبر کنید. شما در حال حاضر اشتباه به آن نزدیک شده اید.” کردی همیشه اینطور خواهد بود، مانند “شما در حال حاضر اشتباه به آن نزدیک می شوید.”

  دریاسالار آمریکایی: واشنگتن باید از هم اکنون برای تهاجم چین به تایوان آماده شود

“باید صادق باشم – انتظار دیوانه کننده است و من را بیشتر می کند … من قطعا عصبی هستم.” مارک پذیرفته. “اما در عین حال، من باید بیرون بروم و کارم را انجام دهم. و دلیل اینکه مسئولیت انجام این دوره جدید گروه را بر عهده گرفتم این بود که من صبح قرار دادن چرخش خودم بر روی آن آیا من می خواهم صدا مانند دیوید وین? شاید در برخی جنبه ها. آیا من می خواهم صدا مانند مایک هو? شاید در برخی جنبه ها. آیا من می خواهم صدا مانند مارک لوپس? کاملاً لعنتی. و واقعاً به همین موضوع مربوط می شود.

لوپساولین آلبوم استودیویی با کلیسای فلزی، “جماعت فنا”، در 26 می از طریق Rat Pak Records (آمریکا) و سرگرمی درو (اروپا). LP توسط واندرهوف.

در مصاحبه با نیویورک سنگین، واندرهوف شرح داده شده “جماعت فنا” به عنوان “قطعاً تهاجمی تر و بیشتر به ریشه های تراش خودمان بازگشته ایم”. وی در مورد اینکه چگونه صدای سخت تر LP به وجود آمد، گفت: آلبومی نوشته بودم. مایک و من تازه شروع به نوشتن و کار روی یک آلبوم جدید کرده بودم. بنابراین یک آلبوم جدید نوشتم. و مایک و من روند همکاری را شروع کردم. و بعد معلوم بود که از دنیا رفت. سپس چند ماه تلاش کردم تا تصمیم بگیرم که آیا می‌خواهم ادامه دهم یا نه. اما پس از آن، زمانی که تصمیم گرفتیم ادامه دهیم، به نوعی یک روند گام به گام بود. بنابراین وقتی همه چیز شروع به کار کرد مارک، قطعاً تهاجمی بسیار بیشتری در آواز و اجرای او وجود داشت و این راه خوبی به نظر می رسید. من نمی خواستم مایک شبیه. اگر قرار بود ادامه دهیم، من می‌خواستم فصل دیگری باشد – چیزی کمی متفاوت. فقط یک مرحله جدید – یک مرحله جدید قدیمی فاز، حدس می زنم می توانید بگویید. بنابراین زمانی که این اتفاق افتاد، زمانی که همه چیز درست شد مارک، این بود، مانند، “خوب، این قطعا مسیری را که ما می رویم ایجاد می کند.” بنابراین یک دسته خوب از آهنگ هایی که با آنها نوشتم مایک در ذهن از بین رفت و بخشی از آلبوم مواد کاملاً جدیدی بود که با مسیر جدید ما مطابقت داشت.”

  Original WHITESNAKE Guitarist BERNIE MARSDEN Dead At 72

ارسال شده توسط جشنواره لژیون های متال بر جمعه 2 ژوئن 2023


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/watch-metal-church-plays-first-concert-with-new-singer-marc-lopes

«آن بچه ها قابل تقلید نیستند چون همانی هستند که هستند… و رونی سبک خودش را هم دارد و کارهایی که انجام داد عالی بود. فقط یک دوره عجیب و غریب برای گروه بود، به نظر من، در کل بخش آن…

به روز رسانی جشنواره:

پرسیده شد که آیا مارک بعد جدیدی به آن اضافه می کند کلیسای فلزی صدا، کردی گفت: “آره، کاملاً. او قطعاً چیزهای خودش را به آن می آورد. اما او همچنین به گذشته و صدای ما و آنچه که کلیسای فلزی از نظر موسیقی همه چیز در مورد است.”

– زمان تنظیم در زیر آمده است. درها امروز ساعت 5 عصر هستند و اگر در خیابان پارک کنید به پارکینگ نیاز خواهید داشت…

لوپس ملحق شد کلیسای فلزی در تابستان 2022 به عنوان جایگزین مایک هو، که به طرز غم انگیزی در ژوئیه 2021 درگذشت. ترکیب فعلی گروه توسط گیتاریست موسس تکمیل می شود. کُردت واندرهوف، گیتاریست ریک ون زاند، نوازنده باس استیو اونگر و درامر استت هاولند.

کهنه سربازان فلزی ساحل غربی کلیسای فلزی اولین حضور زنده خود را با خواننده جدید خود انجام دادند مارک لوپس (راس رئیس، اجازه دهید ما طعمه) شب گذشته (شنبه 3 خرداد) در لژیون های فلزی جشنواره در Reggies در شیکاگو، ایلینوی. ویدئوی فیلمبرداری شده توسط طرفداران از این اجرا را می توانید در زیر مشاهده کنید.

مارک حس بسیار کلاسیک و در عین حال مدرن را به آهنگ ها می آورد.”