بک لینک چیست و چگونه بک لینک بسازیم؟ به زبان ساده + فیلم آموزشی فرادرس مجله‌-خرید بک لینک گلدلینک

اگر لینک ها به صورت رایگان باشند در بسیاری از موارد لینک ها هر چند وقت یکبار از سایت لینک دهنده حذف می شوند و اگر به صورت رپورتاژ آگهی باشند که شما نمی توانید در همان صفحه لینک قرار دهید. با شناخته شدن خود می توانید از افرادی که متولی این رویدادها و جلسات هستند و نیز شرکت کنندگان بخواهید که در سایت، وبلاگ و رسانه اجتماعی خود با قرار دادن مقاله شما به سایت تان بک لینک اختصاص دهند. تنها نکته ای که باید به آن توجه کنید، قرار دادن قطعه کد html برای قرار دادن اینفوگرافی در بررسی خرید بکلینک صفحه وبسایت است. کار بعدی که می توانید انجام دهید، تقاضای اصلاح لینک های خراب در سایت هایی است که از محتوای شما استفاده کرده اند. به این ترتیب می توانید مقداری بک لینک با ارزش به دست بیاورید.

بک لینک چیست و چگونه بک لینک بسازیم؟ به زبان ساده + فیلم آموزشی فرادرس مجله‌-خرید بک لینک گلدلینک

مثلا سایت هایی که در زمینه فروش رپورتاژ و یا بک لینک فعالیت دارند، به سایت های مختلفی لینک می دهند که این کار باعث کاهش اعتبار بک لینک ها و افزایش اسپم اسکور آن دامنه میشود. لینک‌ها نیز همانند گروه قبلی باارزش هستند اما برای ایجاد آن‌ها باید از مدیران وب‌سایت‌های دیگر درخواست کنید تا لینک شما را در سایت خود قرار دهند. این نوع بک‌لینک‌ها عملاً با پرداخت هزینه به سایت مربوطه انجام می‌شوند.

کافی است در سایت ثبت نام کرده و اطلاعات کاربری را با محتوا و لینک سایت خود تکمیل نمایید. از آنجا که این نرم افزارها قیمت کمی دارند، کاملاً خودکار عمل می‌کنند و بدون هیچ دردسری سبب بهبود سئو سایت شما می شوند، استفاده از آنها را برای افزایش رتبه سایت شما در گوگل توصیه می‌کنیم. برای پیدا کردن بک لینک رایگان روش‌های متعددی وجود دارد که یکی از آن‌ها استفاده از ابزارهایی چون Ahrefs و یا Moz می‌باشد.

اگر شما تخصص خوبی در زمینه صنعت خود داشته باشید به طوری که به عنوان یک سخنران از شما استفاده شود، می توانید با سخنرانی در رویدادها و جلسات مهم خود را به عنوان یک متخصص مطرح معرفی کنید. شما هم باید در پیام ارسالی خود اندکی دقت و احتیاط کنید و از درخواست صریح لینک خودداری کنید. با استفاده از ایمیل با مالکان این سایت ها یا وبلاگ ها ارتباط برقرار کنید. انتخاب کلمات کلیدی که می خواهید در آن ها رتبه به دست بیاورید. در این تکنیک باید سعی کنید محتوایی را منتشر کنید که بتوانید با آن ضربه سختی به بهترین رقبای خود بزنید.

منظور از لینک در یک محتوا، متن یا تصاویری هستند که با کلیک بر روی آن ها به صفحه ای دیگر می رویم. برای مثال اگر بخواهیم درباره مطلبی توضیح بیشتری بدهیم، کاربر را به صفحه ای دیگر هدایت می کنیم تا توضیح مرتبط مفصلی در اختیارش قرار داده باشیم. در ابتدای این مقاله که راجع به انواع بک لینک صحبت کرده بودیم، گفتیم به دو دسته فالو و نوفالو تقسیم میشوند.