بلیز بیلی، خواننده سابق آیرون میدن می گوید که حمله قلبی در خانه ممکن است جان او را نجات دهد.

پیرمرد 60 ساله بیلی جلودار آیرون میدن از سال 1994 تا 1999. این دو دوشیزه آلبوم هایی که او در آنها ظاهر شد، “ایکس فاکتور” و “یازدهم مجازی”، به طور قابل توجهی کمتر از نسخه های قبلی گروه فروخت و پایین ترین عناوین آنها در نمودار در کشور اصلی گروه از سال 1981 بود. “قاتلان”.

سابق آیرون میدن خواننده بلیز بیلی در ماه مارس پس از یک حمله قلبی تحت عمل جراحی بای پس چهارگانه قرار گرفت. خواننده – که جلو دوشیزه دو دهه و نیم پیش – نمایش های انفرادی خود در ماه مارس و آوریل را به تعویق انداخت اما انتظار می رود بهبودی کامل پیدا کند.

“من یک بای پس چهارگانه داشتم، بنابراین آنها از من می خواهند که به حرکت ادامه دهم، اما نباید چیزهای سنگین بلند کنم یا سینه ام را تحت فشار قرار دهم. هفت هفته است که از بازوهایم استفاده نمی کنم. نمی توانستم چیزی سنگین تر از یک کارتن شیر بلند کنم و گاهی اوقات در ابتدا سخت بود. حالا دارم قدرتم را باز می گردم. چند درد و درد قلبم را خوب نمی کند.

با یادآوری روز سکته قلبی اش، آتش گفت: “این شگفت انگیز است: بعد از ظهر یک شنبه بود. من در خانه نشسته ام. دارم آماده می شوم نامزدم را برای شام بیرون ببرم. می نشینم و احساس می کنم دچار سوء هاضمه شده ام. با همه جزئیات حوصله شما را سر نمی برم، اما در نهایت احساس نامرئی بودن را داشتم. بلکی لاولس (WASP) روی سینه ام می نشینم و تکان نمی خورم.”

  یونهاب مدعی شد : کره شمالی ۱۰ موشک شلیک کرد

“من مشتاقانه منتظر تمرین های بیشتری با بچه ها هستم WOLFSBANEوی ادامه داد: ما چند تاریخ رزرو کرده ایم. انگشتان دست کشیده، آنها پیش خواهند رفت. حس خوبی داشت من برای همه آواز ایستادم. من صدایم را کامل داشتم اما بعد از آن کمی احساس خستگی کردم اما مشکل دیگری نداشتم. این همان چیزی است که برای مدت طولانی برای اولین تمرین انتظار داشتم. حس خوبی دارم. من احساس بسیار مثبتی دارم.

در یک مصاحبه کاملا جدید با BLABBERMOUTH.NET، آتش به روز رسانی در مورد وضعیت سلامتی خود ارائه کرد و گفت: “احساس بسیار مثبتی دارم. از فردا فیزیوتراپی تحت نظارت خود را شروع می کنم. تا جایی که می توانم پیاده روی کرده ام و انجام داده ام. آنها به من توصیه کردند که فعال باشم.

جراحی بای پس قلب یا جراحی بای پس عروق کرونر (CABG) برای بهبود جریان خون به قلب استفاده می شود. یک جراح از رگ های خونی گرفته شده از ناحیه دیگری از بدن برای دور زدن شریان های آسیب دیده استفاده می کند.

آتشآخرین آلبوم استودیویی، “جنگ درون من”، در آوریل 2021 منتشر شد. LP در طول سال 2020 با تقسیم کار بین آتشاستودیو در خانه در وست میدلندز و کریستوفر اپلتوناستودیو در منچستر بزرگ.


]
منبع: https://blabbermouth.net/news/former-iron-maiden-singer-blaze-bayley-says-having-heart-attack-at-home-may-have-saved-his-life

وی ادامه داد: من پنج دقیقه از ایستگاه آمبولانسی که همه آمبولانس های منطقه می روند زندگی می کنم، امدادگران در حال رفتن به تعطیلات بودند که صدای تماس را شنیدند و گفتند: قبل از استراحت با آن تماس می گیریم. آنها در عرض دو دقیقه در خانه من بودند. من در نزدیکی بیرمنگام زندگی می کنم. در عرض 15 دقیقه چهار بیمارستان وجود دارد. در عرض 15 دقیقه، من برای حمله قلبی در بخش قلب بیمارستان تحت درمان قرار گرفتم. آن روز شنبه بود! دوشنبه آینده، من برای شروع تور اروپا رزرو شدم.”

  جیم جیمز کت صبح من

او گفت: “چیزی که بیشتر از همه در مورد آن احساس خوشبختی می کنم، حمایت باورنکردنی است که از طرفدارانم داشته ام.” “در سرتاسر جهان. من WOLFSBANE، بلیز بیلی، دوشیزه طرفداران همه برای توری که به تعویق افتاد یک تی شرت خریدند. هنوز هم برای حمایت از من خریدند. من فقط فوق العاده خوش شانس هستم. و نامه هایی که مردم برای من نوشتند. صدها کارت از سراسر مکان. خیلی متواضع است.”

اصطلاح بای پس چهارگانه به تعداد عروق کرونر بای پس شده در این روش اشاره دارد. به عبارت دیگر، بای پس چهارگانه به معنای بای پس چهار شریان کرونر است.

از زمان رفتن آیرون میدن در 1999، بیلی تعدادی آلبوم از جمله چندین آلبوم تحت نام خود منتشر کرده است آتش و بیش از یک مشت به نام خودش. او همچنین در سال 2012 ظاهر شد “ولفسبن جهان را نجات می دهد”، اولین آلبوم از مواد جدید توسط WOLFSBANE از زمان تلاش گروه در سال 1994 و یک LP بعدی، 2022 “نابغه”.

آتش سپس جزئیاتی از سیل عظیم آرزوهای خیری که پس از حمله قلبی دریافت کرد، از جمله پیام‌هایی از طرف سابق خود به اشتراک گذاشت. دوشیزه هم گروه

بیلی او افزود: “چه کسی می‌داند؟ می‌توانستم در هتل تنها باشم. می‌توانستم در یوروتونل باشم. می‌توانستم در اتوبان – هر چیزی. اگر جایی بود که در آن بهترین حمله قلبی بود، آن‌جا داشتم. درست در خانه. باورنکردنی بود. من خیلی خوش شانس هستم. آنها به نامزدم گفتند، “او می‌خواهد، ده دقیقه بعد فکر می‌کند.” ما الان اینجا بودیم. خیلی نزدیک بود.”

  دی اسنایدر در مورد "لغو فرهنگ": "شما مجبور نیستید غافل شوید، لازم نیست اگر هیچ اشتباهی انجام ندادید عذرخواهی کنید"

آتش ادامه داد: “من همیشه تمام زندگی ام را صرف موسیقی کرده ام. این زندگی من است. وقتی مردم با شما ارتباط برقرار می کنند و می گویند: “آرزوی خوبی برای تو دارم، زیرا موسیقی تو مرا در روزهای سخت گذرانده است”، “موسیقی تو برای من این معنی را داشت”، “من برای اولین بار تو را زمانی دیدم که موسیقی متن زندگی من بوده است”، این باورنکردنی است. من یک کارت عظیم از موسیقی دریافت کردم. دوشیزه باشگاه طرفداران. (دوشیزه) بچه ها همه به من پیام دادند. من همیشه در تماس هستم استیو هریس (دوشیزه نوازنده باس) به هر حال، اما همه پیام های حمایت ارسال کردند.”

“فکر می کنم احساس کلی این است که من فوق العاده خوش شانس هستم. من یک حمله قلبی داشتم، نه نارسایی قلبی.”