بک لینک چیست ؛ چگونه بک لینک خوب بگیریم؟-بک لینک گلدلینک

یکی از بهترین روش‌ها برای دریافت بک لینک استفاده از «پست میهمان»‌ است. در حقیقت، مشابه روش‌های گفته شده، برای سایر سایت‌ها نویسندگی خواهید کرد و از این طریق و با توجه به این‌که می‌دانید بک لینک سایت چیست به مطالب خود لینک می‌دهید. از طرفی، اگر شرایطی پیش آید که تمایل برای کلیک کردن روی لینک کاهش پیدا کند، بک لینک سایت عملکرد مناسبی برای بهبود رتبه نخواهد داشت.

موتورهای جستجو با بررسی صفحاتی که قبلا شناسایی کرده‌اند و بررسی لینک‌های موجود در آن‌ها به کشف صفحات و محتوای جدید می‌پردازند. گوگل و بقیه‌ی موتورهای جستجو، بک لینک ها را در حکم امتیازی برای سایت B می‌دانند. چرا؟ چون اگر سایت B، سایت خوبی نبود و مطالب ارزشمندی نداشت، هیچوقت سایت A چنین کاری انجام نمی‌داد. لینک سازی داخلی به لینک‌هایی اطلاق می‌شود که کاربر را به صفحه دیگری در همان دامنه هدایت کند. استفاده از لینک‌های داخلی باعث می شود محتوای مربوطه در سراسر سایت شما متصل شود و کاربران را قادر می‌سازد صفحات وب سایت شما را بهتر مرور کنند. اما PBN چیست؟ در PBN شما تعداد زیادی سایت، وبلاگ و صفحه وب ساخته و روی آنها محتوا منتشر میکنید.

  • 3) در آخر، به اون افراد ایمیل می زنین و بهشون اطلاع می دین که دارن به یک چیز قدیمی و بی ارزش لینک می دن.
  • سلام سارا، ابزارهایی مثل Ahrefs و SEMrush ابزارهای خوبی برای چک بک لینک‌های خودتون و رقبا هستن.
  • پیوند گرفتن از سایت‌های تخصصی باعث بالا رفتن اعتبار سایت نزد وب‌سایت‌های دیگر می‌شود و لینک‌های فراوانی از سایت‌های دیگر دریافت خواهد کرد.
  • در واقع فقط آن را معرفی می‌کنیم اما تایید نمی‌کنیم، پس از اعتبار ما کم نمی‌شود.
  • در ادامه اشاره می‌کنیم که بک لینک دادن چه تاثیر و نقشی در سئو سایت دارد.

پس ما علاوه بر اینکه باید لینک فالو بسازیم باید لینک نوفالو هم بسازیم. همچنین اگر قصد دارید کار تولید محتوای تخصصی را به یک تیم حرفه ای و این کاره بسپارید به شما توصیه میکنیم از خدمات تولید محتوا و طراحی صفحه محصول ب م م استفاده نمایید. سپس بر روی هر وب سایت کلیک کنید تا ببینید که کدام یک از صفحات آنها به صفحه شما لینک داده‌اند.

یکی از آسان‌ترین و بهترین روش‌ها برای به دست آوردن بک لینک این است که از مطالب خود به سایر وب‌سایت‌ها لینک بدهید. در بیشتر موارد، وبمسترها نیز این لطف شما را جبران کرده و به سایت شما لینک می‌دهند. مطمئن باشید اگر با وب‌سایت‌های خوب و مناسبی رابطه برقرار کنید، نتایج خوبی به دست خواهید آورد. قبل از هر چیز بگذارید بگویم که انواع متعدد دیگری هم برای ساخت و دریافت بک لینک وجود دارد. روش‌هایی مثل خرید لینک، اسپانسرینگ، انتشار مقاله در ویکی پدیا و … .

افزایش ترافیک ارجاعی

بک لینک چیست ؛ چگونه بک لینک خوب بگیریم؟-بک لینک گلدلینک

در این فصل، چند مورد از استراتژی های مورد علاقه ام را برای ساخت بک لینک بهتون نشون می دم. اگر به نظر شما هم این مطالب مفید اند، در صفحه منابع سایتتون لینکش را قرار بدین. حالا نوبت آن است که آهن ربای لینکی که درست کردین را به تعداد زیادی بک لینک با کیفیت تبدیل کنید. به عبارت دیگه، اگر می خواهید جایگاه خوبی در گوگل به دست بیارین، باید روی بک لینک های با کیفیت تمرکز کنین.

بخش چهارم: 5 باید و نباید درباره بک لینک سازی

بنابراین به احتمال زیاد تصمیم تان جلو رفتن از روش کلاه خاکستری است. از بین انواع بک‌لینک‌های معرفی شده فقط بک‌لینک در رپرتاژ، سرویس‌های بلاگ، فعالیت در انجمن‌ها و ویکی‌پدیا توصیه می‌شود. حالا الگوریتم‌های گوگل خیلی پیشرفته‌تر شده اما هنوز هم بک‌لینک‌ها بیشترین تاثیر را در رتبه‌بندی دارند. وبسایت‌های دایرکتوری لیستی از تمام وبسایت‌ها به صورت دسته‌بندی شده داشتند. دهه ۹۰ میلادی چندین وبسایت دایرکتوری و با فاصله کمی چندین موتور جستجو در اینترنت راه افتاد. بک لینک به زبان ساده به لینک یک وبسایت به وبسایت دیگر می‌گویند.

بک لینک چیست و چگونه بک لینک بسازیم؟ — به زبان ساده + فیلم آموزشی