تماشا کنید: سامی هاگار با همراهی مایکل آنتونی، نانسی ویلسون و دیگران در هشتمین سالانه “Acoustic-4-A-Cure”

را سگ پر جنب و جوش و تیم براکن یوتیوب کانال ها ویدیوی هشتمین سالانه را آپلود کرده اند Acoustic-4-A-Cure کنسرت سودمند، که در 13 می برگزار شد. در جشن بازگشت این رویداد به خانه در فیلمور در سانفرانسیسکو برای اولین بار پس از کووید، سامی هاجر مجموعه ای پر ستاره را گرد هم آورد که روی نمادهای موسیقی از The City by the Bay (به ترتیب حروف الفبا) سنگین است: مایکل آنتونی، کریس آیزاک، ویک جانسون، تاج محل، دان بود، باب ویر و نانسی ویلسون (قلب). سامی و همکار اسطوره موسیقی خلیج سانفرانسیسکو باب ویر برای سومین بار علاوه بر اجرا، برای میزبانی این رویداد مجدداً با هم تیم شدند. بهره مندی از برنامه سرطان کودکان در بیمارستان کودکان بنیوف UCSF، Acoustic-4-A-Cure 2023 لحظات موسیقایی واقعی و یکبار در زندگی را ارائه داد و جم های مشترکی را ارائه داد که رویداد کنسرت مترادف با آن ها شده است.

تا زمانی که شما آنجا نبودید، توضیح جادویی که دیشب در فیلمور برای هشتم اتفاق افتاد غیرممکن بود…

اکنون در هشتمین سال فعالیت خود، Acoustic-4-A-Cure با هنرمندان افسانه‌ای که ست‌های آکوستیک، همکاری‌های حماسی، و جم‌های بداهه از صحنه‌های مکان‌های صمیمی و داستانی سانفرانسیسکو مانند فیلمور اجرا می‌کنند، به سرعت به یکی از داغ‌ترین بلیت‌های سال تبدیل شده است. این مزیت توسط افسانه های راک Bay Area ایجاد شد هاجر و جیمز هتفیلد (متالیکا) که چشم انداز آن جمع آوری بودجه مورد نیاز و آگاهی برای تحقیقات سرطان اطفال از طریق برگزاری یک کنسرت ضروری برای طرفداران و اهدای تمام درآمد به بیمارستان کودکان UCSF Benioff بود. در سال های گذشته هنرمندان از جمله مایکل آنتونی، بیلی جو آرمسترانگ، پت بناتار و نیل گیرالدو، جری کانترل، نوشته کوین کرونین، ملیسا اتریج، میک فلیت وود، دیو گرول، تیلور هاوکینز، جیمز هتفیلد، ویک جانسون، کریس کریستوفرسون، تامی لی، تاج محل، جان مایر، سارا مک لاکلان، پت موناهان، لیندا پری، چاد اسمیت، آدام سندلر، جو ساتریانی، ریک اسپرینگفیلد، باب ویر، نانسی ویلسون با اجراهای واقعاً قابل توجهی از آنها حمایت کرده اند.

مرکز پزشکی UCSF در سراسر جهان به عنوان یک مرکز پزشکی دانشگاهی پیشرو شناخته شده است که درمان‌های نوآورانه را ارائه می‌کند، از فناوری پیشرفته استفاده می‌کند، همکاری بین پزشکان و دانشمندان را تقویت می‌کند و تیمی بسیار دلسوز از پزشکان، پرستاران و کارکنان را به کار می‌گیرد.

زمانی که رویداد امسال برای اولین بار اعلام شد، هاجر در بیانیه ای گفت: “من از اینکه برای هشتمین سال برگشتیم و به خانه بازگشتیم در فیلمور در سانفرانسیسکو، جایی که همه چیز از آنجا شروع شد، هیجان زده هستم. بیشتر از همه، از دوستان و شرکای خود بسیار سپاسگزارم که آنها را قرض دادند. پشتیبانی بی‌قید و شرط سال به سال ما می‌توانیم یک نمایش در سطح صحنه در یک مکان صمیمی تولید کنیم و قیمت بلیط را مقرون به صرفه نگه داریم، زیرا این هنرمندان باورنکردنی وقت خود را اهدا می‌کنند و اجراهای باورنکردنی ارائه می‌دهند تا همه سود مستقیماً به یک هدف باورنکردنی برسد. این نوع بشردوستی من است!”

بیمارستان کودکان UCSF Benioff با بیش از 150 متخصص در 50 تخصص پزشکی در سراسر کالیفرنیای شمالی و فراتر از آن، محیطی را ایجاد می کند که در آن کودکان و خانواده هایشان مراقبت های دلسوزانه را در خط مقدم اکتشافات علمی پیدا می کنند. این بیمارستان سالانه حدود 5000 کودک را پذیرش می کند که 2000 نوزاد در این بیمارستان متولد می شوند.

ارسال شده توسط سامی هاگار (راکر قرمز) بر یکشنبه 14 مه 2023


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/watch-sammy-hagar-joined-by-michael-anthony-nancy-wilson-others-at-eighth-annual-acoustic-4-a-cure

  کره جنوبی ۱۳۰ میلیون دلار به اوکراین کمک می‌کند