تسلا موزیک ویدیوی “Miles Away” را از آلبوم “Full Throttle Live” منتشر کرد

راکرهای کهنه کار تسلا آلبوم زنده جدید خود را منتشر می کنند، “Full Throttle Live”، در 26 می. LP شامل آخرین تک آهنگ گروه است، “زمان برای راک!”و آهنگ های دیگر، همگی در آگوست گذشته در Full Throttle Saloon در Sturgis، داکوتای جنوبی ضبط شدند.

ضبط، میکس و تولید مستقل توسط گیتاریست فرانک هانون و نوازنده باس برایان گندم، این آلبوم زنده جدید واقعاً عکس می گیرد تسلا به شکل صادقانه خالص، و حتی با ضبط یک نسخه زنده از سال 1974، عمیق تر به ریشه های آنها می پردازد. AEROSMITH کلاسیک “SOS (خیلی بد)” به عنوان آهنگ جایزه انتخاب آهنگ های سنگین تر از “خیلی دور” به نسخه های سخت اخیر مانند موارد فوق “زمان برای راک!” و “فولاد آبی سرد”. اما نگران نباشید، قدیمی هستند تسلا کلاسیک نیز گرفته شده است، مانند “تغییرات” و “روزهای تنبل، شب های دیوانه”، همه به عنوان ثبت شده است تسلا بهترین است – 100٪ دریچه گاز کامل است.

“خیلی دور” سرب آف انتشار تک از است “Full Throttle Live”. بچه ها ترجیح دادند این آهنگ را اول بگذارند زیرا این آهنگ را نشان می دهد تسلا و صدای سنگین تر آلبوم زنده جدید. “خیلی دور” با شیار رولینگ سنگین 6/8 و تکنوازی گیتار تاول‌آمیزش، در کنسرت مورد علاقه طرفداران است. این نیز یک انتخاب آهنگ کنایه آمیز است زیرا متن آهنگ در مورد “ستاره راک” بودن در جاده دور از واقعیت و دلتنگی از خانه نوشته شده است.

فهرست آهنگ:

01. خیلی دور
02. تغییرات
03. زمان راک
04. شکستن آزاد
05. هرچه دوست دارید صدایش کنید
06. روزهای تنبل شب های دیوانه
07. فولاد آبی سرد
08. پزشکی ادیسون
09. SOS (خیلی بد)

  GENE SIMMONS درباره راکرهایی صحبت می کند که از KISS الهام گرفته شده اند

در مصاحبه اخیر با لبه فلزی، هانون بیان کرد در مورد “Full Throttle Live”: “این 100٪ زنده است و در آن ضبط شده است رالی دوچرخه Sturgis، که یکی از اتفاقات بزرگی است که ما آن را دوست داریم. موتورسیکلت، موسیقی راک و انرژی زیادی دارد. ما آن را دوست داریم و شبی که آنجا بازی کردیم، مرد، ما در آتش بودیم. و من فکر می کنم که ما واقعاً آن را با این رکورد ضبط کردیم … مانند رعد و برق در یک بطری. ما یک آهنگ جایزه داریم که شامل آن خواهیم شد، یک آهنگ قدیمی AEROSMITH آهنگ به نام ‘SOS (خیلی بد)’و فکر نمی‌کنم خیلی‌ها آن را بدانند. ما اساساً به کالیفرنیا برگشتیم، در گاراژ من غوطه ور شدیم، چند میکروفون نصب کردیم و آن را به صورت زنده ضبط کردیم. فکر می‌کنم آن آهنگ یکی از بهترین آهنگ‌های آن‌ها است و ضبط آن قاتل بود.»

با توجه به آنچه که الهام بخش او و هم گروهانش برای پوشش دادن است “SOS (خیلی بد)”، هانون گفت: “همیشه آن را دوست داشتم، سنگ هایش به هم می خورد. احساس می کنم که این نمونه ای از AEROSMITH در اوج خود آن ریف های گیتار سخیف را انجام می دهند. را ‘زنده! بوتلگ آلبوم برای من در کودکی یک تغییر بازی بود. وقتی منتشر شد، آن آلبوم را با گوش دادن مکرر از طریق هدفونم مطالعه کردم و یکی از چیزهایی که بیشتر دوست داشتم انرژی خام بود. من همیشه ضبط زنده را دوست داشتم که واقعاً تأثیر گذاشت تسلا در دهه 80 وقتی اولین آلبوم هایمان را در استودیو ساختیم، مثل “رزونانس مکانیکی” و “جنجال بزرگ رادیویی”، ما آنها را به عنوان یک گروه، با هم در یک اتاق ضبط کردیم. همش زنده بود یک انرژی خود به خودی در آنجا وجود دارد که فقط زمانی می توان آن را جذب کرد که گروه در حال بازی با هم هستند، و من فکر می کنم شما واقعاً آن را وقتی که جداگانه بازی می کنید از دست می دهید. هیچ راهی برای دور زدن آن وجود ندارد. مطمئناً، ما اخیراً به دلیل راحتی، ضبط‌هایی را به این شکل انجام داده‌ایم، اما وقتی با هم در اتاقی هستیم و آن را چکش می‌کنیم، هیچ چیز بهتر نمی‌شود. بنابراین، برای انجام این کار AEROSMITH آهنگ زنده در گاراژ من، بدون هیچ محدودیتی، مانند برداشتن ترمز اضطراری و پا گذاشتن روی گاز بود.

  New GUNS N' ROSES Single 'Perhaps' Has Been Officially Released

در سپتامبر 2021، تسلا درامز تروی لوکتا اعلام کرد که “زمان کمی را از جاده می گیرد” تا با خانواده و دوستانش بگذراند. او از آن زمان جایگزین شده است تسلاکنسرت های توسط استیو براون، برادر کوچکتر سابق اسکله درامز میک براون.

به دلیل تقاضای زیاد، تسلا اخیراً پنج نمایش به محل اقامت خود در House Of Blues در Mandalay Bay Resort And Casino در لاس وگاس، نوادا اضافه کرده است. تاریخ های جدید از جمعه 29 شهریور آغاز خواهد شد.


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/tesla-releases-music-video-for-miles-away-from-full-throttle-live-album