بن مودی گیتاریست بنیانگذار EVANESCENCE در جشن بیستمین سالگرد آلبوم “Fallen” دوباره “Hello” را تصور می کند.

به رهبری تک سر و صدا “مرا زنده کن”، که در موسیقی متن فیلم نیز حضور داشت “جسور”، “افتاده” سه تک آهنگ دیگر با “به زیر رفتن”، “جاودانه من” و “همه احمقند”. EVANESCENCE نیز برنده شد گرمی در سال 2004 برای “بهترین هنرمند جدید” و “بهترین اجرای هارد راک”.

در مصاحبه ای در سال 2022 با صدای راک اگر برنامه ای برای EVANESCENCE برای بزرگداشت “افتاده”بیستمین سالگرد در سال 2023، خواننده امی لی گفت: “من یک ایده دارم. این کار کمی طول می کشد. اما فکر می کنم احتمالاً آن چیزی که همه انتظار دارند نخواهد بود. فکر می کنم همه فقط می گویند: “اوه، چرا نمایشی را اجرا نمی کنی؟ مانند، (در حال پخش) آلبوم جلو به عقب؟ ما برنامه های زیادی را اجرا کرده ایم، ترجیح می دهم کاری را انجام دهم که، برای من… نمی دانم. نمی خواهم آن را واگذار کنم، در صورتی که درست نشد. شاید هیچ کاری انجام ندهم. هیچ انتظاری نداشته باشید، و سپس اگر کاری انجام دهم، واقعاً بسیار سپاسگزار خواهید بود. (می خندد)”

در فوریه 2022، EVANESCENCEموزیک ویدیو برای “مرا زنده کن” – که دارای آوازهای مهمان بود پل مک کوی از 12 سنگ – بیش از یک میلیارد بازدید در یوتیوب. را فیلیپ استولزل-کلیپ کارگردانی که در آپلود شد یوتیوب در دسامبر 2009، در ژانویه 2003 در رومانی فیلمبرداری شد لی با لباس شب و پابرهنه، در اتاقش، در یک ساختمان بلند در شهر در شب. بقیه گروه در یک طبقه بالاتر از ساختمان می نوازند.

  حرکت دردسرساز ترودو در سئول

در مارس 2021، لی گفت مطبوعات جایگزین که EVANESCENCEبرچسب ضبط اصلی باد بالا تهدید کرد که آزاد نمی شود “افتاده” اگر او و هم گروه‌هایش صدای مردانه را به تک آهنگ اضافه نمی‌کردند “مرا زنده کن” تا برای رادیو دلپذیرتر شود.

در سال 2010، مودیتوضیح مفصلی در مورد دلیل رفتنش داد EVANESCENCE در حالی که تبلیغ گروه صدای خود را صدا زد ما سقوط کرده ایم با سابق دیگر EVANESCENCE اعضا (جان لکامپت روی گیتار و راکی گری در طبل) همراه با “اسطوره آمریکایی” خواننده قدرتمند کارلی اسمیتسون و نوازنده باس مارتی اوبرایان.

در جشن از EVANESCENCEاولین آلبوم، “افتاده”، 20 ساله شد، گیتاریست موسس گروه بن مودی آهنگ هایی از LP را دوباره طراحی کرده است و در حال آپلود نتایج برای خود است یوتیوب کانال سومین آهنگ بازسازی شده را ببینید، “سلام”، در زیر

EVANESCENCEآخرین آلبوم، “حقیقت تلخ”، در مارس 2021 از طریق بی ام جی. بود EVANESCENCEاولین آلبوم موسیقی اورجینال پس از ده سال.

“افتاده” اخیراً گواهی الماس دریافت کرده است انجمن صنعت ضبط آمریکا (RIAA) بزرگداشت فروش و جریان ده میلیون واحد در ایالات متحده.

“یک عنصر در آهنگی مانند وجود دارد “مرا زنده کن” که قبلا وجود نداشت، این همان نوستالژی است.» او توضیح داد: «آهنگ زنده رشد کرده است. این چیزی است که ما به آن اضافه کرده ایم. اما بخشی از نحوه رشد آن مربوط به تاریخچه آن و معنای آن برای همه افراد در اتاق است. این چیز جدیدی نیست. این فقط چیزی است که شما قبلاً برای مدت طولانی می شناسید که در قلب شما جایی دارد. این فقط می تواند بیشتر از آن زمان باشد. بنابراین من، از بسیاری جهات، آن را بیشتر از خودم دوست دارم.”

  اروپا خواستار استفاده چین از نفوذ خود بر روسیه شد

امی همچنین در مورد این واقعیت صحبت کرد که “مرا زنده کن” تابستان گذشته، 19 سال پس از انتشار اولیه، تجدید حیاتی را تجربه کرد. این آهنگ که در ابتدا به رتبه 5 در بیلبورد هات 100 ایالات متحده رسید و شد EVANESCENCEاولین تک‌آهنگ شماره 1 بریتانیا، به رتبه 1 در ایالات متحده رسید iTunes نمودار در آگوست 2022.


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/evanescences-founding-guitarist-ben-moody-reimagines-hello-in-celebration-of-fallen-albums-20th-anniversary

“آی تی است رضایت بخش،” لی در مورد محبوبیت مجدد آهنگ گفت. “و الان خیلی خوبه، چون خیلی از حس های اولش رو به یاد دارم. خیلی درباره “بعدش چی؟” و، “آیا ما می توانیم آن را انجام دهیم؟” و “آیا ما می توانیم زنده بمانیم؟” و “آیا مردم به آهنگ بعدی ما گوش خواهند داد؟” و “در مورد رکورد بعدی چطور؟” و فقط رسیدن به مکان بعدی همیشه.

لی با اعضای جدید ادامه یافت و EVANESCENCE صادر شده “در باز” در سال 2006. در حالی که موفقیت آمیز بود، با فروش برابری نکرد “افتاده”. لی گفت نبض رادیو در آن زمان که او نگران موفقیت آلبوم قبلی نبود. او گفت: «تا به حال اینطور به قضیه نگاه نکرده بودم. ““افتاده” رکورد بزرگی است، اما فکر نمی‌کنم بتوانید موفقیت یک مجموعه دیگر از کار را مطابقت دهید. فکر می کنم این فقط شما را ناامید می کند. و اگر، صادقانه بگویم، اگر چیزی که واقعاً به آن اهمیت می‌دهید فروش رکورد و پول باشد، به هیچ وجه نمی‌توانید یک اثر هنری عالی بسازید، زیرا در این صورت فقط گیج می‌شوید و چیزی واقعی می‌سازید.»

موفقیت از “افتاده” منجر به آشفتگی در درون گروه شد مودی در اواخر سال 2003 ترک کرد و رفت لی به عنوان تنها عضو اصلی گروه.

  موسسه آمریکایی: سیاست‌های جدید کرونایی چین باعث افزایش مرگ ومیر می شود