تماشای ویدیوی HD از کنسرت IRON MAIDEN در لایپزیگ در طول تور گذشته آینده در سال 2023


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/watch-hd-video-of-iron-maidens-concert-in-leipzig-during-2023-the-future-past-tour

“سنجوتسو” در جدول بیلبورد 200 در رتبه 3 قرار گرفت و حتی از آثار کلاسیک اولیه گروه نیز بالاتر بود. “برده قدرت” و “تعداد وحش”. تقریباً 90 درصد از 64000 واحد آلبوم معادل LP از فروش آلبوم خالص حاصل شده است. این آلبوم دوگانه که مورد تحسین منتقدان قرار گرفت، یک مکان بالاتر از سال 2015 عرضه شد “کتاب ارواح” و سال 2010 “مرز نهایی”، که هر دو به رتبه 4 رسیدند.

01. گرفتار جایی در زمان
02. غریبه در سرزمین غریب
03. نوشته روی دیوار
04. روزهای گذشته آینده
05. ماشین زمان
06. زندانی
07. مرگ سلت ها
08. آیا می توانم با جنون بازی کنم
09. بهشت میتونه منتظر بمونه
10. اسکندر کبیر
11. ترس از تاریکی
12. آیرون میدن

برای “سنجوتسو” – که به طور ساده به عنوان “تاکتیک و استراتژی” ترجمه شده است – گروه یک بار دیگر از خدمات استفاده کرد مارک ویلکینسون برای ایجاد اثر هنری روی جلد تماشایی با تم سامورایی، بر اساس ایده ای توسط هریس.

“سنجوتسو” در سپتامبر 2021 منتشر شد. مشخص شد دوشیزهدومین آلبوم دوتایی متوالی پس از سال 2015 “کتاب ارواح” که طولانی ترین است دوشیزه آلبوم با مدت زمان 92 دقیقه.

Encore:

همانطور که در تمام کنسرت های قبلی در این تور وجود داشت، آیرون میدنمجموعه 15 آهنگ در Nokia Arena گنجانده شده است “روزهای گذشته آینده”، “ماشین زمان”، “مرگ سلت ها” و “جهنم روی زمین” از جانب “سنجوتسو”، همراه با “اسکندر کبیر” از جانب “جایی در زمان”.

13. جهنم روی زمین
14. سرباز
15. سالهای تلف شده

  نیتا استراوس خواننده تور «بی باک» خود را کاسی کارلسن تمجید کرد: «او واقعاً می تواند همه کارها را انجام دهد»

“سنجوتسو” بود دوشیزهسیزدهمین آلبوم که در بین 40 آلبوم برتر در ایالات متحده قرار گرفت

چند سال پیش در یک مصاحبه رادیویی از او پرسیده شد که چرا آیرون میدن هرگز بازی نکرده بود “اسکندر کبیر” زنده، خواننده بروس دیکنسون پاسخ داد: «چون آدریان (اسمیت، گیتار) نمی توانم تکنوازی گیتار را به خاطر بیاورم.” در حالی که دیکینسون ممکن است شوخی کرده باشد، او ادامه داد که، زمانی که آهنگ در ابتدا نوشته شد، آنها تکنوازی را در انبوهی از جادوگری کامپیوتری موسیقی بسیار پیشرفته در آن زمان قرار دادند، و آن زمان نمی‌توانست امضای زمان را بفهمد.

اسطوره های هوی متال بریتانیا آیرون میدن هشتمین کنسرت خود را اجرا کردند “تور گذشته آینده” یکشنبه (11 ژوئن) در کوارتربک ایموبیلین آرنا در لایپزیگ، آلمان. ویدیوی فیلم‌برداری شده از کنسرت را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

آیرون میدناولین آلبوم پس از شش سال، “سنجوتسو” در سال 2019 در پاریس با تهیه کننده قدیمی ضبط شد کوین شرلی و توسط نوازنده باس تهیه شده است استیو هریس. دارای سه آهنگ است که زمان اجرای آنها بیش از 10 دقیقه است.

ست لیست به شرح زیر بود:

“تور گذشته آینده” دارای آهنگ‌هایی است که قبلاً اجرا نشده‌اند از جدیدترین آلبوم استودیویی گروه، “سنجوتسو”، همراه با تمرکز بر سال 1986 “جایی در زمان” LP، به علاوه دیگر برش های کلاسیک.