تراویس اسکات معنای پشت عنوان آلبوم Utopia را فاش می کند

او ادامه داد: “با هر آلبومی که در این دنیاها در ذهنم زندگی می‌کنم – سعی می‌کنم تجربیاتی را به مردم نشان دهم که در آن چیزهای آرمان‌شهری می‌توانند وجود داشته باشند، و شما می‌توانید از خودتان لذت ببرید و اوقات خوبی داشته باشید. آنها می‌توانند انرژی ایجاد کنند که چیزهای جادویی را بیرون می‌زند. – درمان‌های جدید، ساختمان‌های جدید، راه‌های جدید برای پیشرفت مردم. مردم باید ببینند که مدینه فاضله واقعی است.”

تراویس اسکات بسیار مورد انتظار است اتوپیا به نظر می رسد که این آلبوم بالاخره به انتشار نزدیک شده است و La Flame اخیراً معنای عنوان LP را توضیح داده است.

تراویس اسکات توضیح داد: “آرمان شهر چیزی است که مردم احساس می کنند بسیار دور از دسترس و دور از دسترس است، یک حالت ذهنی عالی.” “اما شما خودتان آن را ایجاد می کنید. افرادی هستند که هر روز به آرمان شهر دست می یابند. آنها ممکن است ثروتمندترین افراد با بدترین گهواره ها نباشند، اما هر کجا که باشند یک مدینه فاضله است و این بیشترین چیزی است که می توانید داشته باشید.”

تراویس اسکات این روزها بیشتر و بیشتر از این پروژه انتقاد کرده است. خواننده رپ کاکتوس جک به تازگی پوشش داده است پین آپ مجله ای که در آن او وظیفه داشت تعریف شخصی خود را برای کلمات با استفاده از هر حرف الفبا ارائه دهد. شبیه به XXLABC های دانشجوی سال اول. برای حرف U، تراویس عنوان آلبوم خود را انتخاب کرد و توضیح مفصلی داد.

نشانه هایی که نشان می دهد تراویس اسکات جدید است اتوپیا آلبوم زودتر از دیرتر از راه می‌رسد، اغلب بیشتر منتشر می‌شود. در ماه فوریه، او طرفداران را در مورد تاریخ انتشار به‌روزرسانی کرد و گفت که پس از انتشارات هنرمندان کاکتوس جک، این تاریخ کاهش خواهد یافت. هفته گذشته او کل آلبوم را برای تیم بیسبال هیوستون آستروس پخش کرد. نگهبان امنیتی تراویس اسکات با چیزی که گمان می‌رود آلبوم باشد در کیفی که به بازوی او بسته شده بود، راه می‌رفت.

  ویدئوی Pro-Shot از METALLICA در حال اجرای "No Leaf Clover" در گوتنبرگ را تماشا کنید

50 تا از باهوش ترین ترانه های هیپ هاپ را ببینید


]
منبع: https://www.xxlmag.com/travis-scott-reveals-utopia-album-title-meaning/